ENA SITE ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΡΑΚΙΝΤΖΗ

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση

Άβαταρ μέλους
webas

Δημοσίευση από webas » 05 Ιουν 2002 00:04

Oloi stin Ellada eimaste Meta Xriston Profites.........

Άβαταρ μέλους
loukritia

Δημοσίευση από loukritia » 02 Αύγ 2002 15:24

Ισως να έχω λίγο περίεργα γούστα.
Εμένα μου άρεσε και ο Ρακιντζής και το τραγούδι και το όλο στήσιμο στην Εσθονία. Το βρήκα πολύ πρωτότυπο, σε σύγκριση με όλα τα άλλα που χρησιμοποιούν την (συνήθως πολύ αποκαλυπτική) εμφάνιση διαφόρων "γλαστρών" για εφφέ.
Αριάδνη

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 03 Αύγ 2002 01:59

Merikoi anthropoi einai toso provata kai epirepis stin plisi egefalou pou dimiourgite meso tis TV pou kai an akousan ton tragoudi tou Rakitzi poli kero prin tin Eyrovision kai as to akousan kai to xorepsan sta night clubs kai as to psifisan na pai ston diagonismo kai as to vazane terma sto car audio tous, erxonte tora opos ipame epireasmenoi apo tin evdomi exousia na katakrinoun mia prospathia enos KALITEXNI pou eixe enan megalo agona na polemisi to mpousto, to xantho malli, tin mini fousta kai akoma auto pou kremotan mesa se autin. Mipos o Mixalakis eprepe na foresi kai autos to panteloni tou Nouregief gia na tonisi ligoulaki ta antrika kalli mpas kai eperne kamia thesi kato apo to 10? Leo ego tora...
Kai esis akoma pisteuete stin axiokratia kai stin 'agapi" pou exoun oles oi alles xores epano stin Ellada?
Stamatiste na eisaste provata kai na iothetite apopsis konserva apo mia alli konserva pou legete TV. Ereunate... opos elegan tosa xronia oi progonoi mas... Pisteue kai mi, ereuna!

Erotisi kriseos:
Mipos prepi na ftiaxti ena site gia ta sites pou xeftilizoun tin Ellada mas ston internetiko kosmo?

Opios katalave, katalave!

P.S. Gia na min xexniomaste... Ferte enan "kalitexni" apo auton ton diagonismo pou na exi tragoudisi se sinergasia me ena MEGALO kai istoriko asteri tis rok mousikis... pios einai autos, pios einai autos? Ian Gillan parakalo, arxes tou 90 me ton Rakitzi sto I want to get away. Milise kanis??? Alla pos na gini... merikoi ellines xexnane polli eukola... to mono pou xeroun kala na kanoun einai na katakrinoun. Den ntrepomaste leo ego ligo...

Άβαταρ μέλους
Nkapa
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Nkapa » 04 Αύγ 2002 01:11

Άραγε πιο απ' όλα είναι μεγαλύτερη ξεφτίλα το τραγούδι ή το συγκεκριμένο site; Κρίμα βρε παιδιά! Γιατί τόσος πόλεμος; Είπαμε πια! Μου κάνανε εντύπωση ξέρεις η λέξεις που έχεις χρησιμοποιήσει για το χαρακτηρισμό; Βλέπετε είχαμε συνηθίσει τόσα χρόνια να είμαστε στο top της Eurovision και ξαφνικά μας έπιασε όλους μια περίεργη ευαισθησία.

spookyb52
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spookyb52 » 04 Αύγ 2002 16:25

Εγώ πάλι δέν τον πηγαίνω τον Ρακιντζή ούτε τα τραγουδια του, ούτε ποτέ συμπάθησα την εμφάνιση του στην Eurovision. Δέν θα έφτανα όμως ποτέ στο σημείο να φτίαξω ένα χλευαστικού περιεχομένου site επειδή απλά δεν τον συμπαθώ! Επιπλέον το "κείμενο σου" θυμιζει copy & paste απο τις "ειδησεις" την περίοδο του ξεσηκωμού - Αναφερομαι στα όσα συνέβησαν πριν και μετά την eurovision - Νομίζω πως το site σου είναι τελικά άδικο για όλους. Για εσένα που το έφταξες, για τον Κ. Ρακιντζή στον οποίο απευθύνεται και για εμάς που το διαβάζουμε..... :evil:

21century

Δημοσίευση από 21century » 04 Αύγ 2002 19:15

Βλεπετε την πατησαμε ολοι ,αν πηγαινε η Ζηνα πιστευω οτι θα παιρναμε αξιπρεπη θεση τουλαχιστον..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες