Ας γνωριστούμε λίγο καλύτερα..

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
telxina
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxina » 08 Σεπ 2002 04:09

Eimaste i kiria telxina ke o kirios telxinas...

I kiria telxina (diladi ego!), programatizo ton kosmo edo ke 15 sinapta eti, ke se 1 xrono perno ke to episimo xarti, (na xrisimopiiso epitelous ke afti tin adeia korniza pou exo! :P ).

O kirios telxinas (diladi o sinergatis ke to eteron imisi mou sti zoi) , den exei adeia korniza, ke sxediazei ton kosmo me rithmous geometrikis proodou.

Oi kiria ke o kirios telxinas (diladi emeis! :P ), eimaste idioktites tis Attractionnet, mias eterias pou prosferei fully customized ipiresies pliroforikis ke internet.

Episis...

Kinoumaste metaxi Mosxatou (kiria telxina) ke P. Falirou (kirios telxinas), ke imaste gavroi ek genetis (o kirios telxinas kati leei gia AEK, ala ego anaferome se megales omades :P ).

Afta gia emas!

Me computeristikous xeretismous,

Kirios ke kiria telxina :D

Μαίρη

Δημοσίευση από Μαίρη » 10 Σεπ 2002 01:45

Γεια! Με λένε Μαίρη και είμαι 22 "Μαΐων" (στην κυριολεξία, 24 Μαΐου έχω γενέθλια)! Φέτος πάιρνω το πτυχίο μου (Διοίκηση επιχειρήσεων)! Είναι η πρώτη φορά που παίρνω μέρος σε forums και ίσως να μου πάρει λίγο χρόνο για να "προσαρμοστώ"! Μένω στη Νίκαια και είμαι...τι άλλο...Θρύλος!!! Τα λέμε!

Υ.Γ. Την Κυριακή λέω να φύγω για 1 εβδομάδα διακοπών ακόμα! Έχει κανεις να προτείνει κάτι; Γιατί εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα! Που θα ήταν ωραία να πάειδιακοπες κανείς αυτό τον καίρο; :D

Άβαταρ μέλους
agrippas
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από agrippas » 10 Σεπ 2002 07:55

Γεια χαρά

Είμαι ο ?ρης, 25 χρονών, Εργολάβος Κηδειών, μένω και δουλεύω προς το παρόν στα Χανιά. Διατηρώ σχέση πάθους με τα πισιά (sic), κατά καιρούς έχω "στραβώσει" πολύ κόσμο ως δάσκαλος visual basic και βάσεων δεδομένων σε Access όταν οι δουλειές από το γραφείο Τελετών το επιτρέπουν.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος agrippas την 15 Μάιος 2004 05:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Dr_Michael
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dr_Michael » 10 Σεπ 2002 12:12

Μαίρη έγραψε: Υ.Γ. Την Κυριακή λέω να φύγω για 1 εβδομάδα διακοπών ακόμα! Έχει κανεις να προτείνει κάτι; Γιατί εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα! Που θα ήταν ωραία να πάει διακοπες κανείς αυτό τον καίρο; :D
Τήνος!!!

Άβαταρ μέλους
Panos Galanis

Δημοσίευση από Panos Galanis » 10 Σεπ 2002 12:19

Να΄μαι και ΄γω ....

Βρηκα το Forum χθες και αρχιζω να βολεβομαι αναπαυτικά ... Με λενε Πάνο, ζω και εργαζομαι στο Αμβούργο τα τελευταια 3 χρονια ...

Καταγομαι απο Λιβαδειά οπου και την επισκευτομαι σαν "αρνοφαγος" το Πασχα Ειμαι ευαισθητο παιδι και το παιρνω κατακαρδα.... μου λειπει το μπλε της θαλασσας και ο παγωμενος Frapes...

btw.. ειμαι κρυομενος , τρεχει η μυτη μου , ζαλίζομαι ... και παρόλα αυτα ηρθα στη δουλεια .... μαζοχα ε?!

Web Design κανω εδω που ειμαι... θα χαρω πολύ να βοηθήσω και να βοηθηθώ ... ααααπσου ! *(snif!)

αυτα ..... :wink:
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination to do so. - Douglas Adams

Μαίρη

Δημοσίευση από Μαίρη » 10 Σεπ 2002 13:35

Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις!!! Γνωρίζεστε μεταξύ σας;

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 10 Σεπ 2002 14:08

Μαίρη έγραψε:Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις!!! Γνωρίζεστε μεταξύ σας;
Κάποιοι γνωριζόμαστε και προσωπικά αλλά οι ποιο πολλοί μόνο μέσω αυτής της σελίδας... βλέπεις είναι και οι αποστάσεις μεγάλες.. :lol: :wink: :D
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Dr_Michael
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dr_Michael » 10 Σεπ 2002 14:36

Μαίρη έγραψε:Γνωρίζεστε μεταξύ σας;
Αύριο Τετάρτη θα γνωριστούμε όλοι. Μπορείς να είσαι και εσύ εκεί να μας γνωρίσεις. Δεν είναι κακό :oops:

Μαίρη

Δημοσίευση από Μαίρη » 10 Σεπ 2002 16:26

Δυστυχώς αύριο στις 19:00 πρέπει να είμαι στα Πατήσια να παρακολουθήσω μια πρόβα. :(
Θα έρθω στην επόμενη συνάντηση! :wink:

Άβαταρ μέλους
seldimi
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από seldimi » 26 Σεπ 2002 21:59

Εγώ είμαι ο Σελημίδης Δημήτριος και μένω Κοζάνη.
Είμαι 15.5 ετών και πηγαίνω 1η Λυκείου.
Θέλω να σπουδάσω "Προγραμματιστής"
Μερική Απσχόληση : "Webmaster"

Προς DIM : Τελικά Dim εγώ είμαι ο μικρότερος που υπάρχει σε αυτό το forum.

Προς John : Ααα ρε Γιάννη, Ι συνάντηση έγινε στην Αθήνα έ ; Γιατί δεν την κάνατε ποιο κοντά (στην Κοζάνη π.χ. :lol: ). Ξανακάντε συνάντηση όταν θα έρθρω με το σχολείο Τριήμερη (μάλλον Απρίλιο,Μάιο).
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος seldimi την 27 Σεπ 2002 14:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 27 Σεπ 2002 04:43

Όλα καλά ρε συ John... και σε εμένα μου αρέσουν οι γνωριμίες, αλλά...
Γιατί το κάντε αυτό??? :( :( :( ΓΙΑΤΙ????
θα πρέπει να ψάχνω όλο το Forum το πότε θα συναντηθείτε για να μπορέσω να έρθω και εγώ στην συνάντησή σας????
Βγάλε ρε παιδάκι μου μια ανακοίνωση με μεγάλα γράμματα!!!!
ΣΤΙΣ ΤΑΔΕ ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ Η ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΟΥ FREESTUFF, ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ!!!
είναι τόσο δύσκολο???
Όποτε έχω μπει σε αυτή την σελίδα έχω δει την διαφήμιση ΑΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ....
Δίκιο δεν έχω????????????????????

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 27 Σεπ 2002 11:59

Έχεις δίκιο φίλε μου, απλά η πρώτη συνάντηση έγινε λίγο βιαστικά και κάπως παρορμητικά... :wink: :P

Αλλά τις επόμενες σου υπόσχομαι ότι θα τις διοργανώσουμε καλύτερα, θα στείλω και μήνυμα σε όλα τα μέλη και θα υπάρχει και ανακοίνωση στην κεντρική σελίδα...

Απλά αυτό το διάστημα έχω ψιλοπήξει με τον επανασχεδιασμό του GamesWay το οποίο πάει πολύ καλά αλλά θέλει και πολύ δουλειά... Όσοι βρεθούν στην Infosystem θα μας βρουν σε περίπτερο μεγάλης εταιρείας του χώρου που μας παραχώρησε ευγενικά κάποια stands και χώρο για το GamesWay! :lol: :lol: :wink:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

morpheas

Δημοσίευση από morpheas » 28 Σεπ 2002 05:48

Λοιπων με λενε Γιαννη ζω στο εξωτερικο(γερμανια) ειμαι 26
Βασικα εχω τελειωση μηχανικος αυτοκινητων και με τους υπολογιστες ξεκινησα σαν χομπι, αυτην την στιγμη εχω ενα ιντερνετ καφε και ασχολουμε με λινουξ και με βεπ σερβερ.

αυτα!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
VirusP
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VirusP » 29 Σεπ 2002 22:32

Ήρθε κι η σειρά μου λοιπόν.. Με λένε Αντώνη, είμαι 26 ετών και μένω στην Ν. Φιλαδέλφεια. Φανατικός, φυσικά, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 8) με ένα αρκετά περίεργο χόμπι (βλέπε webpage www.virus.gr). Αφού πέρασα για ένα φεγγάρι από ΤΕΙ Αυτοματισμού Θεσσαλονίκης και για ένα 6-μηνο από σχολή Ικάρων, τελείωσα ΙΙΕΚ Τηλεπληροφορικής. Δουλεύω στην μοναδική μέχρι στιγμής εταιρεία παροχής γραμμών ADSL και είμαι rock-άς to the bone... Προς το παρόν διαβάζω, ή τουλάχιστον προσπαθώ, TCPIP και ευελπιστώ να ασχοληθώ και με CCNA από CISCO. Μερική απασχόληση το web design, ενώ προσπαθώ όσο μπορώ να παραμείνω οπαδός του cinema και της μουσικής.
Ρομαντικός κατά τα άλλα και οπαδός των παλιών εποχών με δεσποσύνες και ιππότες, όπου η αλήθεια θριάμβευε χωρίς την κάλυψη των δημοσιογράφων :wink:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος VirusP την 29 Σεπ 2002 22:42, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Dr_Michael
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dr_Michael » 29 Σεπ 2002 22:34

VirusP έγραψε:Ήρθε κι η σειρά μου λοιπόν.. Με λένε Αντώνη, είμαι 26 ετών και μένω στην Ν. Φιλαδέλφεια. Φανατικός, φυσικά, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 8) με ένα αρκετά περίεργο χόμπι (βλέπε webpage www.virus.gr). Δουλεύω στην μοναδική μέχρι στιγμής εταιρεία παροχής γραμμών ADSL και είμαι rock-άς to the bone... Προς το παρόν διαβάζω, ή τουλάχιστον προσπαθώ, TCPIP και ευελπιστώ να ασχοληθώ και με CCNA από CISCO. Μερική απασχόληση το web design.
Ρομαντικός κατά τα άλλα και οπαδός των παλιών εποχών με δεσποσύνες και ιππότες, όπου η αλήθεια θριάμβευε χωρίς την κάλυψη των δημοσιογράφων :wink:
Καλωσήρθες. Ποια είναι η μοναδική και πρωτοπόρος εταιρία παροχής ADSL που κατάφερε να δώσει και πριν τον ΟΤΕ? Θέλω αύριο σπίτι μου, μπορώ να έχω;

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες