Esoda apo ena web site

Εύρεση και τοποθέτηση διαφημίσεων στις σελίδες μας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
giorgos

Esoda apo ena web site

Δημοσίευση από giorgos » 18 Ιουν 2002 01:21

Mporei kapoios poy exei ena web site na exei pliromenes diafimisis xoris na exei etairia. Yparxei nomimos tropos; kai poios; Den exo brei kseka8ares apantisis os tora;
Eyxaristo :lol:

Άβαταρ μέλους
hellas

Esoda apo ena web site

Δημοσίευση από hellas » 18 Ιουν 2002 15:53

Pos pliromenes diladi? Xoris etairia pos tha se plirosoun? Ti akrivos ennoeis? :o

giorgos

Esoda apo ena web site

Δημοσίευση από giorgos » 18 Ιουν 2002 21:28

To site einai tis epixirisis moy (Atomiki Epixirisi) den exo sxesei me etairia internet. Kai ei8ela na ksero an mporo na exo mesa kai kapies diafimisis pliromenes kai pos ginete ayto.

Άβαταρ μέλους
hellas

Esoda apo ena web site

Δημοσίευση από hellas » 18 Ιουν 2002 23:20

Ennoeis oti an kapoios thavmazei tin selida sou toso poli oste na skeftei oti mias kai pou exeis pollous pelates (an exeis fysika) na valei tin diafimisi tou stin selida sou. Omos epeidi mporei na min dexteis sta tsampa na se plironei gi afto. Kati san sponsora diladi? An einai afto tha prepei kapoios allos na kanei tin proti kinisi (o mellontikos sou sponsoras) epeidi pistevei oti tha exei kerdos apo sena. Allios pos to skeftesai esy?

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Esoda apo ena web site

Δημοσίευση από cordis » 19 Ιουν 2002 00:48

Basika tha prepei na mporeis na kopseis deltia paroxis ypiresion.. kai apo tin stigmi poy les oti exeis atomiki epixirisi sygoyra mporeis..

Ayto basika zitane..
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
privenet
Επικοινωνία:

Esoda apo ena web site

Δημοσίευση από privenet » 15 Ιούλ 2002 15:15

Επειδή είμαι αρκετό καιρό στον χώρο και έχω περάσει από το στάδιο να έχω web site με έσοδα αλλά να μην έχω τιμολόγια, σου λέω ότι βρήκα κάποιον γνωστό μου που έκοβε παροχής υπηρεσιών και απλά του πλήρωνα το ΦΠΑ. Βρές κάποιον και θα του δίνεις απλά το ΦΠΑ, άντε και κάτι παραπάνω.
Θα λες για παράδειγμα ότι από την διαφήμιση θέλω 100 Ευρώ. Αν φίλε μου θές και τιμολόγιο τότε είναι 100 + ΦΠΑ 18% = 118 Ευρώ. Θα δίνεις στον φίλο σου που σου κόβει το τιμολόγιο 25 ευρώ για το ΦΠΑ και τον κόπο του και όλα καλά...

Καλές δουλειές έυχομαι.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφημίσεις στις σελίδες μας (εκδότες)-γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης