Τα ανέκδοτα της μέρας

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από Sheena » 19 Οκτ 2007 15:22

ALKIVIADES έγραψε:..Sheena μου 1) ήτο ανέκδοτο, 2) είναι ανέκδοτο σχετικό με την productivity, 3) μπορεί να ενταχθεί ακόμα και στη κατηγορία των black jokes ή black humor .

* ..δεν έχει πάντως ουδε μίαν σχέση, με το πόσες ώρες κοιμάμαι εγώ, εσύ η ο οποιοσδήποτε άλλος :roll: :oops:
Ποιά productivity? Όταν είπα για νούμερα αναφερόμουν στο 666 που θίξατε προηγουμένως και τη σημασία που του αποδίδετε. Και συ μιλάς για παραγωγικότητα και χιούμορ βάζοντας links στην wikipedia για το τι σημαίνουν αυτά.
:hammer:
Εικόνα

id12856 Οι άγγελοι πάνε κοντά με τους αγγέλους...

Άβαταρ μέλους
ALKIVIADES
Honorary Member

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από ALKIVIADES » 19 Οκτ 2007 15:32

ALKIVIADES έγραψε:..αμάν, ρε σύ, δίκιο έχεις ήταν το εξακοσιοστό εξηκοστό έκτο , να σαί καλά..

Θα πω και γώ ένα προτασιακό ανέκδοτο,

" καλύτερα 8 ώρες στη δουλειά, παρά να κοιμάσαι συνέχεια στο σπίτι "
Sheena έγραψε:Για όσους πιστεύουν σε νούμερα...

@Alkiviades: Έχεις τόσο χρόνο ελεύθερο που κοιμάσαι 8 ώρες;
ALKIVIADES έγραψε:..Sheena μου 1) ήτο ανέκδοτο, 2) είναι ανέκδοτο σχετικό με την productivity , 3) μπορεί να ενταχθεί ακόμα και στη κατηγορία των black jokes ή black humor .

* ..δεν έχει πάντως ουδε μίαν σχέση, με το πόσες ώρες κοιμάμαι εγώ, εσύ η ο οποιοσδήποτε άλλος
Sheena έγραψε:Ποιά productivity? Όταν είπα για νούμερα αναφερόμουν στο 666 που θίξατε προηγουμένως και τη σημασία που του αποδίδετε. Και συ μιλάς για παραγωγικότητα και χιούμορ βάζοντας links στην wikipedia για το τι σημαίνουν αυτά.
..αυτά είπες, αυτά είπα , είπα 2 ανέκδοτα , εσύ τι είπες ; ..δεν έχω να πω κάτι άλλο .
:P
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από Sheena » 19 Οκτ 2007 16:11

ALKIVIADES έγραψε:
ALKIVIADES έγραψε:..αμάν, ρε σύ, δίκιο έχεις ήταν το εξακοσιοστό εξηκοστό έκτο , να σαί καλά..

Θα πω και γώ ένα προτασιακό ανέκδοτο,

" καλύτερα 8 ώρες στη δουλειά, παρά να κοιμάσαι συνέχεια στο σπίτι "
Sheena έγραψε:Για όσους πιστεύουν σε νούμερα...

@Alkiviades: Έχεις τόσο χρόνο ελεύθερο που κοιμάσαι 8 ώρες;
ALKIVIADES έγραψε:..Sheena μου 1) ήτο ανέκδοτο, 2) είναι ανέκδοτο σχετικό με την productivity , 3) μπορεί να ενταχθεί ακόμα και στη κατηγορία των black jokes ή black humor .

* ..δεν έχει πάντως ουδε μίαν σχέση, με το πόσες ώρες κοιμάμαι εγώ, εσύ η ο οποιοσδήποτε άλλος
Sheena έγραψε:Ποιά productivity? Όταν είπα για νούμερα αναφερόμουν στο 666 που θίξατε προηγουμένως και τη σημασία που του αποδίδετε. Και συ μιλάς για παραγωγικότητα και χιούμορ βάζοντας links στην wikipedia για το τι σημαίνουν αυτά.
..αυτά είπες, αυτά είπα , είπα 2 ανέκδοτα , εσύ τι είπες ; ..δεν έχω να πω κάτι άλλο .
:P
Είπες ένα ανέκδοτο μετά από τα posts για τις ώρες, τα νούμερα, productivity, κλπ.

Και όσο για το 8 ώρες, μόλις πρόσεξα ότι ήταν για την δουλειά και όχι ότι εσύ κοιμάσαι συνέχεια στο σπίτι. Τελοσπάντων, με τόσο κούραση λογικό να μην το είδα καλά.

Η παρατήρηση η δική μου (βλ. νούμερα...) στηρίχτηκε σε αυτό που είπατε για τη σημασία του 666.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ALKIVIADES
Honorary Member

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από ALKIVIADES » 19 Οκτ 2007 16:59

..συχωρεμένη βρε :wink: , άντε ακόμα ένα της σειράς,

Mπορεί μια γυναίκα να κάνει έναν άνδρα εκατομμυριούχο ;

Ναι, αν πρώτα ήταν δισεκατομμυριούχος . :oops:

* ..είπα 2 ανέκδοτα, ενα για τις 8 ώρες/ύπνο που είναι black joke σχετικά με την productivity και ένα με τον μικρό τυρανόσαυρο , σε κάθε περίπτωση υπάρχουν στην προηγούμενη σελίδα .
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από Sheena » 19 Οκτ 2007 17:40

ALKIVIADES έγραψε:..συχωρεμένη βρε :wink: , άντε ακόμα ένα της σειράς,

Mπορεί μια γυναίκα να κάνει έναν άνδρα εκατομμυριούχο ;

Ναι, αν πρώτα ήταν δισεκατομμυριούχος . :oops:

* ..είπα 2 ανέκδοτα, ενα για τις 8 ώρες/ύπνο που είναι black joke σχετικά με την productivity και ένα με τον μικρό τυρανόσαυρο , σε κάθε περίπτωση υπάρχουν στην προηγούμενη σελίδα .
Ναι, ανήκουν στα χαζά ανέκδοτα. Όπως χαρακτήρισες πριν βlack... ;)

Δεν με λένε βρε. Παναγιώτα είναι το όνομά μου ή αλλιώς εδώ Sheena.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ALKIVIADES
Honorary Member

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από ALKIVIADES » 19 Οκτ 2007 17:43

.. ο.κ Παναγιώτα :myeye:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
vassilism
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από vassilism » 22 Οκτ 2007 23:12

Η γυναίκα λέει στο σύζυγο:
• Πιστεύω ότι πρέπει να κάνω πλαστική στήθους. Πρέπει κάπως να μεγαλώσω το στήθος μου.
•Αγάπη μου, ξέρεις ότι δεν έχουμε τόσα λεφτά. Αλλά περίμενε λίγο, μου ήρθε μια ιδέα.

Πάει ο σύζυγος στο μπάνιο και επιστρέφει με ένα ρολό χαρτιού υγείας:

• Να, πάρε αυτό και τρίψ΄το στο στήθος σου. Να το κάνεις αυτό κάθε μέρα.
• Και πιστεύεις ότι έτσι θα μεγαλώσει το στήθος μου;
• Πρέπει , αν κρίνω από το τι έκανε στον κώλο σου!

Άβαταρ μέλους
ksarm

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από ksarm » 23 Οκτ 2007 10:58

vassilism έγραψε:Η γυναίκα λέει στο σύζυγο:
• Πιστεύω ότι πρέπει να κάνω πλαστική στήθους. Πρέπει κάπως να μεγαλώσω το στήθος μου.
•Αγάπη μου, ξέρεις ότι δεν έχουμε τόσα λεφτά. Αλλά περίμενε λίγο, μου ήρθε μια ιδέα.

Πάει ο σύζυγος στο μπάνιο και επιστρέφει με ένα ρολό χαρτιού υγείας:

• Να, πάρε αυτό και τρίψ΄το στο στήθος σου. Να το κάνεις αυτό κάθε μέρα.
• Και πιστεύεις ότι έτσι θα μεγαλώσει το στήθος μου;
• Πρέπει , αν κρίνω από το τι έκανε στον κώλο σου!
:hammer: :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
cosco
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από cosco » 23 Οκτ 2007 14:51

"Μπαμπά, μόλις χθες είχα την πρώτη μου σεξουαλική επαφή", λέει ο Τοτός στον πατέρα του.
- "Α, ναι; Για κάτσε να το συζητήσουμε!", απαντά ο πατέρας του.
- "Δεν μπορώ, μπαμπά. Πονάει ο πισινός μου!"
Buy, Sell or Rent Properties Around The World! - Real Estate Listings

Άβαταρ μέλους
ALKIVIADES
Honorary Member

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από ALKIVIADES » 24 Οκτ 2007 00:56

Ο κ. Γιακουμής με τη ρόμπα του, γύρω στα 40, κάθεται αναπαυτικά στην αγαπημένη του πολυθρόνα .

Στο δεξί του χέρι κρατάει ένα περιοδικό με σταυρόλεξα και στο αριστερό μια πένα με μελάνι κοινώς, στυλό .

Μετά από 2-3 (Νιάρχος κ.α) σωστές απαντήσεις η ερώτηση που δεν μπορεί με τίποτα να απαντήσει είναι η ακόλουθη :

" Γνωστός 'Ελληνας κροίσος με 9 γράμματα.. ; "

και ενώ κυριολεκτικά " σπάει " το κεφάλι του για να βρεί ποιός μπορεί να είναι αυτός, να σου στο βάθος η γυναίκα του περνάει στο απέναντι δωμάτιο και αυθόρμητα την ρωτάει :

" Γυναίκα, βρε σύ, ξέρεις ποίος μπορεί να είναι.. 'Ελληνας κροίσος με 9 γράμματα ; "

και η κ. Γιακουμή του απαντάει :

" Αγάπη μου, Ωνάσης, έβαλες.. ; "

..ο Γιακουμής δοκιμάζει το Ωνάσης, αλλά μάταια γιατί δεν φαίνεται να ταιριάζει στα 9 γράμματα ..

..τότε, απογοητευμένος και συνάμα έξαλλος φωνάζει την υπηρέτρια της γυναίκας του και της λέει :

" Για πάρε τηλέφωνο τον προσωπικό μου ψυχαναλυτή και σβέλτα, θα πρέπει ίσως να του πω πως το πρόβλημα μου δεν είναι ψυχολογικό αλλά απώλεια μνήμης..

" Μα γιατί το λέτε αυτό κύριε " ..ρωτάει η υπηρέτρια ;

"..αφού δεν μπορώ να θυμηθώ την απάντηση σε μια τόσο εύκολη ερώτηση..ποίος να ναι ; "

και κάπου εδώ,
φωνή Κυρίου, ακούγεται, από τον ηλιόλουστο, τρούλο-θόλο, της βίλας (απευθυνόμενη εις τον κύριον αυτής) :

" Είναι διαφήμιση Μ**ΑΚ* ! "
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από Sheena » 25 Οκτ 2007 11:49

>
> Τρεις μπογιατζήδες ένας Αλβανός ένας Γερμανός και ένας Έλληνας πέθαναν
>
> και πάνε στον Παράδεισο.
>
> Ο Aγιος Πέτρος τους άνοιξε την Πόρτα.
>
> "Καλώς τα παιδιά! Και είχα ανάγκη απ' την ειδικότητά σας! Θέλω να βάψω
>
> την Πόρτα του Παράδεισου για πέστε μου πόσα θέλετε να την βάψετε;"
>
>
>
>
>
> "600 ευρώ" λέει ο Αλβανός.
>
> "Μπα! 600; Και πως τα λογάριασες"
>
> "Ε, να 200 για μένα 200 εφορία και ένσημα και 200 τα υλικά"
>
>
>
>
>
> "Εσύ λέει του Γερμανού πόσα θέλεις ;"
>
> "900 ευρω = 300 για μένα + 300 εφορία και ένσημα + 300 τα υλικά "
>
>
>
>
>
> Εσύ λέει του Έλληνα ποσά θέλεις;
>
> "Είμαι πολύ πιο ακριβός αλλά μας συμφέρει όλους και θα πάρω τη δουλειά"
>
> "Δηλαδή πόσο ζητάς;" ρωτάει ο Αγ. Πέτρος.
>
> "3 χιλιαρικάκια"
>
> "3.000. Εσύ είσαι τρελός παιδί μου!!!"
>
> Αναστέναξε ο Ελληνας με την αμάθεια...
>
> Με εντελώς κουρασμένο ύφος, παίρνει παραμάσχαλα τον Αγιο Πέτρο και του
> εξηγεί:
>
> "Ελα πιο κοντά να μην μας ακούν...
>
> Δημιουργική λογιστική δεν σας μαθαίνουν εδώ ρε παιδιά;
>
> Φαντασία δεν έχετε;
>
> Aκουσε να δεις αφού πρέπει να το εξηγώ κιόλας:
>
> 3.000 = 1.000 για σένα + 1.000 για μένα + 400 για τον Γερμανό να κάνει
>
> πέρα + 600 που ζήτησε ο Αλβανός.
>
> Ο Αλβανός θα βάψει την πόρτα με υπεργολαβία από εμένα.
>
> Στην πατρίδα μου, όποιος δίνει τη χαμηλότερη προσφορά, στο τέλος αυτός
>
> κάνει τη δουλειά και παίρνει όσα ζήτησε απ' την αρχή.
>
> Είτε υπογράφει τη σύμβαση ο ίδιος ή κάποιος άλλος.
>
> Επιπλέον, ο Γερμανός θα πάρει 400 για κάτι που δεν έκανε. Οπότε σε
>
> παίρνει να τον απειλήσεις πως θα αποκλειστεί από μελλοντικές
>
> δημοπρασίες αν δεν σου αλλάξει το πόμολο σαν δωρεά.
>
> Θα το κάνει, δεν υπάρχει περίπτωση να αρνηθεί αφού έτσι βάζει πόδι
>
> στην επιτροπή δημοπρασιών.
>
> Ετσι μένουν ΟΛΟΙ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ ευχαριστημένοι.
>
> Και ο Γερμανός, και ο Αλβανός, και εγώ, και εσύ, και ο Παράδεισος, και
>
> το αφεντικό σου που θα δει βαμμένη πόρτα + καινούργιο πόμολο εκτός
>
> σύμβασης.
>
> Πες μου τώρα, έχεις κανένα λόγο να μη μου δώσεις τη δουλειά;"
>
> ________________________________
>
> ... Η ΕΛΛΑΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ
>
>
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από Sheena » 26 Οκτ 2007 11:55

Σε έναν διεθνή διαγωνισμό μυστικών υπηρεσιών, στην τελική φάση, προκρίνονται η CIA της Αμερικής, η ΜΙ6 της Αγγλίας και η ελληνική ΕΥΠ. Φτάνει λοιπόν η ώρα της δοκιμασίας που θα κρίνει ποια θα είναι και η τελική κατάταξη των υπηρεσιών. Η επιτροπή εκφωνεί την τελική αποστολή: «Εχουμε αφήσει ένα κουνέλι στη δασική έκταση που βλέπετε μπροστά σας. Η υπηρεσία που θα ανακαλύψει και θα συλλάβει πιο γρήγορα το κουνέλι θα είναι και η νικήτρια».
Ξεκινάει η CIA, ψάχνει μεθοδικά όλο το δάσος, χτενίζει κάθε πιθανή κρυψώνα και, έπειτα από τρεις ημέρες, όλα τα στοιχεία οδηγούν στο συμπέρασμα ότι: «Κουνέλι στο δάσος δεν υπάρχει!».
Ερχεται η σειρά της αγγλικής ΜΙ6, χρησιμοποιεί ειδικούς θερμικούς ανιχνευτές προηγμένης τεχνολογίας, στοιχεία και πληροφορίες από κατασκοπευτικούς δορυφόρους, τοποθετεί κάμερες, μικρόφωνα και παγίδες, αλλά ύστερα από πέντε ημέρες κι αυτή δεν βρίσκει κουνέλι. Γυρίζει στην επιτροπή παραδίδοντας το πόρισμα:
«Υποπτο κουνέλι δεν βρέθηκε, οι τηλεφωνικές του κλήσεις δεν κατέστη δυνατόν να υποκλαπούν, προτείνεται η ολοσχερής καταστροφή του δάσους με ψεκασμό βενζίνης και φωτιάς!».
Ηρθε και η ώρα της ΕΥΠ. Οι πράκτορες εφορμούν στο πυκνό δάσος. Δεν περνάει μία ώρα και εμφανίζονται κρατώντας καταχτυπημένη, ταλαιπωρημένη και αλυσοδεμένη μια αρκούδα. Με το που τη φέρνουν μπροστά στην επιτροπή, η αρκούδα πέφτει γονατιστή και φωνάζει:
«Οχι άλλο ξύλο! Οχι άλλο ξύλο, ομολογώ! Ναι!!! Εγώ είμαι το κουνέλι!!!».
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
blackhumor
Honorary Member
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από blackhumor » 26 Οκτ 2007 14:53

Καθόμουν στο γραφείο μου μια μέρα, όταν ξαφνικά θυμήθηκα ότι είχα ξεχάσει να κάνω ένα τηλεφώνημα. Βρήκα το νούμερο του τηλεφώνου και το κάλεσα. Ένας άντρας από την άλλη άκρη της γραμμής απάντησε λέγοντας « Εμπρός?».

Πολύ ευγενικά του είπα ότι είμαι ο Fred Hannifin, και ότι ήθελα να μιλήσω με την Robin Carter?" Ξαφνικά κατάλαβα ότι μου έκλεισε το τηλέφωνο στα μούτρα. Δεν μπορούσα να πιστέψω ότι κάποιος άνθρωπος θα μπορούσε να είναι τόσο αγενής.

Τελικά βρήκα το σωστό νούμερο της Robin', και της τηλεφώνησα. (Είχα κάνει λάθος στα δύο τελευταία ψηφία)

Αφού τα είπαμε, έκλεισα το τηλέφωνο και αποφάσισα να ξανακαλέσω το λάθος νούμερο.

Όταν ο ίδιος τύπος απάντησε, του φώναξα « είσαι πολύ μαλάκας» και έκλεισα το τηλέφωνο με δύναμη. Σημείωσα το νούμερο στην ατζέντα μου καταχωρώντας τον με το όνομα «μαλάκας» και την έβαλα στο συρτάρι μου. Κάθε δύο εβδομάδες περίπου όταν μού έρχονταν οι λογαριασμοί ή είχα πραγματικά μια άσχημη μέρα συνήθιζα τον παίρνω τηλέφωνο και να του φωνάζω «εισαι πολυ Μ*****Σ» .

Κάθε φορά που το έκανα μου έφτιαχνε τη διάθεση.

Όταν κάποτε έκανε την εμφάνιση της η υπηρεσία αναγνώρισης κλήσεων, σκέφτηκα ότι έπρεπε να σταματήσω τα «θεραπευτικά» τηλεφωνήματα στον «μαλάκα». Έτσι τον πήρα ξανά τηλέφωνο και του είπα :" Γεια, είμαι ο John Smith από την τηλεφωνική εταιρεία και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε σχετικά για την νέα υπηρεσία αναγνώρισης κλήσεων". Εκείνος μου φώναξε « ΟΧΙ!» και μου έκλεισε το τηλέφωνο στα μούτρα. Τον ξανακάλεσα αμέσως και του απάντησα « πως να το ξέρεις αφού είσαι μαλάκας»

Μια μέρα, καθώς πήγαινα στο μαγαζί και ετοιμαζόμουν να παρκάρω το αυτοκίνητο μου στο parking, ένας τύπος με μια μαύρη BMW μου έκλεισε το δρόμο και μου πήρε τη θέση, που τόσο υπομονετικά περίμενα, για να παρκάρω το αυτοκίνητο μου. Κορνάρισα και του φώναξα ότι αυτή η θέση ήταν δική μου, καθώς ήμουν εκεί πολύ πριν από αυτόν. Ο κόπανος, επιδεικτικά με αγνόησε, αλλά για καλή μου τύχη πρόσεξα, ότι στο πίσω τζάμι του αυτοκινήτου, υπήρχε ένα «ΠΩΛΕΙΤΑΙ». Χωρίς δεύτερη σκέψη πήρα το στυλό και σημείωσα το τηλέφωνο του.

Δύο μέρες αργότερα, και αφού είχα καλέσει τον «πρώτο μαλάκα» (τώρα, είχα βάλει το τηλέφωνο του στην αυτόματη κλήση), μου ήρθε η ιδέα να καλέσω και τον μαλάκα με τη BMW.

Τηλεφώνησα και μία φωνή απάντησε « Έμπρός?». « Είστε αυτός που πουλάει μια μαύρη BMW» του λέω. « Ναι, ακριβώς» μου απαντάει. « Μήπως μπορείτε να μου δώσετε την διεύθυνση σας για να έρθω να δω το αυτοκίνητο από κοντά» τον ρωτάω. «εβαίως,μένω στη οδό 1802 West 34th Street. Είναι ένα κίτρινο σπίτι, και ακριβώς απ' έξω είναι παρκαρισμένο το αυτοκίνητο " .
"Και πώς λέγεστε?" τον ρώτησα.
" Το όνομα μου είναι Don Hansen," απάντησε.
" Ποια είναι η πιο κατάλληλη ώρα για να περάσω από εκεί, Don?"
" Φτάνω στο σπίτι γύρω στις 5 το απόγευμα." μου απαντάει.
"Άκου, Don, μπορώ να σου πω κάτι ?"
" Ναι?"
"Don, είσαι μαλάκας!" Το έκλεισα και αποφάσισα να βάλω και το δικό του τηλέφωνο στη αυτόματη κλήση.

Τώρα, όποτε αντιμετώπιζα κάποιο πρόβλημα, είχα 2 μ*****ς να καλώ.

Ωστόσο, μετά από κάποιους μήνες αλλεπάλληλων τηλεφωνημάτων και στους 2 μ*****ς, συνειδητοποίησα, ότι δεν μου έδινε την ίδια χαρά όπως παλιά.

Μια μέρα τηλεφώνησα στον μαλάκα #1.
"Γεια"
"Είσαι μαλάκας!" ( αλλά δεν το έκλεισα αυτή τη φορά)
" Είσαι ακόμα στη γραμμή?" με ρώτησε.
"Φυσικά," απάντησα
"Σταμάτα να μου τηλεφωνείς," μου φώναξε ουρλιάζοντας.
" Ανάγκασε με" του απάντησα..
" Ποιος είσαι ρε?" με ρώτησε.
" Λέγομαι Don Hansen."
" Αλήθεια? Και που μένεις αν επιτρέπεται?"
" Μένω στην οδό 1802 West 34th Street, μαλάκα . Είναι ένα κίτρινο σπίτι και ακριβώς μπροστά είναι παρκαρισμένη μια μαύρη BMW".
Τότε μου λέει, " Έρχομαι από εκεί τώρα!! Don και καλά θα κάνεις να αρχίσεις να προσεύχεσαι."
Του λέω, " Ναι, τώρα φοβήθηκα, μαλάκα!"

Έπειτα, πήρα τηλέφωνο τον μαλάκα # 2. "

Έμπρός?" απάντησε.
" Γεια σου μαλάκα" του λέω.
Τότε εκείνος φώναξε, " Αν μάθω ποιος είσαι..."
" Τι θα κάνεις?" του απάντησα.
" Θα σου κόψω το κώλο" μου ξεκαθάρισε.
Τότε απάντησα, " Λοιπόν μαλάκα, να η ευκαιρία που έψαχνες. Έρχομαι τώρα σπίτι σου!"
Έκλεισα το τηλέφωνο και πήρα αμέσως την Αστυνομία, λέγοντας ότι ετοιμαζόμουν να σκοτώσω το gay εραστή μου, ο οποίος μένει στη 1802 West 34th Street.

Στη συνέχεια, πήρα τηλέφωνο το Channel 13 και τους ανέφερα για ένα πόλεμο συμμοριών, που γινόταν εκείνη τη στιγμή στη West 34th.
Μπήκα γρήγορα στο αυτοκίνητο μου και κατευθύνθηκα στη West 34th. . Όταν έφτασα εκεί είδα 2 μ*****ς να πλακώνουν αλύπητα ο ένας τον άλλο , μπροστά σε 6 περιπολικά, 1 ελικόπτερο της Αστυνομίας και το πλήρωμα του Channel 13 .

Τώρα πραγματικά αισθανόμουν καλύτερα.

:D :D :D
To LinkZ.gr ανανεώθηκε. Καταχωρήστε την ιστοσελίδα σας δωρεάν.
Διαφημιστικά δώρα για επαγγελματίες.
Διαφημιστικά στυλό.

Άβαταρ μέλους
PanosIlio
Honorary Member
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από PanosIlio » 26 Οκτ 2007 16:06

Είναι που λέτε μια ξανθιά, μια μελαχρινή και μια κοκκινομάλλα, οι οποίες έχουν ναυαγήσει σε ένα ερημονήσι. Η απέναντι ακτή απέχει 100 μίλια, πολύ μεγάλη απόσταση αλλά, μια και δεν έχουν καθόλου φαγητό και νερό πρέπει να προσπαθήσουν να τη διασχίσουν αλλιώς θα πεθάνουν.
Κανονίζουν, λοιπόν να φύγει μια από αυτές και να πάει να φέρει βοήθεια. Ξεκινάει λοιπόν η κοκκινομάλλα, η οποία κάνει δέκα μίλια, νιώθει ότι δεν μπορεί να τα καταφέρει και γυρίζει πίσω.
Μετά αποφασίζουν να δοκιμάσει η μελαχρινή, η οποία ήταν σε καλύτερη φυσική κατάσταση. Πράγματι, έκανε 15 μίλια, αλλά κουράστηκε και αυτή και γύρισε πίσω.
Έτσι, απέμεινε η ξανθιά. Βλέποντας ότι είναι η μόνη ελπίδα που είχαν, η ξανθιά ξεκίνησε με όλες της τις δυνάμεις, έκανε 95 μίλια, και ξεθεωμένη είπε: «Αποκλείεται να τα καταφέρω», και γύρισε πίσω...

Από contra.gr, στήλη Paparazzi
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PanosIlio την 27 Οκτ 2007 11:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από Sheena » 27 Οκτ 2007 10:40

βρε PanosIlio, το έχω βάλει πιο πάνω.
Εικόνα

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες