where .gr

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

where .gr

Δημοσίευση από cordis » 14 Οκτ 2004 13:43

νομίζω ότι το θέμα εδώ είναι για .gr ... ή κάνω λάθος;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

where .gr

Δημοσίευση από cordis » 14 Οκτ 2004 13:51

bariemai έγραψε:cordis apo to idio periptero psonizete tis karameles? :P
εγώ ευτυχώς έχω σταματήσει τις καραμέλες και αγοράζω μόνο γλειφιτζούρια... και δε φοβάμαι να το δηλώσω...
http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=8569
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
bariemai

where .gr

Δημοσίευση από bariemai » 14 Οκτ 2004 15:15

k kala kaneis kapioi protimoun thn pipila. :P
fainomenika apo ton titlo einai gia .gr ousiastika omos an diavase k mesa anaferetai k se web hosting.
Oi paratiriseis mou omos anaferontai genikotera sthn politiki pou diapistosa otan ekana k ego antistoixa posts.

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

where .gr

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 14 Οκτ 2004 17:14

baremai exoume dei polous sav eseva ...
Xarose kai efxarestisou to forum rota erotiseis pou exouve mia apavtisi kai dev eivai gevikes kai 8a pareis apavtiseis ... ma8e va diabazeis ti iparxei idi sto forum kai ma8e va rotas
stnv sivexeia otav 8a mporeis pia va kriveis pes mas tnv gvomi sou gia tnv "politiki" tou forum.
To forum leitourgei me kavoves tous opoious apodektikes gia va mpeis ... dev sou ebale kavevas to pistoli stov krotafo gia va to dekteis.
Av dev mporeis va sebasteis ta atoma pou eivai edw arketa posts perisotera apo eseva sebasou tov eafto sou kai miv kaveis xazes protaseis peri fasismou gia to forum... av bariesai pou zeis dev sou fteei kavevas poso malov to freestuff.
Avte miv bgalo to mastigio kai egw

xtsss
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

Άβαταρ μέλους
bariemai

where .gr

Δημοσίευση από bariemai » 14 Οκτ 2004 17:33

oxi mastigio :P
Eimai poly xalaros k gia arketo kairo apolamvano kapies sygkekrimenes katigories tou forum(k evxaristo to Team tou freestuff giavto), mexri pou petaxtika k sthn trexousa kathgoria k me 3enise h politiki.

koita Rapid an krineis 1 atomo apo to posa post exei kanei eisai poly la8os k avto me 3enizei akoma perisotero otan to grafei enas mod(eisai mod?)... esy 8a eprepe na to 3ereis hdh avto! ;)

Avto peri kanonon to paravlepo ektos an kapios pistevei/veis oti exo paravei kapious.
Tora to ti einai xazes protaseis(protaseis?) ase na to krinoun oi usrs kalytera.(ektos k an nomizeis oti kati tetoio paravenei tous kanones :kaloe: )!

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

where .gr

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 14 Οκτ 2004 18:23

file mou ekaveis megalo la8os ... Dev eipa oti epidi exei polla post eivai kalos xristis . Afto pou evoo eivai oti des prota ta posts ola pou exei kavei kai meta krive tov allov.

Afta peri fasismou ta exoume akousei polles fores
kai ilikriva apo tnv mia mpevei kai apo tnv alli bgevei (apo ta aftia evoo :P)

Av 8es afti tnv sizitisi mporoume va tnv kavoume meso pm omos giati eivai ektos topic
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

where .gr

Δημοσίευση από cordis » 14 Οκτ 2004 18:28

Το κουράσαμε το θέμα...

Από την στιγμή που δε θέλουν κάποιοι να κάνουν δημόσια προσφορές δε νομίζω ότι μας πέφτει λόγος και ούτε ότι είναι πολιτική του forum...
Είναι πολιτική των εταιριών και είναι σεβαστή...

Από την στιγμή που κάποιοι δε θέλουν να πουν δημόσια σε ποια εταιρία στεγάζονται και αν είναι ευχαριστημένοι δεν είναι πολιτική του forum...
Είναι πολιτική του καθενός και είναι σεβαστή...

Η πολιτική του forum περιγράφετε στους όρους χρήσης και στους όρους τις συγκεκριμένης περιοχής και δεν αναφέρει κάτι από αυτά που κατηγορείς ότι γίνονται...

Να προσέχουμε άλλη φορά τα λόγια μας...
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
bariemai

where .gr

Δημοσίευση από bariemai » 14 Οκτ 2004 19:28

cordis έγραψε:Το κουράσαμε το θέμα...

Από την στιγμή που δε θέλουν κάποιοι να κάνουν δημόσια προσφορές δε νομίζω ότι μας πέφτει λόγος και ούτε ότι είναι πολιτική του forum...
Είναι πολιτική των εταιριών και είναι σεβαστή...

Από την στιγμή που κάποιοι δε θέλουν να πουν δημόσια σε ποια εταιρία στεγάζονται και αν είναι ευχαριστημένοι δεν είναι πολιτική του forum...
Είναι πολιτική του καθενός και είναι σεβαστή...

Η πολιτική του forum περιγράφετε στους όρους χρήσης και στους όρους τις συγκεκριμένης περιοχής και δεν αναφέρει κάτι από αυτά που κατηγορείς ότι γίνονται...

Να προσέχουμε άλλη φορά τα λόγια μας...
Ontos poly to kourasame!
[Elpizo na mhn diagrafei to post]
Me avto pou egrapses mou dineis thn entyposi oti otan kapios apofasisei na postarei enan opiodipote webhost me times ktl den 8a pesete na ton fate... opote an einai etsi pao paso k to stamate edo!!! ;)

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

where .gr

Δημοσίευση από EneMe » 14 Οκτ 2004 19:52

Kαι για να είμαστε σωστοί, θα προσθέσω τα εξής, μιας και φαίνεσαι άτομο που έχει όρεξη να συζητήσει!

Αν κάποιος θέλει να μας παρουσιάσει τις υπηρεσίες του είναι ευπρόσδεκτος, είναι όμως και έτοιμος να δεχτεί την κριτική!
Αν διαφημίζει κάτι το οποίο είναι "σωστό", θα του πούμε και μπράβο! Αν πάλι διαφημίζει κάτι που στηρίζεται στην λογική "ότι αρπάξουμε" θα λάβει την ανάλογη αρνητική κριτική!

Τέλος για τα posts δεν έχουν ιδιαίτερη σημασία (αν και είναι δείγμα κι αυτό)! Για παράδειγμα εγώ που είμαι ο δεύτερος πιο φαφλατάς εδώ (4000+ μηνύματα) διατηρώ την θέση του Super moderator, πιστεύω χωρίς να δημιουργώ προβλήματα στην λειτουργία του forum. Αν είχα δημιουργήσει προβλήματα δεν θα ήμουν εδώ! Οι moderators γενικά δεν είναι οι "κακοί", απλά ίσως κάποιες φορές να δρούμε "παράξενα" μιας κι έχουν δει πολλά τα μάτια μας!

Ελπίζω να λύθηκαν οι παρεξηγήσεις!

:) ;)

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

where .gr

Δημοσίευση από cordis » 14 Οκτ 2004 23:29

bariemai έγραψε:Ontos poly to kourasame!
[Elpizo na mhn diagrafei to post]
Me avto pou egrapses mou dineis thn entyposi oti otan kapios apofasisei na postarei enan opiodipote webhost me times ktl den 8a pesete na ton fate... opote an einai etsi pao paso k to stamate edo!!! ;)
Από την στιγμή που εκθέτει κάποιος κάτι ( υπηρεσία; ) σε δημόσια θέα θα πρέπει να είναι έτοιμος να ακούσει και την κριτική και να δεχθεί ίσως και επιθέσεις από ανταγωνιστές.
Δε θα δεχθεί όμως ποτέ επίθεση από εμένα και από το επίσημο freestuff που αντιπροσωπεύω...

... καταλαβαίνεις αυτή την διαφορά ή θέλεις μεγαλύτερη εξήγηση;

... και ούτε είμαι εδώ για να κάνω τον αστυνόμο ή την νταντά ανάμεσα στις διάφορες εταιρίες που αρέσκονται να βρίζονται αναμεταξύ τους... πολύ προσπάθησαν να με βάλουν στην μέση αλλά κανείς δεν το κατάφερε...

... αν έχει κανείς πρόβλημα με κάποιο ή κάποια μέλη να το κανονίσουν μόνοι τους και με προσωπικά μηνύματα... και το freestuff να μη το βάζουν στο στοματάκι τους σαν πιπίλα!
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

where .gr

Δημοσίευση από cordis » 14 Οκτ 2004 23:31

bariemai έγραψε:[Elpizo na mhn diagrafei to post]
σου έχουμε διαγράψει πολλά posts?
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
bariemai

where .gr

Δημοσίευση από bariemai » 15 Οκτ 2004 08:12

k fysika opios para8esei ypiresies 8a prepei na einai etoimos na dex8ei 8etika ala k arnhtika sxolia!
oxi kanena post den mou exete diagrapsei ala den etyxe k pote na er8o se "antipara8esi" opos egine se avto edo, etsi elpizo avto na mhn einai to proto! :P
O monos logos pou egrapsa "[Elpizo na mhn diagrafei to post]" einai dioti pistevo oti parolo pou ypir3an antidraseis egine epikodomitikos dialogos k 3eka8arisane kapia pragmata!
Etsi kalo einai na mhn diagrafei oste na diavastei k apo ala melh.
To 8ema apo merias mou e8eorito li3an.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης