Πρόβλημα με log in

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με log in

Δημοσίευση από deninho » 28 Οκτ 2004 11:24

Στο σύστημά μου (WinXp Pro SP2) έχω τρεις λογαριασμούς. Όλοι λειτουργούσαν μια χαρά μέχρι που σήμρα, δοκίμασα να μπώ στο δικό μου. Με το που ξεκινάει σχεδόν, κάνει επανεκινηση, και δεν έχω καταφέρει να μπώ ούτε σε safe mode (εδώ κολλάει). Το ερρώτημάμου είναι, λοιπόν, αν υπάρχει τρόπος να δω, όταν φορτώνει ποιο πρόγραμμα κάνει την επανεκίνησή. Ή ακόμα καλύτερα αν έχετε κάποια λύση, στο πρόβλημά μου :kaloe:

Υ.Γ.: Ανακάλυψα, ότι το πρόγραμμα που φταίει είναι το ASUS Smart Doctor 4.52,διότι όταν προσπάθησα να το φορτώσω ή να το απεγκαταστήσω από έναν άλλο λογαριασμό, έκανε πάλι επανεκίνηση (ξέρω ότι το γράφω λάθος, αλλά δεν θυμάμαι το σωστό τρόπο· μήπως πρέπει να μπει ορθογράφος;).

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με log in

Δημοσίευση από deninho » 28 Οκτ 2004 14:54

Λοιπόν το πρόβλημα ήταν πράγματι το SmartDoctor, το απενεργοποίησα και μπαίνω κανονικά στο λογαριασμό μου, αλλά δεν μπορώ να το απεγκαταστήσω για τν λόγο που ανέφερα και πιο πάνω. Θα ήθελα να μου πείτε εάν θα βοηθούσε αν χρησιμοποιούσα κάποιον uninstaller;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες