Ας γνωριστούμε λίγο καλύτερα..

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 28 Μάιος 2010 00:06

px2 έγραψε:Καλησπερα παιδια το ονομα μου ειναι Μπαμπης
και μενω θεσσαλονικη...........
Καλώς όρισες κι από εμένα φίλε Μπάμπη :D , και καλά μηνύματα (Posts).
korgr έγραψε:Φοιτητης? Επαγγελματιας?
Όπως πολύ σωστά σε παροτρύνει ο korgr, πες μας για σένα... "Ας γνωριστoύμε λίγο καλύτερα" όπως λέει και το Θέμα!
px2 έγραψε:...........ελπιζω να με λυθούν πολλες αποριες που εχω!!
Εγώ θα σου ευχηθώ, να φτάσεις στο σημείο να λύνεις εσύ απορίες άλλων! :pint: .... Γιατί όχι;
AthPKar έγραψε:Γεια σας και απο μενα.Ειμαι ο Νασος απο Θεσσαλονικη.Ζωγραφος στο επαγγελμα απο Καλων Τεχνων και το χομπυ (που ευχομαι να το κανω και επαγγελμα) ειναι η φωτογραφια.
Φίλε AthPKar καλωσορίζω κι εσένα στην παρέα μας :D . Ελπίζω κι εύχομαι να ευοδωθούν τα όνειρά σου. Ελπίζω να μην είσαι 'μοναχοφαγάς' αλλά να μας στέλνεις πότε-πότε καμμιά φωτό είτε από τις φωτό, είτε από τις ζωγραφιές σου (όπως λέει κι Figaro) :wink:
PC-Ponemenos
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
getpaidgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από getpaidgr » 28 Μάιος 2010 02:34

καλησπέρα από το Ναύπλιο.

Γράφτηκα στο freestuff.gr πριν λίγες μέρες και βλέπω πολλά ενδιαφέροντα θέματα εδώ...
Getpaid.gr - Η ελληνική κοινότητα για την οικονομική αξιοποίηση του διαδικτύου
Investorblog - Χρηματιστηριακό blog
Silver-art.gr - Eshop με ασημένια αντικείμενα και κοσμήματα

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 28 Μάιος 2010 15:05

Καλώς όρισες :D :D και καλά posts.
Ρε παιδιά, δεν είπαμε να γράψετε βιογραφικό, όπως κάποιος γνωστός μου
εδώ :D , όμως πείτε μας και κάτι παραπάνω για σας...
Πάντως, όπως και νά'χει το πράγμα, θα περάσετε ωραία στην παρέα μας.
PC-Ponemenos
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
hitca
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hitca » 21 Ιουν 2010 18:08

Χαιρετώ την κοινότητα του freestuff.gr και εύχομαι επιτυχίες και καλές δημοσιεύσεις.

Μόλις πριν λίγες ημέρες έγινα και εγώ μέλος εδώ. Το site το ανακάλυψα μάλλον 'τυχαία' από τις ατελείωτες περιπλανήσεις μου στο Διαδίκτυο....

Είμαι ο Αχιλλέας από Καλαμάτα (...φαντάζομαι να υπάρχουν και άλλα μέλη από την πόλη μου) και εργάζομαι στο τεχνικό 'κομμάτι' των υπολογιστών εδώ και περίπου 10 χρόνια.

Κύρια ενδιαφέροντά μου είναι ο χώρος της τεχνολογίας των υπολογιστών, τα προγράμματα και οι λύσεις που προσφέρουν.
Ασχολούμαι επίσης με την αγωνιστική τεχνολογία των αυτοκινήτων (είμαι λάτρης των αγώνων).

Στα ενδιαφέροντά μου είναι επίσης και οι επιστήμες (φυσική, μαθηματικά, αστρονομία, αστροφυσική, κοσμολογία κλπ) αλλά λόγω ελλιπών γνώσεων τα παρακολουθώ κυρίως ακαδημαϊκά...

Από μέρους μου θα προσπαθήσω να παραμείνω ενεργό μέλος και να βοηθήσω σε τυχόν άρθρα/θέματα που τυχαίνει να γνωρίζω λύσεις

Αυτά τα ολίγα.....
:kaloe:

CARPEDIEM26

Δημοσίευση από CARPEDIEM26 » 22 Ιουν 2010 15:35

Χαίρετε λοιπόν κ από μένα εγγεγραμμένος και από σήμερα στο φόρουμ…Με λένε Βασίλη αισίως και γω στα 27 μου ….Κατάγομαι από τα Γιάννενα και μόλις έχω ένα χρόνο στην Αθήνα ,έχοντας κατέβει για το ¨¨μπας καιιιι ¨¨¨δλδ μπας και βρω κάποια δουλειά στον αντικείμενο σπουδών μου …..ΑΑΑ ξέχασα να αναφέρω ότι είμαι τελειόφοιτος του τμήματος Επικοινωνιακής πολιτικής και Δ.Σ ,ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ(Είχα αφήσει την σχόλη μου και την πόλη για διάφορους λόγους) …μια ριμάδα πτυχιακή μου μένει..Παραιτήθηκα , και άρχισα να ασχολούμαι για την ολοκλήρωση της..>>>καθότι Πολυμεσική εφαρμογή και με δυσκολεύει.
Χάρηκα και κέρασα ήδη τσίπουρα στο καφενέ….υγεία και
ALWAYS LOOK AT THE BRIGHT SIDE OF LIFE

Χόμπι camping , τσιπρο, αμπελοφιλοσοφία τζαζ ρεμπέτικα ρεγγε ροκ κλαρίνο κρητικά και γενικά πολύ μουσική, διάβασμα ,πεζοπορία :lol: :kaloe:
Don't talk to strangers,Cause they're only there to do you harm
Don't write in starlight,Cause the words may come out real

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης