Παραχώρηση δωρεάν χώρου για το Biz-Analyst.com

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
virusalos

Δημοσίευση από virusalos » 12 Σεπ 2004 20:04

Απευθύνομαι σε ιδιοκτήτες εταιριών web-hosting που μπορούν να μου παραχωρήσουν δωρεάν χώρο για την ιστοσελίδα μου. Προκειμένου να αναβαθμίσω την ιστοσελίδα ο λογαριασμός πρέπει να έχει 80mb χώρο, πρόσβαση FTP και 1GB μηνιαίο transfer και τίποτα άλλο (πχ όχι PHP, MySql κλπ). Το url ας είναι www.epixeirisi_sas.gr/myname καθώς χρησιμοποιώ domain μου με δυνατότητα απόκρυψης του url (mask). Στην πρώτη σελίδα θα τοποθετηθεί banner της εταιρίας που φιλοξενεί την ιστοσελίδα.

Το Biz-Analyst.com δεν μου αποφέρει έσοδα και κατ' αρχήν δεν διατίθεμαι να αφιερώσω για αυτό χρήματα εκτός από τον χρόνο μου που είναι από μόνος του σημαντικός.

Όποιος μπορεί να βοηθήσει και θέλει να συζητήσουμε περαιτέρω (πχ επισκεψιμότητα) ας στείλει email στο nikos_de@hotmail.com ή με reply στο forum.

Ευχαριστώ! Είμαι από τα παλιά μέλη του Frestuff και συγχωρέστε με που δεν μπορώ να γράφω αν και σας διαβάζω συχνά!

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 12 Σεπ 2004 21:37

Καλησπέρα,

Μπορείς να ξεκινήσεις με το www.freegreece.net και στην πορεία οταν το site σου αρχίζει και χρειάζεται περισσότερο χώρο από αυτόν που προσφέρουν (πράγμα το οποίο σημαίνει οτι θα βγάζεις και κάποια μικροέσοδα), μπορείς να κοιτάξεις για κάποιο πακέτο φιλοξενίας επί πληρωμή.
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος
Φιλοξενία ιστοσελίδων - Cloud Servers στην Ελλάδα

Άβαταρ μέλους
virusalos

Δημοσίευση από virusalos » 12 Σεπ 2004 21:50

Δεν τίθεται θέμα αν θα δώσω 60-70 ευρώ το χρόνο, απλά είμαι της φιλοσοφίας αν μπορέσω να το κάνω free (ήρθα σε επαφή με το net την εποχή που σχεδόν όλα ήταν free, x-treme κλπ), αλλιώς θα πληρώσω.
Πάντως δεν έχω σκοπό τα έσοδα από το site άσχετα αν υπάρχουν κάποιες διαφημίσεις και αυτό θα παραμείνει έτσι.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες