Θεματική κατηγορία με ημερίδες-συνέδρια κλπ.

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του freestuff.gr.
Παρακαλώ μη βάζετε εδώ γενικές ερωτήσεις που δεν αφορούν την σελίδα μας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
virusalos

Δημοσίευση από virusalos » 14 Ιούλ 2002 11:50

Η ενημέρωση που πρέπει να έχουμε για τις τεχνολογίες πρέπει να είναι πολύπλευρη. Απαραίτητα τα manuals, τα σχετικά portals όπως αυτό κλπ, αλλά εξίσου χρήσιμες είναι και οι εκδηλώσεις τύπου ημερίδες, συνέδρια, σεμινάρια. Με δεδομένο ότι πολλά από αυτά είναι Free ;) θα μπορούσε να φτιαχτεί μια κατηγορία με γεγονότα αυτού του τύπου για να ενημερώνόμαστε όλοι εμείς οι φιλομαθείς και φιλοπερίεργοι!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 14 Ιούλ 2002 13:43

η ιδέα σου είναι πολύ καλή και σωστά αυτά που λες...
Το θέμα είναι ποιος θα το αναλάβει αυτό το κομμάτι...

Θέλεις να το ξεκινήσεις εσύ :wink: και να δούμε εάν μπορεί να βοηθήσει και κανένας άλλος;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
virusalos

Δημοσίευση από virusalos » 14 Ιούλ 2002 23:11

Ακούγεται ενδιαφέρουσα η πρόταση σου να ξεκινήσω κάτι τέτοιο. Άλλωστε πρώτα απ'όλα θα ενημερώνομαι εγώ, αφού η προσπάθεια που θα καταβάλλω για την ανεύρεση πληφοροριών θα είναι τώρα συστηματικότερη ;) . Βέβαια θα χρειαστώ την καθοδήγηση σου για το τεχνικό κομμάτι, τον τρόπο δηλαδή που θα υλοποιηθεί αυτή η συνεργασία. Στην αρχή τα αποτελέσματα δε θα είναι εντυπωσιακά, αλλά εφόσον διαδοθεί, αρκετοί θα έρχονται και από μόνοι τους να προβληθούν. Τα λέω σωστά?

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 16 Ιούλ 2002 10:17

Σωστά τα λες..

Εγώ λέω να γίνει αρχικά μέσα στην περιοχή που υπάρχει για τα Δελτία Τύπου και τις Ανακοινώσεις, μιας και αυτού του τύπου θα είναι η ενημέρωση.. και αν δούμε ότι θέλει ξεχωριστή θεματική περιοχή την δημιουργούμε..

Και φυσικά θα μπορούμε να ανταλλάσσουμε και εμπειρίες από αυτές τις ημερίδες όσοι πηγαίνουμε.. για να δούμε τελικά τι έλαβε ο κάθε ένας από αυτές..
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Υποστήριξη και προτάσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες