Ας γνωριστούμε λίγο καλύτερα..

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
mary

Δημοσίευση από mary » 25 Σεπ 2003 00:16

ναι καλέ μου valerov αλλά δεν ξέρω τι είναι ? ρώτησα για να μάθω η γυναίκα ! Γιατί ακατανόμαστο λέμε μόνο έναν ........και επειδή το έγραψες ήθελα να μάθω τι σημαίνει και φρικάρισες έτσι. Δεν είμαι και πολυ γνώστρια οργανώσεων και λοιπών !!
Αμα μπορείς ενημέρωσε με .......

Άβαταρ μέλους
Valerov

Δημοσίευση από Valerov » 25 Σεπ 2003 00:19

Ok tha se enimeroso (o theos na me singxoresei) Shumi loipon einai ipokoristiko gia ton odigo tis Formula 1, :evil: Michael Schumacher :evil: .
:: Always Dive With A Partner ::

Άβαταρ μέλους
mary

Δημοσίευση από mary » 25 Σεπ 2003 00:24

:hammer: εεεεε!!!!! εεεε!!! λέω έτσι όπως το είπες καλέ άλλα πράγματα πέρασαν από το μυαλό μου και αισθάνομαι και ήλίθια τώρα όχι τίποτα άλλο δηλαδή . :oops:

Άβαταρ μέλους
mary

Δημοσίευση από mary » 25 Σεπ 2003 00:29

:arrow: πάντως έχει αρχίσει και μου αρέσει που έχω ελέυθερή ώρα να μιλάω με κάποιους ανθρώπους και να φανταστείτε ότι τυχαία μπήκα στο forum δεν είχα ιδέα , άλλωστε δεν χρησιμοποιώ πολύ καιρό internet τώρα το έβαλα . Είχα πάντα στην δουλειά αλλά ο αδερφός μου είναι Web developer και με είχε φάει .
:pint: Ωραία είναι πάντως .....

Άβαταρ μέλους
mary

Δημοσίευση από mary » 25 Σεπ 2003 00:34

:idea: άσχετο τώρα αυτό μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνει να είσαι στην προσαρμογή .......... που βλέπω κάτω από το όνοματακι μου .
Φυσικά επειδή δεν είμαι και χαζή αν και ξανθιά καταλαβαίνω πως κάποιος για να γίνει μέλος θα πρέπει να τσεκαριστεί αλλά σε πόσο χρονικό διαστημα γίνετε μέλος και από τι εξαρτάται αυτό .......

μια απάντηση ζητώ .Υπάρχει κανείς .....

Άβαταρ μέλους
blackhumor
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από blackhumor » 25 Σεπ 2003 01:03

mary έγραψε::idea: άσχετο τώρα αυτό μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνει να είσαι στην προσαρμογή .......... που βλέπω κάτω από το όνοματακι μου .
Φυσικά επειδή δεν είμαι και χαζή αν και ξανθιά καταλαβαίνω πως κάποιος για να γίνει μέλος θα πρέπει να τσεκαριστεί αλλά σε πόσο χρονικό διαστημα γίνετε μέλος και από τι εξαρτάται αυτό .......

Μην ανησυχείς... απλά είναι το πρώτο επίπεδο, αν μπορεί κανείς να το πει έτσι... Είναι για να ξεχωρίζουν οι ανενεργοί με τους ενεργούς χρήστες...

Ανάλογα με το πόσο ενεργό μέλος είσαι στο forum αυτό θα ανεβαίνει... Τώρα δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και αν είσαι moderator και τέτοια... αλλά αυτά θα σου τα πει καλύτερα ο Sclavos :-)
To LinkZ.gr ανανεώθηκε. Καταχωρήστε την ιστοσελίδα σας δωρεάν.
Διαφημιστικά δώρα για επαγγελματίες.
Διαφημιστικά στυλό.

Άβαταρ μέλους
mary

Δημοσίευση από mary » 25 Σεπ 2003 01:16

:wink: Μάλιστα ευχαριστώ πάρα πολύ για την πληροφορία . Α και επειδή έτυχε να μου απαντήσεις εσύ , πρέπει να σου πω χωρίς να θωρηθεί διαφήμιση οτι έπισκέφθηκα την σελίδα σου και την βρήκα ενδιάφέρουσα αρκετά. Γέλασα κιόλας με κάποια πράγματα . Να σαι καλά.

Άβαταρ μέλους
blackhumor
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από blackhumor » 25 Σεπ 2003 01:28

mary έγραψε::wink: Μάλιστα ευχαριστώ πάρα πολύ για την πληροφορία . Α και επειδή έτυχε να μου απαντήσεις εσύ , πρέπει να σου πω χωρίς να θωρηθεί διαφήμιση οτι έπισκέφθηκα την σελίδα σου και την βρήκα ενδιάφέρουσα αρκετά. Γέλασα κιόλας με κάποια πράγματα . Να σαι καλά.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Παντα ειναι ευπρόσδεκτα τα καλά λόγια...
Διαφημιστικά στυλό.

Άβαταρ μέλους
mary

Δημοσίευση από mary » 25 Σεπ 2003 01:41

:kaloe: ελπίζω να μπορώ να παραθέσω και εγώ τις απόψεις μου για κάποια πράγματα να φυσικά θέλεις !
έχω και εγώ κάποιο υλικό !

Άβαταρ μέλους
GS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GS » 25 Σεπ 2003 05:45

Hiiiiiiiiiiiii. Sorry alla den ekatsa na diavasw ola ta messages (19 exoun ginei oi selides). Prin liges meres apofasisa na ginw kai egw melos tou freestuff.gr (pistepste me, pernousa arketes fores mono kai mono gia ta xrisima links mou eixe) alla telika tin pira tin diskoli apofasi! Akoma psaxnw to katallilo avatar alla pou 8a mou paei to atimo, 8a to vrw... Xairomai pou exw na kanw me sovara atoma :hammer: (nai, se esena milaw min kaneis pws den 3ereis!)- just kidding
Loipon kai egw foithtis eimai, stin odontiatriki...twra 8a mou peite ti sxesi exei i iatriki me tous ipologistes. Kai omws oi ipologistes einai i megali mou agapi!
Sxetika me auto tis "prosarmogis" arxizei na me anisixei kai emena! Pote 8a vgei?? Kai auto to "perastikos", poli adiaforo akougetai! Posa posts prepei na kanw gia na ginw melos? Wre pswmia pou exw na faw.... Auta gia tin wra!

I'LL BE BACK

George
Exm...mexri na epistrepsw min 3exnate: :brushteeth: gia ena kalitero xamogelo. Giati opws leei kai o blackhumor Επειδή το χαμόγελο είναι κάτι που μας λείπει...

Άβαταρ μέλους
mary

Δημοσίευση από mary » 25 Σεπ 2003 14:23

:pint: Καλωσήρθες Gs , καλά να περνάς

Άβαταρ μέλους
hik-hok
Reporter
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hik-hok » 25 Σεπ 2003 15:26

GS έγραψε:Akoma psaxnw to katallilo avatar alla pou 8a mou paei to atimo, 8a to vrw... Loipon kai egw foithtis eimai, stin odontiatriki...
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Wiwol

Δημοσίευση από Wiwol » 25 Σεπ 2003 22:53

koita file.....an einai gia 100pc....me ola ta extra(windows,racks....)

min sou po ypostirizo kai ton Kieza!!!! :P

alla oute ypologisth parakato :kaloe:

Άβαταρ μέλους
Enigma
Honorary Member

Δημοσίευση από Enigma » 25 Σεπ 2003 23:24

mary έγραψε::idea: άσχετο τώρα αυτό μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνει να είσαι στην προσαρμογή .......... που βλέπω κάτω από το όνοματακι μου .

Γειά χαρά Mary και απο εμένα! :P
Λοιπόν Mary σχετικά με τiς κατηγορίες χρηστών, οι οποίες έχουν σχέση με τον αριθμό των Μηνυμάτων μόνο του κάθε χρήστη μπορείς να δεις εδώ:
http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=2673

Βέβαια μπορείς να αναλάβεις συντονιστής σε μία περιοχή, εφόσον είσαι καλός γνώστης του αντικειμένου και να γίνεις κατ'ευθείαν Moderator! :wink:

Βέβαια, και το λέω προς όλους αυτό, καλό είναι πρώτα να σας γνωρίσουμε με την συμμετοχή σας στις περιοχές αυτές.
Ακόμη αυτό μπορεί να γίνει σε περιοχές που έχουν 1 Moderator κυρίως...
Αιτήσεις προς τον κύριο Σκλάβο! :wink:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
blackhumor
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από blackhumor » 26 Σεπ 2003 18:01

GS έγραψε: George
Exm...mexri na epistrepsw min 3exnate: :brushteeth: gia ena kalitero xamogelo. Giati opws leei kai o blackhumor Επειδή το χαμόγελο είναι κάτι που μας λείπει...
Έτσι, έτσι... :-) ;-) 8)
Διαφημιστικά στυλό.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης