Τα ανέκδοτα της μέρας

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από af » 18 Ιούλ 2005 21:03

hahahaha kalo ayto Thy Club :lol: :P

Άβαταρ μέλους
myle
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από myle » 18 Ιούλ 2005 23:41

Πηγαίνοντας για το γεύμα μου στο πάρκο σήμερα, είδα μια γιαγιά δίπλα σε ένα παγκάκι να κλαίει με λυγμούς. Σταμάτησα και τη ρώτησα τι συμβαίνει.

Μου λέει: "Έχω έναν σύζυγο που είναι 22 χρονών στο σπίτι μου. Κάθε πρωί μου κάνει παθιασμένο έρωτα και μετά μου φτιάχνει πρωινό με κέικ, αυγά με λουκάνικα, μαρμελάδες, φρεσκοστιμένους χυμούς και καφέ."

Της λέω: "Καλά, και γιατί κλαις γιαγιά;"

Συνεχίζει η γιαγιά: "Το μεσημέρι, μου φτιάχνει ζεστή σούπα και τα αγαπημένα μου γλυκά και μετά μου κάνει έρωτα όλο το απόγευμα."

Της ξαναλέω: "Και γιατί κλαις τότε;"

Συνεχίζει η γιαγιά: "Για δείπνο μου φτιάχνει γκουρμέ πιάτα που τα συνοδεύει με εκλεκτό κρασί και τα αγαπημένα μου γλυκά και μετά μου κάνει έρωτα μέχρι τις 2 τα χαράματα

Της λέω: "Και γιατί πανάθεμα σε κλαίς;"

Απάντηση: "Δεν μπορώ να θυμηθώ που είναι το σπίτι μου"
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από fiskilis » 18 Ιούλ 2005 23:53

Είναι ο Σούπερμαν και ψάχνει απελπισμένα γυναίκα να ξεχαρμανιάσει.
Eκεί λοιπόν που πετάει βλέπει τον Batman πάει προς αυτόν και του λέει:
- Εεεε φίλε μου Batman, πρέπει οπωσδήποτε να βρω να πηδήξω, έχω τρελαθεί σου λέω.
- Γιατί δε δοκιμάζεις με την Wonder Woman; Είναι η καλύτερη εδώ στην χώρα των κόμικς.
- Μμμ, η Wonder Woman είναι καλή μου φίλη, δεν θα μπορούσα να κάνω κάτι τέτοιο, και φεύγει.
Παρακάτω, βρίσκει τον Spiderman, και του λέει κι αυτού το δράμα του και τον ρωτάει αν έχει καμιά καλή πρόταση.
- Θα σου πρότεινα την Wonder Woman. Είναι σίγουρα η καλύτερη.
- Η Wonder Woman είναι φίλη μου. Μπα, δεν μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο, λέει και φεύγει πάλι.
Τι διάολο, σκέφτεται καθώς πετάει, όλους τους έχει πάρει; Τότε ξαφνικά βλέπει την Wonder Woman στο χωράφι από κάτω, με ανοιχτά τα πόδια σε κατάσταση έκστασης. Το θέαμα είναι άκρως προκλητικό.
Δε βαριέσαι, σκέφτεται, φίλοι φίλοι, αλλά και η ανάγκη μεγάλη, θα χρησιμοποιήσω τις υπερδυνάμεις μου, θα κάνω τη δουλειά γρήγορα γρήγορα και πριν το καταλάβει θα έχω φύγει.
Πράγματι, πέφτει σαν σφαίρα πάνω στην Wonder Woman, τελειώνει την δουλειά και πριν πεις κύμινο έχει εξαφανιστεί.
- Τι στο καλό ήταν αυτό; λέει η Wonder Woman κοιτώντας με θολό βλέμμα προς τον ουρανό.
- Δεν ξέρω, λέει ο Invisible Man, αλλά ο κώλος μου με πεθαίνει...

Άβαταρ μέλους
myle
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από myle » 19 Ιούλ 2005 00:01

Κειμενο ανευ σημασίας

Όπως αναφέρετε ξεκάθαρα στο τίτλο αυτό είναι ένα κείμενο δίχως αξία. Δηλαδή με απλά λόγια δεν έχει να σας προσφέρει απολύτως...

...τίποτα στις ήδη υπάρχουσες γνώσεις και εμπειρίες σας. Δεν έχει λόγο ύπαρξης βρε αδερφέ!
Αυτό λοιπόν που θα ήθελα να σας ξεκαθαρίσω εξ' αρχής είναι πως δεν υπάρχει κανένας λόγος να το διαβάσετε. Είναι χάσιμο χρόνου. Προφανώς λοιπόν δεν φέρω καμία ευθύνη (αφού το ξεκαθαρίζω από τώρα) για το ότι θα σπαταλήσετε το χρόνο σας τόσο ανόητα για να διαβάσετε ίσως το πιο γελοίο κείμενο που γράφτηκε ποτέ από ανακαλύψεως της γραφής.
Φαντάζομαι πως δεν έχετε καμία διάθεση να συνεχίσετε να το διαβάζετε τώρα που ξέρετε περί τίνος πρόκειται...

Έχοντας φτάσει μέχρι αυτό το σημείο και αφού συνεχίζετε να διαβάζετε πιθανότατα δεν έχω γίνει σαφής και γι' αυτό θεωρώ υποχρέωση μου να επαναλάβω ακόμα μια φορά αυτό που από την αρχή πασχίζω να σας πω.
ΜΗΝ συνεχίζετε να διαβάζετε αυτό το ανούσιο θέμα!! Είναι παντελώς αστείο να έχετε φτάσει μέχρι αυτό το σημείο. Σχεδόν ηλίθιο!!
Με θλίψη μου διαπιστώνω ότι δεν έχετε κλείσει ακόμα αυτό το παράθυρο και συνεχίζετε...

Είμαι πια πεπεισμένος πως έχω γίνει ξεκάθαρος και πως δεν φταίω εγώ για την βλακεία που διαπράττετε να διαβάζετε ακόμα..
Έχω μια μικρή υποψία πως ευελπιστείτε ότι παρακάτω θα διαβάσετε κάτι διαφορετικό και γι' αυτό θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια πριν αναγκαστώ να προβώ σε χαρακτηρισμούς που δεν θέλω.
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ αυτό το κακόγουστο αστείο τώρα και ενημερώστε όσο το δυνατό περισσότερο κόσμο να μην ασχοληθεί με αυτήν την αθλιότητα ποτέ!! Είναι προσβολή για την νοημοσύνη σας να διαβάζετε ακόμα!!

Δεν το πιστεύω πως είσαι τόσο ηλίθιος/α που εξακολουθείς να διαβάζεις! Έχεις φτάσει στο απόλυτο μηδέν το εγώ σου θέλοντας απλά να ικανοποιήσεις την περιέργεια σου!! Μα τι ζώο είσαι εσύ! Σταμάτα να διαβάζεις βρε νούμερο...! Σταμάτα τώρα και δεν θα ακούσεις άλλες προσβολές. Είσαι πραγματικά τόσο άχρηστο πλάσμα και με τόση χαμηλή αυτοεκτίμηση που δεν σου αρκούν όλα αυτά που άκουσες; Αφού το μόνο που κάνω είναι να σε βρίζω!!!

Έχεις μια τελευταία ευκαιρία και σου υπόσχομαι να πάρω πίσω ότι μέχρι στιγμής είπα αν κάνεις έστω και τώρα αυτό μόνο, να μην διαβάσεις την τελευταία πρόταση και αναιρώ τα πάντα!!!
Δυστυχώς είχα δίκαιο...Είσαι μεγάλος μ*****ς!
Κρίμα...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Stylous
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από Stylous » 19 Ιούλ 2005 02:47

ThyClub έγραψε:Μετά απο έρευνες οι επιστήμονες ανακάλυψαν οτι το ποτό περιέχει γυναικείες ορμόνες...

Δώσανε σε 100 άντρες μεγάλες ποσότητες αλκοόλ και μετά απο λίγη ώρα λέγανε συνεχώς μ@μ@κίες και δεν μπορούσαν να οδηγήσουν με τίποτα.

:pint: :pint:
HAHAH U RULE MAN :lol:

Άβαταρ μέλους
myle
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από myle » 19 Ιούλ 2005 02:55

Λόγια που ΔΕΝ θα θέλατε να ακούσετε κατα την διάρκεια μιάς ΕΓΧΕΙΡΗΣΗΣ

Καλύτερα να το φυλάξουμε αυτό. Θα χρειαστεί για την νεκροψία.

Δέξου αυτή την προσφορά, Ω Μεγάλε Αρχηγέ του Σκότους!

Εϊ, φέρτο πίσω αυτό παλιόσκυλο....

Για μισό λεπτό... Αν αυτό δεν είναι η σπλήνα του, τότε ΤΙ είναι;

Δώσε μου αυτό το ... ε... το... πώς το λένε...

Ω όχι, έχασα το Rolex μου.

Ουπς! Αλήθεια, έχει επιζήσει κανένας με 500ml από αυτό εδώ το πράγμα;

Να πάρει. Πάλι σβήσανε τα φώτα...

Ξέρετε μάγκες... Τα νεφρά πιάνουν καλά λεφτά στην αγορά. Και αυτός ο τύπος
έχει δύο.

Ολοι ακίνητοι. Εχασα τους φακούς επαφής μου!

Μπορείτε να σταματήσετε αυτό το πράγμα να χτυπάει; Μου χαλάει την
αυτοσυγκέντρωση.

Τι δουλειά έχει αυτό εδώ πέρα;

Μισώ να χάνω πράγματα εδώ μέσα!

Λοιπόν παιδιά, αυτό θα είναι μια μεγάλη εμπειρία για όλους μας.

ΠΡΟΣΕΧΕ! Ε, δεν πειράζει, το πάτωμα είναι καθαρό, δεν είναι;

Τι εννοείς ότι δεν μπήκε στο χειρουργείο για αλλαγή φύλου...;

Εντάξει, τώρα πάρε μια φωτογραφία και από αυτή τη γωνία. Αυτό είναι όντως
ένα αληθινό τέρας!

Αυτός ο ασθενής έχει ήδη μερικά παιδιά, σωστά;

Νοσοκόμα, αυτός ο ασθενής έχει γίνει ήδη δωρητής σώματος;

Μην ανησυχείς. Νομίζω ότι αυτό είναι αρκετά κοφτερό.

Τι εννοείς "Θέλω διαζύγιο;"

ΦΩΤΙΑ! ΦΩΤΙΑ! Oλοι βγήτε έξω αμέσως!

Κατάρα! Η σελίδα 47 του manual έχει εξαφανιστεί!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Stylous
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από Stylous » 19 Ιούλ 2005 04:18

hahaha kalooooo :kaloe:

Άβαταρ μέλους
missford

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από missford » 19 Ιούλ 2005 16:51

Ρωτάει ο μικρός τον μπαμπα του:

- Μπαμπα έχω μια απορία
- Τι απορία έχεις παιδί μου;
- Να, εσύ είσαι λευκός η μαμά είναι μαύρη και εγώ είμαι κίτρινος
Πώς το εξηγείς αυτό;
- Μετά την παρτ@ζα που κάναμε αφού δεν γαβγίζεις κιόλας πάλι καλά να
λες!!!!

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από ThyClub » 19 Ιούλ 2005 17:33

-Γιατρέ γιατί βρωμάει το στόμα μου;
-Έχεις κανένα σάπιο δόντι;
-Μπά μόνο μια γέφυρα..
-Ε τότε κάποιος έχεσε κάτω απο την γέφυρα

Άβαταρ μέλους
missford

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από missford » 20 Ιούλ 2005 14:46

Κάποτε ήταν δύο φίλοι και είχαν μια μανία να φέρνουν λαθραία πραγματάκια από το εξωτερικό όποτε πήγαιναν... Κάποια στιγμή αποφάσισαν να εγκαταλείψουν και είπαν να πάνε για μία τελευταία φορά και να φέρουν λαθραία από ένα κοάλα (ξέρετε τα ζωακια στην Αυστραλία)... Σκέφτηκαν αυτοί οι δύο λοιπόν για το που θα τα βάλουν για να τα περάσουν και αποφάσισαν να τα βάλουν...(κατω από το φερμουάρ τους...) Έφτασαν λοιπόν στο αεροδρόμιο και ο πρώτος πέρασε με ευκολία αλλά με τα πόδια του λίγο ανοιχτά... Όταν ήρθε η σειρά του δεύτερου αυτός προχωρούσε σφιγμένος και κάνοντας διάφορους μορφασμούς, μέχρι που έφτασε σχεδόν στο τέλος και άρχισε να ουρλιάζει δυνατά (ααααααααααααααααααααααχ!) Οι δυο τύποι συνελήφθησαν και οδηγήθηκαν στη φυλακή και τότε ρωτά ο πρωτος τον δεύτερο...
- Ρε τι έπαθες ρε και φώναζες πρώτη φορά το κάνουμε????
- Τι θες να πάθω ρε Μήτσο... Να περνάει το κοάλα τον π.... για κλαδί και να προσπαθεί να σκαρφαλώσει επάνω του το ανέχτηκα. Να περνάει τα α...... για καρύδια και να προσπαθεί να τα σπάσει το ανέχτηκα. Να περάσει την κωλοτρυπίδα μου για φωλιά και να προσπαθεί να μπει μέσα και αυτό το ανέχτηκα... Αλλά να προσπαθεί ρε συ να βάλει τα καρύδια μες τη φωλιά εεεεεεε αυτό δεν το ανέχτηκα ρε φίλε...! :reading:

Άβαταρ μέλους
SNiF_SNiF_GRL

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από SNiF_SNiF_GRL » 20 Ιούλ 2005 18:31

dear missford...

en paizete to anekdoto sou!!!

polla kalo!
n teleio!!!

:D :D :D :D :D :wink:

Άβαταρ μέλους
missford

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από missford » 20 Ιούλ 2005 19:36

Euxaristw SNiF_SNiF_GRL:)

Άβαταρ μέλους
myle
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από myle » 21 Ιούλ 2005 23:22

Τι πρέπει και τι δεν πρεπει να κάνετε σε περίπτωση σεισμού:

1. Μην αρχίσετε να τρέχετε πανικόβλητοι από το ένα γραφείο στο άλλο φωνάζοντας, όλοι το ξέρουν ότι γίνεται σεισμός.

2. Σταθείτε κάτω από τραπέζια ή γραφεία. Βάλτε μια σφυρίχτρα στο στόμα και αλειφτείτε με τζατζίκι έτσι ώστε να σας βρουν τα σκυλιά της ΕΜΑΚ.

3. Σε περίπτωση που σας έχει έρθει το μόνιτορ καπέλο, μείνετε εκεί που είστε διότι μπορεί να προκαλέσετε πανικό στους γύρω σας νομίζοντας ότι είστε εξωγήινος.

4. Αν σας έρθει η κυρα-Κατίνα από το πουθενά, μην πανικοβληθείτε, μάλλον συγύριζε στην ταράτσα.

5. Μην παίρνετε τηλέφωνο στο κινητό σας τσάμπα!!! Έτσι κι αλλιώς και το σταθερό την ώρα του σεισμού είναι κινητό.

6. Προς θεού, μην αρχίσετε και κλέβετε μνήμες, οθόνες, ποντίκια κτλ. εκμεταλλευόμενοι το γεγονός.

7. Μην πάτε να κατέβετε με το ασανσέρ είναι άσκοπο, θα κατέβετε μαζί με τον όροφο.

8. Αν βρίσκεστε έξω την ώρα του σεισμού μείνετε έξω, αν βρίσκεστε μέσα μείνετε μέσα. Αν προβληματίζεστε για το αν ήσασταν έξω ή μέσα μάλλον έγινε της κακομοίρας!!!!!!

9. Μην τρέχετε προς την έξοδο κινδύνου, δεν υπάρχει τέτοια έξοδος.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από gvard » 30 Ιούλ 2005 21:20

Είναι στην άκρη του δρόμου μια γιαγιά και προσπαθεί να περάσει απέναντι.
Κίνηση... κακό... Δεν έβλεπε και καλά... Δεν τα καταφέρνει με τίποτε.

Ξαφνικά από το πουθενά εμφανίζεται ένα χελωνονιντζάκι.

-- Να σας περάσω απέναντι, κυρία;
-- Να 'σαι καλά, παιδάκι μου.

Αφού τα καταφέρνουν και φτάνουν στο απέναντι πεζοδρόμιο, η γιαγιά
ευγνωμονούσα λέει:

-- Σ' ευχαριστώ καλό μου παιδί. Για πες μου... Πώς σε λένε;
-- Χελωνονιντζάκι.
-- Αααα... Είσαι κι από την Κρήτη, ε;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gvard την 30 Ιούλ 2005 21:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος
Φιλοξενία ιστοσελίδων - Cloud Servers στην Ελλάδα

emphasy
Honorary Member

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από emphasy » 30 Ιούλ 2005 21:36

Δηλαδή αν ήταν χελωνονιτζίδης θα ήταν απο τον πόντο :kaloe:

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες