8elw epitelous mia ousiastiki gnwmi

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
stuborn13
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stuborn13 » 22 Ιούλ 2002 17:34

ti na pw paidia an mi ti allo moy dinete kouragio.
idika vlepontas oti kapoioi parakolouthoun afti tin poreia mou anti na koitoun aola mia fora k na vgazoyn ta simperasmata.
to teleftaio pou tha ithela na rwtisw einai:
an ithela na agorasw kapoio programa gia dimiourgia istoselidwn poio na epairna(ta dedomena epilogis einai ta eksis: efxristo apotelesmatiko kai panw apo ola den yparxei olokliri periousia gia tin agora toy)

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 22 Ιούλ 2002 17:36

αν υπάρχει διαφορά;..
δε λες τίποτα...

κάτι άλλο που θα μας βοηθήσει είναι να μάθουμε να ψάχνουμε αυτό που θέλουμε να βρούμε μέσα στο help ή στο internet..

και θέλει πολύ δουλειά για να μάθουμε να ψάχνουμε..
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 22 Ιούλ 2002 18:11

Den iparxi logos na plironis ena proion me foro prostithemenis axias, foro teloniou, foro tou ntalikeri pou to efere stin ellada, foro pou o dianomeas me to fortigaki ekane stasi na fai ena souvlaki sti Monastiraki, foro tou antiprosopou stin ellada, foro tou promitheuti apo eki pou tha to agorasis,, ts ts ts pragmata pou kanoun ti zoi tou ellina anipofori AMAN PIA EXOUME PANO APO TO KEFALI MAS EKATO NTAVADES NA TOUS PLIRONOUME KAI ENA PROION POU EXI 100DRX NA PIGENI 1000.
Ereuna kai pali ereuna
http://www.dealdealdeal.com/gfx3.html
pare auto tsekare kai xanapsaxe meso tou google gia tis kaliteres times sto exoteriko kai xemperdepses mia kai kali!

Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 23 Ιούλ 2002 02:27

Ta paidia exoun dikio. I erevna einai ena simantiko kommati gia na matheis na epivioneis monos sou. Logika ola tha prepei na ta matheneis monos sou. Akou na sou pos ksekinisa ego:

O adelfos mou mou sistise mia mixani anazitisis (to www.lycos.com gia tin akriveia... vevaia ekeini tin epoxi to lycos kai to yahoo itan ta monadika pou ipirxan)

Epsaxna me ena opoiodiote kritirio pou eixe sxesi me afto pou ithela.

Vrika xiliades apotelesmata kai arxisa na koitazo ena ena (mou pire sxedon 5 mines na ta do ola. Opos ksereis sinithos kathe selida exei mesa ena link pou legetai "links". Afto simainei oti o idioktitis tis selidas exei vrei merika links kai thelei na ta moirastei me tous allous kai mexri na ta deis... Kai oute ta eida ola allios akoma den tha eixa teliosei...)

Mia mera anakalipsa to tucows.forthnet.gr kai to www.download.com

Apo tote kathomai.... Oti ithela na vro to eixan afta ta dyo apo programmata.

Katevasa merikes xilliades programmata gia html (kai gia alla themata, mousiki, zografiki e.t.c)

Ta dokimaza ena-ena. Sto telos kateliksa se ena opoiodipote html programma (sygekrimena sto lorenz graf htmltool) giati ola ta programmata pano-kato ta idia sou dinoun. Kai sto netscape composer pou ftiaxnei selides eidika gia to netscape pou mporoun omos oloi oi alloi browsers na tis doun (se antithesi me alla programmata pou to netscape den mporei na dei tin selides tous)

Kata me, xreiazesai enan WYSIWYG editor (what you see is what you get diladi na tou les "vale to tade pragma edo kai to tade ekei" anti na grafeis ton kodika) kai enan html editor gia na allazeis ton kodika an xreiastei.

Oi WYSIWYG editors pou ksero ego einai:

a) netscape composer (einai tis etairias netscape, kai ftiaxnei selides gia olous tous browsers)

b) Frontpage (einai tis microsoft kai ftaxnei kata kanona selides pou tis vlepei mono o explorer)

c) dreanweaver (tis macromedia kai ftiaxnei kai gia ta dyo alla epeidi eei polla koumpia mesa mexri na to mathes apelpizesai)

Oso gia html editors

OSA THES... xilliades. Pigaine sta apopano links kai tha vreis tosa polla pou den tha ksereis poio na protodialekseis....

Άβαταρ μέλους
grjava
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από grjava » 23 Ιούλ 2002 12:47

Εγώ δημιουργώ όλες τις σελίδες μου χρησιμοποιώντας ένα άγνωστο σχετικά πρόγραμμα της ΙΒΜ το websphere homepage maker 6.0 και έχω μείνει αρκετά ευχαριστημένος αφού περιέχει τα ΠΑΝΤΑ. Εκτός από ένας πολύ καλός editor έχει και προγράμματα κατασκευής γραφικών , logo , animations , video και πολλά άλλα τα οποία πιστεύω ότι βοηθούν τον webmaster να κατασκευάσει αυτό που θέλει γρήγορα και εύκολα. Από ευχρηστία φοβερό!! Από τιμή? Δεν ξέρω γιατί μου το έκαναν δώρο αλλά η προηγούμενη έκδοση (5.0) ξέρω ότι δεν κοστίζει πάνω από 200 ευρώ. Εκτός αυτού γνωρίζω τόσο καλά αυτό το πρόγραμμα που ότι πρόβλημα σου παρουσιαστεί μπορώ να σε βοηθήσω.. Αν θέλεις θα προσπαθήσω να σου στείλω μία flash παρουσίαση του προγράμματος.

Άβαταρ μέλους
stuborn13
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stuborn13 » 23 Ιούλ 2002 15:41

μπορείς αν θες να μου το στείλεις στο first_blood_gr@yahoo.gr
<hr>
αυτό με την αναζήτηση θα το υιοθετήσω
ανέβασα και μια δοκιμαστική έκδοση του http://www.kalakrasia-gnorimies.tk
πείτε μου λίγο τη γνώμη σας για τον λειτουργικό τομέα

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 23 Ιούλ 2002 15:46

stuborn13 έγραψε:μπορείς αν θες να μου το στείλεις στο first_blood_gr@yahoo.gr
<hr>
αυτό με την αναζήτηση θα το υιοθετήσω
ανέβασα και μια δοκιμαστική έκδοση του http://www.kalakrasia-gnorimies.tk
πείτε μου λίγο τη γνώμη σας για τον λειτουργικό τομέα
Min anigis ta panta se neo browser.

Άβαταρ μέλους
Dim

Δημοσίευση από Dim » 24 Ιούλ 2002 00:14

Πρόσεχε λίγο την ορθογραφία. Μου βγηκε το μάτι από ένα "ηληκίας" που έχεις στο προφίλ σου αν και μάλλον από απροσεξία το έκανες. Επισης είναι ετεροφυλόφιλος. Το ετερόφυλος είναι άλλο πράγμα. Πρέπει όπωσδήποτε να πάρεις ένα wysiwyg γιατί δε με ενθουσιάζει η σχεδίαση της σελίδας σου. Σου προτίνω το Netscape composer που είναι και τσάμπα. Στην χειρότερη περίπτωση κάντο με το word (κάτι που δε θα σου το πρότινα, αλλά από Html στο χέρι καλύτερη θα βγεί η σελίδα σου). Καλή συνέχεια

Άβαταρ μέλους
stuborn13
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stuborn13 » 24 Ιούλ 2002 13:22

yparxei kapoio link gia na katevasw ton netscape composer?ta or8ografika ofeilontai mallon sti viasini mou k sto gegonos oti xrisimipoiw tuflo sistima 8a to diorthwsw

Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 24 Ιούλ 2002 17:42

Ts, ts, ti eironia...eginan tosa polla posts se afto to thema pou profanos den prosekses oti prin apo arketo kairo, sou eipa oti tora (tote) to link pou sou eixa doseis leitourgouse. Logika tha litourgei kai tora... Gia ksanadokimase

Άβαταρ μέλους
stuborn13
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stuborn13 » 24 Ιούλ 2002 17:51

hmmm.Ontws!to download ksekinise alla mallon tha ginei tmimatika giati moy evgale estimated time kapou stis 3 wres.pantws eixa tin entipwsi oti to link anaferotan ston explorer toy netscape kai oxi ston composer.anyway thanks again

Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 24 Ιούλ 2002 19:22

To netscape navigator (em nomizo oti einai to navigator giati olo to mperdevo me to communicator) exei olo to paketo mesa. To explorer programma tou netscape (den legetai explorer legetai navigator), to programma opou kataskevazei selides diladi ton composer, ena email client gia na katevazeis to email sou kai alla 2-3 pou den thymamai.

PS: Min ksexnas afto pou sou eipa tote. Oti afti einai i ekdosi 4.7 diladi i palia pou exei kapoia provlimata. Kai min ksexnas oti sou eipa oti etsi kai matheis aftin tin ekdosi ksereis ta panta (se diavevaiono gi' afto). Epeita gia oti den ksereis emeis eimaste edo...

Άβαταρ μέλους
stuborn13
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stuborn13 » 24 Ιούλ 2002 19:25

to kserw kai afto mou dinei akoma perisoteri othisi.tha ta poume ksana sintoma. :wink:

Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 24 Ιούλ 2002 19:34

Kales douleies

Άβαταρ μέλους
grjava
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από grjava » 26 Ιούλ 2002 03:06

Αν θέλεις μία trial έκδοση του προγράμματος της IBM (Homepage builder 6.0) πήγαινε εδώ: http://www14.software.ibm.com/webapp/do ... &s=s&type=

Η τιμή του στην Αμερική είναι 95$

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες