Θέλω να σβήσω τα URLs που εμφανίζονται στην μπάρα του IE

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 05 Ιουν 2002 09:45

kalimera ! se parakalo an mporeis vres mou mia lusi exo panikovlithei ! kinduneuo na xaso ti douleia mou ! ekana chat edo kai kairo kai eixa skopo na to stamatiso outos i allos i gantemia einai oti ekanan kati sto duktio kai otan pao sto tools kai sto internet options mou bgazei to eksis muinima se parathuraki : this operation has been cancelled due to restrictions in effect on this computer . please contact your administrator . profanos to ekanan gia na elegxoun se poies dieuthunseis paei o kathe upallilos .etsi loipon pano stin mpara address otan patiseis to gramma c bgazei ti leksi chat kltp ! ti mporo na kano gia na to svuso auto prin to doun >??????? exo panikovlithei ! i lusi den einai na svuso to history apo to my computer giati outos i allos auto emfanizetai pano stin mpara address ( diladi to pou exo paei ) tha sou eimai eugnomon an me voithouses kapos euxaristo ! den ksero pou na do tin apantisi meta ......fantasou agxos pou me epiase diladi .............,euxaristo steki -man to e-mail mou einai woudoulis@yahoo.gr an kai elpizo na to vro sto free.gr tin apantisi euxaristo

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 05 Ιουν 2002 10:25

Start > Run > regedit [ΟΚ]

HKEY_CURRENT_USER > SOFTWARE > Microsoft > Internet Explorer > TypedURLs

δεξια θα σου βγάλει τα urls που έχεις γράψει στην μπάρα του ΙΕ.. επέλεξε αυτά που δε θέλεις να υπάρχουν.. δεξί click και delete :lol:

Ελπίζω να βοήθησα.. :wink:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης