Τα ανέκδοτα της μέρας

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Κλειδωμένο
emphasy
Honorary Member

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από emphasy » 05 Μαρ 2005 10:52

LoL :lol:

Άβαταρ μέλους
Specom
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από Specom » 08 Μαρ 2005 18:44

Είναι ο ετοιμοθάνατος Εβραίος πατέρας στο νεκροκρέβατό
>του και φωνάζει τον μεγάλο του γιο.

Πατέρας: Ιώβ έλα εδώ παιδί μου.

Ιώβ: Έλα πατερούλη, τι θέλεις;Πεθαίνεις; Τι;

Πατέρας: (Βγάζει ένα χρυσό δακτυλίδι από το στρώμα) το
βλέπεις αυτό το δακτυλίδι παιδί μου; Είναι
οικογενειακό κειμήλιο, το είχε ο προπάππος μου που το
έδωσε στον παππού μου και αυτός στον πατέρα μου, και ο
πατέρας μου σε εμένα...

Ιώβ: (Ενώ ξερογλείφεται) Ναι πατερούλη, και;

Πατέρας: Πόσα δίνεις;;;

:kaloe: :kaloe: :kaloe:

Άβαταρ μέλους
sNk][AnacondA
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από sNk][AnacondA » 11 Μαρ 2005 20:41

ΑΤΑΚΤΟ: Κάθε ιδιοκτήτης θα ήθελε το «πουλάκι» του να είναι άτακτο. Αλλά αυτό δεν είναι πάντα δυνατό. Είναι κάποιές μόνο ράτσες που ειδικεύονται στο είδος. Το άτακτο «πουλί» είναι ανένταχτο. Δεν μπαίνει σε καλούπια. Δεν γνωρίζει όρια και κανόνες. Δεν μπαίνει σε κλουβί. Αυτό πραγματικά πετάει από κανάρα σε κανάρα και δεν υπολογίζει τίποτα. Τα «γατάκια» τα αποφεύγουν για μόνιμα παιχνίδια. Αλλά όπως λέει και η παροιμία για το έξυπνο το «πουλί» που πιάνεται από τη μύτη έτσι και το άτακτο το «πουλάκι» συναντάει κάποιο επιδέξιο και τσαούσικο «γατάκι» και το κάνει μια μπουκιά. Αυτό είναι πάντα το τραγικό τέλος των άτακτων «πουλιών».

ΠΕΣΜΕΝΟ: Τα «πουλάκια» αυτά τα συναντάμε και με άλλα επίθετα. Θα τα ακούσετε και σαν «μαραμένα» ή σαν «μελάτα». Εδώ δεν μιλάμε για «πτηνά» που δεν βρίσκονται σε εγρήγορση. Μιλάμε για ανίατες περιπτώσεις που ότι και να τα κάνεις δεν λένε να σηκώσουν κεφάλι, δεν λένε να ορθώσουν το παράστημά τους. Οι φιλόζωοι που έχουν στην κατοχή τους τέτοια «πτηνά» είναι άνω τον 40 ετών και προσπαθούν με συνεχόμενες επισκέψεις σε κτηνιάτρους να ανασηκώσουν το πεσμένο τους «πουλάκι». Στο χειρισμό τους δείξτε πως δεν αντιλαμβάνεστε το πρόβλημα και φερθείτε τους τρυφερά. Προσοχή μόνο μην λιώσουν στα χέρια σας.

ΟΡΘΙΟ: Εδώ έχουμε να κάνουμε με μία ακόμα δύσκολη περίπτωση «πουλιού». Είναι γνωστές οι συνθήκες που κάνουν ένα «πουλάκι» να ορθώνει το ανάστημα του. Στην περίπτωση όμως του όρθιου δεν συμβαίνει έτσι. Εδώ έχουμε μια συνεχόμενη και ανεξήγητη ορθότητα. Το «πουλάκι» αυτό το συναντάμε σε ιδιοκτήτες που διανύουν την εφηβεία και πάντα το «πουλάκι» τους είναι σε εγρήγορση. Απαιτεί ιδιαίτερους χειρισμούς μιας και είναι ένα όπλο γεμάτο έτοιμο να εκπυρσοκροτήσει. Προσοχή! Αποφύγετε τα πολλά πολλά παιχνίδια μαζί του και περάστε στο ψητό. Και καλυφθείτε! Το «πουλί» αυτό τρυπάει και εφημερίδα όταν φτύσει.

ΥΠΕΡΒΑΡΟ: Συνήθως ανήκει σε υπέρβαρο ιδιοκτήτη. Είναι μια πονεμένη ιστορία «πουλιού». Είναι περικυκλωμένο από παχύ στρώμα λίπους. Χάνει κατά πολύ το ύψος του από αυτό και μόνο το γεγονός. Αλλά έχει και άλλα αρνητικά. Λόγω της φυσιολογικής συστολής του ιδιοκτήτη του, βλέπει σπανίως άλλα ζωάκια. Αλλά νιώθει και φοβερή μοναξιά. Ο ίδιος ο κάτοχός του δεν το βλέπει. Το έχει πάντα μαζί του, το πιάνει αλλά δεν το βλέπει λόγω της κοιλιάς που τους χωρίζει. Αν το συναντήσετε δείξτε του αγάπη και τρυφερότητα. Με τα υπέρβαρα «γατάκια» μπορεί να συνεννοηθεί μια χαρά. Μόνο εκείνα καταλαβαίνουν τον πόνο του.

ΑΤΡΙΧΟ: Και άλλη φορά έχουμε πει πως τα «πουλάκια» έχουν πούπουλα. Αλλά έχουν και τρίχες. Τα συγκεκριμένα όμως δεν έχουν ούτε πούπουλα ούτε τρίχες. Μιλάμε για σχεδόν καραφλά «πουλιά» που συναντάμε σε άτριχους επίσης κατόχους. Αυτοί προσπαθούν να καμαρώνουν για αυτή τους την ιδιαιτερότητα αλλά η αλήθεια είναι διαφορετική. «Πουλάκι» χωρίς τρίχα ίσον νερόβραστο, ανάλατο φαγητό. Προσοχή! Στα «πτηνά» δεν ενεργεί το FOLTENE. Καλύτερα απευθυνθείτε στα LASER LINE CLINIC ή στην DHI. Αυτές ξέρουν πως θα λύσουν το πρόβλημα.

ΕΠΙΔΕΞΙΟ: Φοβερή περίπτωση «πουλιού». Η χαρά κάθε φιλόζωου κατόχου. Όλη μέρα στο παιχνίδι. Είτε με παρέα είτε χωρίς το «πουλί» αυτό κελαηδάει συνεχώς. Γνωρίζει φοβερά κόλπα, στάσεις, διεισδύσεις και προσαρμόζεται σε κάθε περιβάλλον. Είναι επίσης ανθεκτικό σε σκληρή μεταχείριση αλλά και τρομερά προσαρμοστικό σε κάθε είδους «γατάκι» . Κάντε ότι θέλετε μαζί του. Η ανθεκτικότητα του είναι μοναδική. Εκμεταλλευτείτε την.

ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟ: Το «πουλάκι» αυτό το βρίσκουμε στα γυμναστήρια. Κάτω από μια μπάρα συνεχώς, πάνω σε έναν πάγκο ή σε ένα κωπηλατικό. Ο ιδιοκτήτης του προσπαθεί να το δυναμώσει, να το γραμμώσει και να το εκπαιδεύσει. Αλλά αυτά δεν γίνονται έτσι. Τα «πουλιά» δεν γυμνάζονται στα γυμναστήρια. Τα «πουλιά» δυναμώνουν με την καθημερινή τριβή τους στη ζωή και στο πεζοδρόμιο. Το γυμναστήριο είναι μόνο για τα αφεντικά τους. Και έτσι αυτά τα «πουλάκια» συνήθως είναι μόνα και βλέπονται όλη μέρα στον καθρέφτη. Τα «γατάκια» δελεάζονται πολλές φορές από τους ιδιοκτήτες των «πτηνών» τους και όταν τα βλέπουν και αυτά απογοητεύονται. Σημείωση: Τα TONOTIL και τα άλλα δυναμωτικά σκευάσματα ουδεμία επίδραση έχουν στο «πουλί» σας.

Φυσικά δεν είναι μόνο αυτά τα ήδη «πουλιών». Ο Ύψιστος, φρόντισε ώστε στο ζωικό βασίλειο να υπάρχουν εκατομμύρια ράτσες «πτηνών». Κάθε ιδιοκτήτης και διαφορετικό «πουλάκι». Υπάρχουν για όλα τα γούστα. Ανάλογα με τις απαιτήσεις σας και τις επιδιώξεις σας μπορείτε να βρείτε ή να αποκτήσετε και εσείς ένα από αυτά τα τόσο γλυκά ζωάκια....
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sNk][AnacondA
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από sNk][AnacondA » 12 Μαρ 2005 16:16

Θεουλη μου...καμια φορα οταν ξεκουραζεσε...συμβαινουν τα πιο τρελα πραγματα.
Ξερω ομως οτι εισαι Δικαιος και δεν ξεχνας...βλεπεις...και την δικαιοσυνη σου θα την αποδοσεις εκει που πρεπει...καταλαβες ετσι???...το ξερω...

...σε ευχαριστω για οτι εχεις κανει για μενα αλλα και για οτι δεν εχεις κανει...

...μπορει καμια φορα να λεω...δεν υπαρχεις ομως περιτρανα κανεις την εμφανιση σου...
περιμενω...παλι να το δω αυτο...( ξανα )καταλαβες ετσι???

...δεν ειμαι απιστος Θωμας απλα εισαι ο μονος αρμοδιος τελικα...να το παιξεις ΚΡΙΤΗΣ...

για οτι θελεις.... www.asta_na_pane@ma_den_masao.gr

στην διαθεση σου...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sNk][AnacondA
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από sNk][AnacondA » 12 Μαρ 2005 21:04

Είναι ένα μοναστήρι στην έρημο και δέχεται επίθεση από ληστές που το καταλαμβάνουν το λεηλατούν και βιάζουν τις καλόγριες. Τρέχει λοιπόν ένας να ειδοποιήσει τους μοναχούς του πλησιέστερου μοναστηριού. Φτάνει στο μοναστήρι και χτυπάει απεγνωσμένα την πόρτα - Θέλω να δω τον ηγούμενο θέλω να δω τον ηγούμενο!
- Τι τον θες τον ηγούμενο τέτοια ώρα;
- Θέλω να δω τον ηγούμενο θέλω να δω τον ηγούμενο!
Τον πάνε στον ηγούμενο
Ηγούμενος: Τι έγινε;
- Πάτερ, οι ληστές επιτέθηκαν στο μοναστήρι! Ηγούμενος: Τι, οι ληστές επιτέθηκαν στο μοναστήρι!
- Ναι Πάτερ, οι ληστές επιτέθηκαν στο μοναστήρι και το κατέλαβαν!
Ηγούμενος: Τι, οι ληστές επιτέθηκαν στο μοναστήρι και το κατέλαβαν!
- Ναι Πάτερ, οι ληστές επιτέθηκαν στο μοναστήρι, το κατέλαβαν και το λεηλάτησαν!
Ηγούμενος: Τι, οι ληστές επιτέθηκαν στο μοναστήρι, το κατέλαβαν και το λεηλάτησαν!
- Ναι πάτερ, οι ληστές επιτέθηκαν στο μοναστήρι, το κατέλαβαν, το λεηλάτησαν και βίασαν τις μοναχές!
Ηγούμενος: Τι, οι ληστές επιτέθηκαν στο μοναστήρι, το κατέλαβαν, το λεηλάτησαν και βίασαν τις μοναχές!
- Ναι Πάτερ, οι ληστές επιτέθηκαν στο μοναστήρι, το κατέλαβαν, το λεηλάτησαν και βίασαν τις μοναχές εκτός από την αδελφή Μαρία!
Ηγούμενος: Τι, οι ληστές επιτέθηκαν στο μοναστήρι, το κατέλαβαν, το λεηλάτησαν και βίασαν τις μοναχές εκτός από την αδελφή Μαρία!
- Ναι Πάτερ!
Ηγούμενος: Και γιατί εκτός από την αδελφή Μαρία;
- Εεεεε, δεν ήθελε....

pigi www.contra.gr
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sNk][AnacondA
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από sNk][AnacondA » 12 Μαρ 2005 21:05

Περπατάει ένας τύπος στο δρόμο και έξω από ένα σπίτι βλέπει μια ταμπέλα που λέει: «Πωλείται σκύλος που ξέρει να μιλάει». Από περιέργεια μπαίνει στην αυλή, χτυπάει στην πόρτα και ζητάει πληροφορίες. Ο ιδιοκτήτης του λέει ότι είναι πίσω απ' το σπίτι ο σκύλος και αν θέλει να πάει να τον δεi.
Πάει πίσω ο τύπος και βλέπει έναν μαύρο κοπρίτη να κάθεται σε μια γωνιά αραχτός. Δεν του γέμιζε το μάτι, αλλά τον πλησιάζει με δυσπιστία και, τι να κάνει, του λέει:
«Εσύ είσαι ο σκύλος που ξέρει να μιλάει;».
Ο σκύλος τον ξαφνιάζει απαντώντας του, «Ναι, εγώ είμαι.»
Ο τύπος σαστίζει και του λέει: «Καλά, πώς γίνεται αυτό, πες μου λίγα πράγματα για σένα».
Κι ο σκύλος αρχίζει:
«Κοίτα, από μικρός που γεννήθηκα είχα αυτό το χάρισμα. Οι πρώτοι μου ιδιοκτήτες, έκαναν το μεγάλο σφάλμα να το διαδώσουν και αμέσως με μαζέψανε για πειράματα. Πριν περάσει λίγος καιρός, με απήγαγε η κεντρική υπηρεσία πληροφοριών και με έβαλε να δουλεύω σαν κατάσκοπος. Όπως καταλαβαίνεις, κανείς δεν υποπτεύεται ότι ένας σκύλος μπορεί να κρυφακούει, και με στείλανε σε κάποιες αποστολές στη Μέση Ανατολή με αποτέλεσμα η ανατροπή ενός απολυταρχικού καθεστώτος να οφείλεται σχεδόν αποκλειστικά σε δικές μου ενέργειες. Μετά από ένα διάστημα άρχισε να με κουράζει αυτή η ιστορία, και κυρίως τα συχνά ταξίδια στο εξωτερικό, και διαπραγματεύτηκα μια συμφωνία με την υπηρεσία. Από τότε καθόμουν στα αεροδρόμια και παρακολουθούσα συνομιλίες και ανταλλαγές λαθρεμπόρων. Οι συλλήψεις που ακολούθησαν συζητήθηκαν σε όλες τις εφημερίδες. Ε, να μην χασομεράω, από τότε παντρεύτηκα δυο φορές, έκανα ένα κάρο σκυλάκια, και τώρα είμαι πλέον στην σύνταξη και κάθομαι εδώ με το καινούργιο αφεντικό αραχτός. Αυτά πάνω κάτω ...»
Ο τύπος έχει κουφαθεί τελείως. Πάει στο αφεντικό και του λέει:
«Πόσο τον δίνεις;»
Αυτός απαντάει «20 Ευρώ».
Ο τύπος κουφαίνεται:
«Μα καλά, γιατί τόσο λίγο; Ο σκύλος σου είναι απίθανος!»
Και το αφεντικό του απαντάει:
«Ρε μην ψαρώνεις, παλιοψεύτης είναι, δεν έκανε τίποτα από αυτά που σου είπε!»

pigi www.contra.gr
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sNk][AnacondA
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από sNk][AnacondA » 13 Μαρ 2005 15:51

Δύο πιτσιρικάδες γυρνάνε στα σπίτια τους ένα βραδάκι και για να γελάσουν λίγο...είπαν να περάσουν μέσα από το νεκροταφείο της πόλης. Καθώς λοιπόν, προχωράνε ανάμεσα στα μνήματα, ακούνε ξαφνικά ένα τακ-τακ-τακ κάπου κοντά τους και πετάγονται από το φόβο τους φωνάζοντας!!

Ο ήχος ακουγόταν όλο και πιο καθαρά αλλά η ομίχλη που είχε εκείνη τη βραδιά, τους εμπόδιζε να δουν τι ήταν αυτό που έκανε αυτόν τον θόρυβο. Περπατώντας λοιπόν δειλά δειλά προς τη μεριά που ακουγόταν το τακ- τακ....διακρίνουν ένα γέρο δίπλα σε ένα μνήμα, να κρατά ένα σφυρί και ένα καλέμι και να σκαλίζει κάτι σε ένα μαρμάρινο σταυρό.

Οι πιτσιρικάδες ξεφύσησαν με ανάσα ανακούφισης μόλις είδαν τον παππού να σκαλίζει.

- Μας τρόμαξες ρε μπάρμπα, νομίζαμε ότι ήταν κάποιο φάντασμα και μας κόπηκαν τα αίματα! Τι σου ήρθε βραδιάτικα και σκαλίζεις το σταυρό;

- Οι άχρηστοι γράψανε λάθος το όνομα μου!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sNk][AnacondA
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από sNk][AnacondA » 13 Μαρ 2005 17:03

Κυκλοφορεί ένας νέος ιός: η κωδική ονομασία του είναι "δουλειά". Αν
λάβατε "δουλειά" από τους συναδέλφους, το αφεντικό σας, μέσω e-mail ή
με οποιοδήποτε άλλο τρόπο, μην ακουμπήσετε τη "δουλειά" για αποιοδήποτε λόγο!!
Αυτός ο ιός σβήνει εντελώς την προσωπική σας ζωή.
Αν έρθετε σε επαφή με τον ιό αυτό, βάλτε το μπουφάν σας, πάρτε δυο
καλούς φίλους και πηγαίνετε κατ' ευθείαν στο κοντινότερο μπαρ.
Παραγγείλτε τρία ποτά, και μετά από 14 επαναλήψεις, θα δείτε ότι "η
δουλειά" έχει σβηστεί εντελώς από το μυαλό σας.
Προωθήστε αυτή την προειδοποίηση σε τουλάχιστον 5 φίλους.
Αν ανακαλύψετε ότι δεν έχετε 5 φίλους, αυτό σημαίνει ότι έχετε ήδη
προσβληθεί από τον ιό και "η δουλειά" ήδη ελέγχει ολόκληρη τη ζωή σας.
Αυτός ο ιός είναι πολύ επικίνδυνος. Δώστε του μεγάλη προσοχή και
παραδειγματιστείτε.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sNk][AnacondA
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από sNk][AnacondA » 13 Μαρ 2005 17:03

Όλοι ξέρουμε πως το sex είναι και "γαμώ τις ασκήσεις" αλλα ποτέ, εώς τώρα, δεν υπήρξε μια επιστημονική μελέτη για τα ακριβή ποσά θερμίδων που καταναλώνονται κατα τη διάρκεια αυτής της "τελετουργίας".

Βγάζοντας τα ρούχα της
Με την συγκατάθεσή της ......... 12 Cal
Χωρίς την συγκατάθεσή της..... 187 Cal

Βγάζοντας το σουτιέν της
Με τα δύο χέρια...... 8 Cal
Με το ένα χέρι......... 12 Cal
Με τα δόντια............ 85 Cal

Τοποθέτηση προφυλακτικού
Με στύση....... 6 Cal
Χωρίς στύση... 315 Cal

Προκαταρτικά
Εντοπισμός κλειτορίδας.... 8 Cal
Εντοπισμός σημείου G...... 92 Cal

Στάσεις
Ιεραποστολικό ............. 12 Cal
69 (ξάπλα) ................... 78 Cal
69 (όρθιο) .................... 112 Cal
Καροτσάκι ................... 216 Cal
Doggy Style ................ 326 Cal
Ιταλικός πολυέλαιος ... 912 Cal

Οργασμός
Αληθινός ............ 112 Cal
Ψεύτικος ............. 315 Cal

Μετά τον οργασμό
Αγκαλίτσα στο στρώμα ........... 18 Cal
Αυτός, σηκώνεται να φύγει ...... 36 Cal
Εξηγήσεις γιατι σηκώθηκε να φύγει ..... 816 Cal

Δεύτερη συνεχόμενη στύση
20-29 ετών............... 36 Cal
30-39 ετών............... 80 Cal
40-49 ετών .............. 124 Cal
50-59 ετών .............. 972 Cal
60-69 ετών .............. 2916 Cal
70 και άνω ............... (ακόμα μετράμε τα Cal)

Ντύσιμο μετά την πράξη
Ήρεμο.............................................. 32 Cal
Βιαστικό ............................................ 98 Cal
Ο μπαμπάς χτυπάει την πόρτα...... 1218 Cal
Η σύζυγος χτυπάει την πόρτα......... 3521 Cal
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sNk][AnacondA
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από sNk][AnacondA » 14 Μαρ 2005 03:15

ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ
ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΑΣΤΕΡΙ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΙΟ ΛΑΜΠΕΡΟ
ΚΑΙ ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΕΝΤΑΞΕΙ....
ΘΑ ΕΣΤΕΛΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ...

-----------------------------------------------------------------------

ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΣ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ
ΑΝ ΤΟ ΣΒΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
ΑΝ ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙΣ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ...
ΤΑ ΧΡΩΣΤΑΣ ΟΛΑ...

------------------------------------------------------------------------

Μου είπε να ανοίξω περισσότερο.
Άνοιξα.
Πονούσα πολύ και φοβόμουνα.
Μόλις το έβγαλε έτρεξε λίγο αίμα.

Ήταν η πρώτη φορά που έβγαλα δόντι!!

-------------------------------------------------------------------------
Το δίκτυο σας ενημερώνει ότι η χρέωση διαμορφώνεται ανάλογα με το μέγεθος του πέους σας.
Όσο πιο μικρό είναι, τόσο λιγότερη χρέωση.
Συγχαρητήρια: MΙΛΑΤΕ ΤΣΑΜΠΑ!!

Ζεσταίνεσαι;
Σκέψου πως είμαι 1 μικρό παγάκι! Γλύφω τα χείλη σου, κατρακυλάω στο στήθος σου, φτάνω στη κοιλίτσα σου! Μπήκα στο εσώρουχο σου. Τι κάνω τώρα; Λιώνω.

Χτύπησα.
Είμαι στο νοσοκομείο! Οι γιατροί είπαν πως είμαι σοβαρά! Είπαν πως πρέπει να μου κάνουν εγχείρηση για να μου βγάλουν όλα όσα αισθάνομαι για σένα!!!

Όταν είσαι κάλα, είμαι καλά,
όταν γελάς, γελάω,
όταν κλαις, κλαίω,
όταν στεναχωριέσαι, στεναχωριέμαι,
όταν θέλεις π*δ*μ*, πάρε με τηλέφωνο!!!

Έγραψα το όνομά σου στην άμμο, το έσβησε το κύμα.
Το χάραξα στα δέντρα, το έσβησε ο χρόνος.
Το έγραψα στο τζάμι και το πήρε η βροχή.
Το έγραψα στα @@ μου και ησύχασα!!!

--------------------------------------------------------------------------

Κάνε τατουάζ στο πουλί σου ένα €....
Έτσι θα χαίρεσαι όταν βλέπεις τις οικονομίες σου να μεγαλώνουν και δε θα λυπάσαι όταν μια γυναίκα σου ρουφάει τα λεφτά..!!!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΑΛΘΗΚΕ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΟ 1830 ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΑΝΕΥΡΕΣΗ ΟΝΤΩΝ ΧΑΜΗΛΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΑΣ ΕΦΘΑΣΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ
.............................
ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ?
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ?
ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ......
ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ.................
ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ....!!!!!

---------------------------------------------------------------------------

Μωρό μου ατελείωτο, σε έχω συνέχεια στο μυαλό μου.
Δεν μπορώ να σε ξεχάσω και σκέφτομαι
πότε θα έρθει η ώρα επιτέλους να σε πάρω!!!
Με αγάπη...
ο... Xάρος!!!

----------------------------------------------------------------------------

ΟΣΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΞΑΣΤΕΡΗ ΝΥΧΤΑ,
ΤΟΣΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΙΣ ΠΩ ΠΟΤΕ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΡΑΔΙΑΖΕΙ...

------------------------------------------------------------------------------

Θέλω να το κάνουμε μαζί!
Η αδρεναλίνη ν΄ανέβει στα ύψη!
Τα κορμιά μας να νοιώσουν την ηδονή!
Το καλύτερο πήδημα της ζωής μας!
Θέλω να κάνουμε bungee jumping!!!

-------------------------------------------------------------------------------

Θέλω να σε αγκαλιάσω...
Μα η αγκαλιά οδηγεί στο φιλί,
το φιλί σε σαλιάρισμα,
το σαλιάρισμα σε γλείψιμο
και το γλείψιμο σε σεξ!
Σε ρωτάω λοιπόν:
Θέλεις να σε αγκαλιάσω;
-----------------------------------------------------------------------------------

Το sex είναι σαν τα μαθηματικά.
Προσθέτεις το κρεβάτι,
αφαιρείς τα ρούχα,
διαιρείς τα πόδια
και πολλαπλασιάζεις.
Είσαι να λύσουμε καμιά άσκηση???

-----------------------------------------------------------------------------------

Χθες το βράδυ έστειλα έναν άγγελο
για να σε προσέχει την ώρα που κοιμάσαι,
αλλά γύρισε νωρίς. Τον ρώτησα γιατί.
Και μου είπε ότι οι άγγελοι δεν προσέχουν αγγέλους.

:D :D :D :D :D :) :) :) :wink: :wink: :wink:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sNk][AnacondA
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από sNk][AnacondA » 14 Μαρ 2005 03:16

Ηταν ένα ζευγάρι...παντρεμένοι πολλά χρόνια. Το έκαναν κάθε μέρα αλλά η γυναίκα παραπονέθηκε στον άντρα ότι βαρέθηκε την ίδια στάση... Κάθε μέρα τα ίδια και τα ίδια.
Προβληματισμένος ο σύζυγος πάει στη δουλειά και άρχισε να σκέφτεται τί να κάνει για να ικανοποιήσει τη γυναίκα του.
Μετά από 6 ώρες την παίρνει τηλέφωνο και της λέει:
"Γυναίκα βάλε τα πιο ωραία εσώρουχα που έχεις! Εχω τρελά σχέδια για απόψε... Βρήκα καινούργια στάση! Λέγεται η στάση του "ξυλουργού"."
Ετοιμάζεται η γυναίκα, βάζει τα πρόστυχα τα μαύρα τα εσώρουχα. Ερχεται ο άντρας, τη ρίχνει στο κρεβάτι... το κάνουν... τελειώνουν και γυρνάει ο άντρας προς τη γυναίκα:
"Σου άρεσε;"
Η γυναίκα: "Μα άντρα μου πάλι τα ίδια κάναμε! Ποια στάση του "ξυλουργού" μου έλεγες;"
"Καλά μωρή! Το μολυβάκι στο αυτί δεν το είδες;;;"
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sNk][AnacondA
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από sNk][AnacondA » 14 Μαρ 2005 03:16

Ποιά η διαφορά ανάμεσα σε μια γυναίκα και ένα ποδήλατο;
Το ποδήλατο πρώτα το φουσκώνεις και μετά το καβαλάς, τη γυναίκα πρώτα την καβαλάς και μετά την φουσκώνεις...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sNk][AnacondA
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από sNk][AnacondA » 14 Μαρ 2005 03:17

Διάλογος μεταξύ γιου και πατέρα: Πατέρα, γιατί το σεξ είναι τόσο αρεστό πράγμα; - Επειδή η αίσθηση του μοιάζει με αυτήν που έχεις όταν σκαλίζεις τη μύτη σου παιδί μου!...
- "Γιατί οι γυναίκες ευχαριστιούνται το σεξ περισσότερο από τους άντρες;" - "Όταν σκαλίζεις τη μύτη σου τι νοιώθει πιο καλά, το δάχτυλο σου ή η μύτη σου;"
- "Γιατί οι γυναίκες μισούν το βιασμό;"
- "Αν περπατάς στο δρόμο, και κάποιος άγνωστος έρθει και σου σκαλίσει τη μύτη θα σου αρέσει;"
- "Γιατί οι γυναίκες δεν μπορούν να κάνουν σεξ όταν έχουν περίοδο;"
- "Αν αρχίσει και τρέχει αίμα η μύτη σου, συνεχίζεις να τη σκαλίζεις;"
- "Γιατί δεν αρέσει στους άντρες να φορούν προφυλακτικό;"
- "Εσένα σου αρέσει να σκαλίζεις τη μύτη σου όταν φοράς γάντια;"
- "Γιατί οι άνθρωποι δεν κάνουν σεξ δημόσια, και πάντα κρύβονται;"
- "Θα σκάλιζες τη μύτη σου μπροστά σ` όλη την τάξη; ...Βλάκα..."
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sNk][AnacondA
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από sNk][AnacondA » 14 Μαρ 2005 03:17

Ήταν ένας ταξιτζής και καθώς προχωρούσε με το ταξί του βλέπει μια καλόγρια να του κάνει σήμα να σταματήσει. Σταματάει αυτός, τη βάζει μέσα και ξεκινούν. Κάποια στιγμή, ο ταξιτζής λέει στην καλόγρια:
- "Αδελφή, θέλω να σας εξομολογηθώ κάτι, αλλά φοβάμαι μην προσβληθείτε."
- "Τι είναι τέκνον μου, πες μου, τόσο καιρό έχω ακούσει τόσα και τόσα." Παίρνει θάρρος τότε ο ταξιτζής και της λέει:
- "Ξέρετε η μεγαλύτερη φαντασίωσή μου είναι να το κάνω με μια καλόγρια." Η καλόγρια τότε του απάντησε:
- "Θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε. Θα πρέπει να είσαι χριστιανός να μην είσαι παντρεμένος και να είσαι καλός άνθρωπος."
- "Μα εγώ πληρώ όλες αυτές τις προϋποθέσεις", απάντησε.
Τότε η καλόγρια του λέει:
- "Σταμάτα το ταξί σε ένα πάρκινγκ για να το κάνουμε."
Έτσι και έγινε. Συνεχίζουν τη διαδρομή τους, ώσπου κάποια στιγμή, ο ταξιτζής βάζει τα κλάμματα και λέει στην καλόγρια:
- "Αδερφή αμάρτησα είμαι παντρεμένος, είμαι άθεος και πριν δύο χρόνια έκανα μια ληστεία." Και η καλόγρια του λέει:
- "Και εμένα με λένε Μικέ και πάω σε μασκέ."
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sNk][AnacondA
Επικοινωνία:

Τα ανέκδοτα της μέρας

Δημοσίευση από sNk][AnacondA » 14 Μαρ 2005 03:18

Είναι τέσσερις φίλοι σ' ένα καφέ και συζητάνε. Κάποια στιγμή η συζήτηση φτάνει στο θέμα "ποιός τρώει το μεγαλύτερο κέρατο! "
Και λέει ο πρώτος ''το μεγαλύτερο κέρατο το τρώνε οι στρατιωτικοί''.
"Γιατί το λες αυτό;" του λέει ο δεύτερος.
''Γιατί, εξηγεί, λείπουν συνέχεια από το σπίτι, τρέχουν απο εδώ και από εκεί με ασκήσεις και ιστορίες τι να κάνει η γυναίκα μόνη τόσο ελεύθερο χρόνο έχει, να μην τον γεμίσει;"
"Δεν συμφωνώ" λέει ο δεύτερος ," εγώ πιστεύω πως το χειρότερο κέρατο το τρώνε οι γιατροί" .
"Γιατί το λες αυτό"' του λένε οι άλλοι
Και συνεχίζει εξηγώντας, ''εκεί που κάθονται όμορφα και ωραία με την οικογένεια χτυπάει το κινητό τους , όχι εφημερίες , όχι ιστορίες σχεδόν ολημερίς και ολονυκτίς λείπουν" .
"Όχι" πετάγεται ο τρίτος ," το χειρότερο κέρατο το τρώνε λέει οι ναυτικοί . Γιατί λείπουν κανά 6μηνο , τι να σου κάνει γυναίκα μόνη τόσο καιρό" .
Ο τέταρτος της παρέας δεν μιλούσε και άκουγε μόνο πικραμένος .
"Τι έχεις ρε," του λένε οι άλλοι." Εσύ γιατί δεν λες τίποτα;"
Και απαντάει :
"Τι να πω και εγώ που είμαι Στρατιωτικός Γιατρός του Πολεμικού Ναυτικού !!!!!!!!!"
Εικόνα

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες