Τι είναι αυτό που θα θέλατε να δείτε στο freestuff.gr;

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του freestuff.gr.
Παρακαλώ μη βάζετε εδώ γενικές ερωτήσεις που δεν αφορούν την σελίδα μας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Dim

Δημοσίευση από Dim » 23 Ιούλ 2002 01:32

Να βάλεις εκτός του "Θέλω τη γνώμη σας για τη σελίδα μου..." και ένα "θα ήθελα να σας παρουσιάσω τη σελίδα μου...". Πιστεύω πως θα βόλευε πολλούς. 8)

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 23 Ιούλ 2002 14:26

Na valis aggelies opou o agorastis den tha xriazete na plirosi tipota.
Pos tha gini auto? Stile mou email!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 23 Ιούλ 2002 14:56

telxinas έγραψε:Na valis aggelies opou o agorastis den tha xriazete na plirosi tipota.
Pos tha gini auto? Stile mou email!
oi polites diladi na ta dinoun tsampa?
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 23 Ιούλ 2002 15:25

Oxi autoi kanonika tha pernoun ta lefta pou apetoun. O agorastis den tha plironi tipota i stin xiroteri tha plironi poli xamiloteri timi apo auti pou apeti o politis

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 23 Ιούλ 2002 15:32

Genikos na xeris oti idees iparxoun polles kai diafores kai auto pou metrai pio poli einai autes kai oxi oi texnikes gnosis. Oi idees einai pou plirononte perisotero. Kai fisika MIA einai vasiki parametros gia auta. Einai i orexi gia pragmatiki doulia.

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 23 Ιούλ 2002 16:16

telxinas έγραψε:Oxi autoi kanonika tha pernoun ta lefta pou apetoun. O agorastis den tha plironi tipota i stin xiroteri tha plironi poli xamiloteri timi apo auti pou apeti o politis
den mporo na katalavo pos tha ginete ayto.. mipos enoeis kapoio systima san to http://www.snowball.gr/ opoy mpenoyn poloi kai agorazoun to idio pragma gia na kataferoun kaliteri timi?
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 23 Ιούλ 2002 16:21

Oxi. To mono pou xriastike i kouroupa gia na katevasi autin tin idea itan ligo fantasia kai auto pou xriazete gia na ilopiithi einai arketi kinisi sto site pou tha gini. Epetrepse mou omos na min to vgalo dimosia to olo sistima gia eunoitous logous.

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 24 Ιούλ 2002 00:18

ayakos έγραψε:John, μία καλή ιδέα είναι να "κλέψεις" (πρόσεξε, εντός εισαγωγικών) το layout του phpBB που έχεις εδώ και να το εφαρμόσεις στις υπόλοιπες σελίδες.... Επίδης, (αν και ξέρω ότι είναι χρονοβόρο αυτό που θα ζητήσω) μία ανανεωση στα webmaster links... Κατα τ' άλλα όλα είναι ωραία!
Κάτι τέτοιο θέλω να κάνω, αλλά πρώτα θέλω να "πειράξω" λίγο το layout του phpBB, γιατί παρά είναι κοινό.. Όποιος έχει βάλει phpBB έχει αυτό το layout..

Όσο για τα webmasters links, έχεις δίκιο.. πρέπει κάποια στιγμή να ξανασχολιθώ με αυτά και να τα ανανεώσω..
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 24 Ιούλ 2002 00:20

Dim έγραψε:Να βάλεις εκτός του "Θέλω τη γνώμη σας για τη σελίδα μου..." και ένα "θα ήθελα να σας παρουσιάσω τη σελίδα μου...". Πιστεύω πως θα βόλευε πολλούς. 8)
Πολύ ωραία ιδέα Dim.. σκέφτομαι να το κάνω έτσι ώστε να είναι μόνο παρουσιάσεις και να μην δέχεται απαντήσεις στα θέματα που θα δημιουργούνται..

Τι λέτε εσείς;
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
fmayakos
Honorary Member

Δημοσίευση από fmayakos » 24 Ιούλ 2002 00:25

Σίγουρα, γιατί άλλο να θες να διαφημίσεις τη σελίδα σου :evil:
και ΑΛΛΟ να ζητάς συμβουλές :)
Τουλάχιστον ας τους χωρίσεις...
βαρέθηκα να διαβάζω greeklish!
κάντε έναν κόπο http://speech.ilsp.gr/greeklish/greeklishdemo.asp και μεταφράζετε τα μηνυματα σας
περισσότεροι θα τα διαβάσουν στα ελληνικά!

Άβαταρ μέλους
Dim

Δημοσίευση από Dim » 24 Ιούλ 2002 01:52

Ακριβώς αυτό. Για παράδειγμα, εγώ έχω μια σελίδα και εσείς την έχετε κρίνει και με έχετε συμβουλέψει (στο θα ήθελα τη γνώμη σας). Όμως βάζω κάτι το οποίο θα ήθελα να δείτε χωρίς όμως να έχω αλλάξει κάτι στη σελίδα. Απλώς την έχω ανανεώσει σε περιεχόμενο και πιστεύω πως είναι ενδιαφέρον. Τότε θα τη βάλω στο Θα ήθελα να σας παρουσιάσω. Πολλοί πιστεύω πως θέλουν να το κάνουν αυτό και κάποιοι στέλνουν στο "Ανακαλυψα μια σελίδα που ίσως να σας ενδιαφέρει" που όμως υπάρχει για άλλο σκοπό και καταντά ενοχλητικό.

Δεν είναι ακριβώς διαφήμηση, είναι σα να στέλνεις e-mail σε φίλους και να τους λές πως έφτιαξες κάτι που ίσως να τους ενδιαφέρει.

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 25 Ιούλ 2002 13:56

xoris na exo diavasei ola ta posts edo, afto pou exo episimanei na leipei apo ta periexomena einai kapoio site pou na dinei tin dinatotita na exei kapoios plirofories gia ton kairo sto site tou (opos px einai oi eidiseis, na einai mia stili me plirofories kairou gia 3-4 poleis tis elladas)

den to exo psaxei poli to thema, alla endiaferomai ektos apo eidiseis kai athlitika, na exo kai ton kairo sto site mou. thanx!! :)

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 25 Ιούλ 2002 15:05

Lipon, giannaki, perimeno apantisi an dexese na kanoume efarmogi merikes idees kales sto site sou. Ego kai o sinergatis mou exoume skopo etsi ki allios na tis kanoume se kainourgia sites mas, alla tha mas pari poli kero gia na ilopiithoun mono kai mono epidi exoume alles ekkremotites pou exoun poli megali protereotita.

sculper

Δημοσίευση από sculper » 24 Αύγ 2002 00:54

ego exo na kano mia protash dioti to site einai polu oraio!

kapoios na analambane ka8e toso na elenxei ta links...apo thn apopsh an sunexizoun na isxuoun, h an sunexizoun na prosferoun kati dorean!
px sthn kathgoria free sms zhthma einai na isxuoun 3-4 links!

euxaristo polu!

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 21 Δεκ 2007 13:35

Έχοντας αρκετές "πατέντες" μου να λειτουργούν στον χώρο της δουλειάς μου κερδίζοντας κύρος για μένα και εξοικονομώντας κάποια χρήματα για την εταιρεία, θα ήθελα να μοιραστώ τις ιδέες μου αυτές (κι όποιες άλλες προκύψουν -ίσως- στο μέλλον) με την παρέα. Σε κάποιον ίσως να λύσουν ένα σοβαρότερο πρόβλημα!
Σε ποιόν χώρο όμως, και πώς θα μπορούσα να σας τις παρουσιάσω;
Αφορούν σε χρήση PC, printers και label printers.
PC-Ponemenos
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Υποστήριξη και προτάσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης