www.groffice.info θέλω τη γνώμη σας

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
arhontas

Δημοσίευση από arhontas » 02 Ιαν 2005 14:47

Φίλε rapid,

έχεις απόλυτο δίκιο. Η σελίδα χρειάζεται εμπλουτισμό με εικόνες και λίγο περισσότερο κείμενο για να ξέρει ο χρήστης τι κατεβάζει ή τι προμηθεύεται στα cd-roms. Ίσως μια σελίδα ανά πρόγραμμα να είναι καλό.

Επειδή πρόσφατα έκανα update τα cd-roms με τις τελευταίες εκδόσεις του λογισμικού δεν είχα το χρόνο για ανανέωση του site.

Σε ευχαριστώ για το χρόνο σου και συγνώμη για τη συσσωρευμένη αρνητική ενέργεια του post :)

Λευτέρης
http://www.groffice.info

ΥΓ Αααα, θα το βουλώσω κιόλας :)

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 02 Ιαν 2005 15:06

Youli έγραψε:cdhyper, τα έχουμε πει πάμπολλες φορές. Έχεις ένα είδος και ύφος χιούμορ που λίγοι καταλαβαίνουν και σε ακόμα λιγότερους αρέσει. :roll:
Με κολακεύεις ιδιαιτέρως μπορώ να πω :lol:
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 02 Ιαν 2005 15:27

oxi to bouloso dev pigeve se eseva prosopika . :P
Isos va ntav kai trabigmevo sav leksi . Evoo oti periemveis va kavouve post arketa atoma kai meta av 8es kapia simpliromatiki erotisi tnv kaveis
Otav zitas tnv gvomi kapoiou dev tnv kriveis afti tnv gvomi afto eivai pou 8elw va katalisko
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

Άβαταρ μέλους
darkx

Δημοσίευση από darkx » 22 Ιαν 2005 10:25

Πολυ καλό μου φαίνεται εμένα! Με adsl 384 , φορτώνει παρα πολύ γρήγορα, γύρω στα 5-10 δευτερόλεπτα, πρεπει να έκανε!

Καλή δουλειά.... :wink:

simos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από simos » 22 Ιαν 2005 13:57

Telika sta sigoura merikoi apo edo den exoun tropous, kai to pezoun kai epaggelmaties! Kai o tropos pou ekfrazeis kati (akoma kai kati arnitiko) einai mesa ston epagelmatismo, kai kalitera polles fores na masas para na milas. Den milao gia kanena sigkekrimeno, milao gia diafora ipotimitika posts pou exo dei genika sto forum auto kata kairous kai apo atoma energa kai mi pleon. Den krino kanenan kai tipota, apla nomizo mia simperifora psiloterou epipedou tha armoze kalitera. An pareis ena tilefono se mia web deisng eteria, kai peis exo auto to site mporeite na mou to sxoliasete kai pos mporei na beltiothei, nomizo tha akousete telios diaforetiki apantisi (ston tropo milao ekfrasis). Einai krima anti gia protaseis beltioshs site , na blepeis antiparatheseis.

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από af » 22 Ιαν 2005 14:11

Προσωπικά για το περιεχόμενο δεν θα εκφέρω γνώμη, παρα μόνο σχεδιαστικά, το βρίσκω πολύ καλό μόνη παρατήρηση, (κατα την προσωπική μου άποψη πάντα) ειναι το table που είναι κιτρινο-πορτοκαλί για μένα κάνει πολύ αντίθεση, ίσως ήθελε κάτι πιο ταιριαστό.
Κατα τ'άλλα μου άρεσε :)

Με εκτίμηση
Αφροδίτη

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 22 Ιαν 2005 17:58

simos έγραψε:Telika sta sigoura merikoi apo edo den exoun tropous, kai to pezoun kai epaggelmaties! Kai o tropos pou ekfrazeis kati (akoma kai kati arnitiko) einai mesa ston epagelmatismo, kai kalitera polles fores na masas para na milas. Den milao gia kanena sigkekrimeno, milao gia diafora ipotimitika posts pou exo dei genika sto forum auto kata kairous kai apo atoma energa kai mi pleon. Den krino kanenan kai tipota, apla nomizo mia simperifora psiloterou epipedou tha armoze kalitera. An pareis ena tilefono se mia web deisng eteria, kai peis exo auto to site mporeite na mou to sxoliasete kai pos mporei na beltiothei, nomizo tha akousete telios diaforetiki apantisi (ston tropo milao ekfrasis). Einai krima anti gia protaseis beltioshs site , na blepeis antiparatheseis.
Καλό το μπλα μπλα...

Δεν είδαμε όμως και τον δικό σου τρόπο σχολιασμού...

Να μας δώσεις το καλό παράδειγμα βρε αδερφέ σε μας τους άξεστους που δεν ξέρουμε να μιλάμε :hammer: :hammer: :hammer:

simos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από simos » 22 Ιαν 2005 19:53

Den katalaveno gaiti to pires prosopika. Ego exo stamatisei me to athlima tou sxoliasmou/kritikis kai na asxoloume, den kano gia sxoliastis/kritis. Apla eipa oti einai enoxlitiko anti gai sxoliasmous na blepeis antiparatheseis. Den tha doso sinexia, denexoskopo na arxiso akoma mia antiparathesi. Isos kai na itan lathos auta pou ipa, apla na kratiso to zoumi, oti kalitera naiparxoun sostes kritikes (akoma kai arnitikies) para prosopikes antiparatheseis! H eleutheria tou forum kai tou graptou logou den nomizo na anairei kapia pragmata (kai dennomizo oti polloi tha legan me idia anesi sto tilefono os simbouloi kapoias eterias, ta idia pragmata me ton idio tropo).Anyway kai to topic edo den ienai analogo, lathos mou pou to anefera edo. Klino to thema edo.

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 22 Ιαν 2005 21:36

Είναι πολύ λογικό κάποιος που έχει φτιάξει σε ερασιτεχνικό επίπεδο ένα site για την πάρτη του ή για κάποιον φίλο του, ακόμα και αν είναι πολύ χάλια το site, να μην τον παίρνουμε απ'τα μούτρα και να τον συμβουλεύουν ή να λένε τη γνώμη τους (όσοι θέλουν και γνωρίζουν).

Όταν όμως παίζονται χρήματα στη μέση είτε πρόκειται για εμπορικό site, είτε για επαγγελματικό οποιουδήποτε είδους, είτε, ακόμα χειρότερα, να μεσολαβεί σε αυτή τη διαδικασία κάποιος που κάνει web design επαγγελματικά, τότε η κριτική θα είναι πολύ αυστηρή, καθώς ο πήχης είναι ήδη ψηλά.

Εδώ σε ένα προηγούμενο topic ήταν ένας φίλτατος που μας ζήτησε τη γνώμη μας για ένα τελείως ερασιτεχνικό site με κινούμενα σχεδιάκια και javascripts (ανακαλύπτω τον κόσμο), μέσα στο οποίο όμως έγραφε ότι πουλάει web design με 200 ευρώ ξέρω γω τη σελίδα και είχε και λογαριασμούς τράπεζας.

Εσύ δηλ. την τελευταία περίπτωση δεν θα την έκραζες; Και δε λέω για μαύρη αγορά, λέω για αίσχος αγορά. :lol:

Όσον αφορά τον φίλο μας στο παρόν topic όσο πάει και τη βελτιώνει τη σελίδα του σιγά σιγά. Μπορεί να δείχνει ότι πειράχτηκε με τα σχόλιά μας αλλά όλο και κάτι αποκομίζει από τον καθένα.
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 23 Ιαν 2005 10:11

simos έγραψε:Den katalaveno gaiti to pires prosopika. Ego exo stamatisei me to athlima tou sxoliasmou/kritikis kai na asxoloume, den kano gia sxoliastis/kritis. Apla eipa oti einai enoxlitiko anti gai sxoliasmous na blepeis antiparatheseis. Den tha doso sinexia, denexoskopo na arxiso akoma mia antiparathesi. Isos kai na itan lathos auta pou ipa, apla na kratiso to zoumi, oti kalitera naiparxoun sostes kritikes (akoma kai arnitikies) para prosopikes antiparatheseis! H eleutheria tou forum kai tou graptou logou den nomizo na anairei kapia pragmata (kai dennomizo oti polloi tha legan me idia anesi sto tilefono os simbouloi kapoias eterias, ta idia pragmata me ton idio tropo).Anyway kai to topic edo den ienai analogo, lathos mou pou to anefera edo. Klino to thema edo.
Δεν το πήρα προσωπικά.
Απλά απάντησα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες