Συνεργασία με άλλο site για ηλεκτρονικούς

Συνεργαστείτε με άλλους webmasters που έχουν σελίδες σχετικού περιεχομένου.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
suckis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από suckis » 03 Ιαν 2005 19:43

Η σελίδα που έχω φιάξει έχει σκοπό την ενημέρωση και επικοινωνία μεταξύ των ηλεκτρονικών μηχανικών. Μέλη του για την ώρα είναι συνάδελφοι από το ΤΕΙ Θεσσαλονίκης. Σκοπός είναι π προβληματισμός αλλά και η αλληλοβοήθεια μεταξύ των μελών σε σχετικά με τα ηλεκτρονικά προβλήματα. Στο μέλλον θα μπουν και αρχεία και σχέδια με κατασκευές. Απλά ζητώ συνεργασία με άλλα sites.

ataktos

Δημοσίευση από ataktos » 03 Ιαν 2005 19:58

kita emena to site mu einai gia kiprious user sou kani???

Άβαταρ μέλους
suckis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από suckis » 04 Ιαν 2005 01:16

Όμορφο το site σου αλλά δεν έχει σχέση με τα Ηλεκτρονικά.

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 04 Ιαν 2005 11:37

Sucki kalimera,

sigoura exei sxesh me hlektronika to site? Ligo pou to koitaksa eixe mono eidiseografiko yliko kai oxi kati sxetiko me hlektronika. Mporo na sou proteino enan filo mou, pou afth thn stigmh tou kano hosting, o opoios exei to www.electronics-lab.com. Einai ena apo ta megalytera site ston kosmo me hlektronikes kataskeves kai plhrofories.

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 04 Ιαν 2005 12:27

Με πρόλαβε ο Μιχάλης!

Και εγώ αυτό θα πρότεινα :)

Άβαταρ μέλους
suckis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από suckis » 04 Ιαν 2005 16:19

Κοιτάξτε. Το site αυτό το έκανα upload στα τέλη Οκτωβρίου. Από τότε έχουν κάνει εγγραφή 20 μέλη εκ των οποίων οι 3 δε γνωρίζω ποιοι είναι και οι υπόλοιποι είναι συνάδελφοί μου και πρώην συμφοιτητές μου. Περιμένω ήδη άλλα περίπου 20 άτομα της ίδιας ειδικότητας να εγγραφούν και από κει και πέρα πρέπει να διαφημίσω το site και στην σχολή από την οποία αποφοίτησα διότι η βοήθεια και των φοιτητών για την πληρότητά του είναι πολύτιμη.

Το άσχημο της όλης υπόθεσης είναι πως εργάζομαι αρκετά έως πολύ, από τις 08:30 μέχρι τις 19:00 οπωσδήποτε, τυγχάνει να σχολάσω όμως και στις 22:00. Αποτέλεσμα αυτού είναι η καθυστέρηση και ολιγο-ενασχόλησή μου με το site μου. Το θέμα είναι πως και οι υπόλοιποι συνάδελφοί μου που παρότρυναν την προσπάθειά μου, όσο αφορά την εργασία τους, κινούνται στα ίδια με εμένα επίπεδα μια και είναι όλοι εργαζόμενοι.

Η αλήθεια είναι πως έχω ήδη ξενυχτήσει πάρα πολύ για να καταφέρω κάτι και δεν έχω σκοπό να τα παρατήσω. Θα φτάσει όμως η στιγμή που θα υπάρχουν κάποιοι πλην εμού διαχειριστές του site ώστε να μοιραστεί η δουλειά και ο κόπος.

Για την ώρα αυτό που σκέφτηκα να κάνω είναι συν τοις άλλοις να ασχοληθώ λίγο και με την ενημέρωση των επισκεπτών για πικοίλα θέματα όπως είδατε αλλά και να απαιτείται η εγγραφή για να υπάρχει πρόσβαση στα τμήματα "Αρχεία" και "Συνδέσεις" τα οποία αφορούν τους Ηλεκτρονικούς Μηχανικούς.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος suckis την 04 Ιαν 2005 16:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 04 Ιαν 2005 16:23

Oraios :) Eyxomai na pane ola kala kai na vreis xrono na asxolitheis parapano me to site sou. Kai ego to idio parapono exo gmt.. Anyway opote einai etoimo kai exeis valei yliko mporeis na ksekiniseis gia diafores synergasies i antalages diafimisewn ktl. giati tora den exei kati sxetiko me hlektronika kai isos oxi kati to opoio tha traviksei ton kosmo pou theleis.

Άβαταρ μέλους
suckis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από suckis » 04 Ιαν 2005 16:26

Σωστός είσαι Mike. Άλλωστε ένα χαρακτηριστικό που με διακρίνει είναι η υπομονή πλην τη θέληση. Ευχαριστώ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης