Ερωτηματολόγιο

Βοήθεια λύσεις και νέα από τον χώρο των open source ή έτοιμων εφαρμογών που έχουν φτιαχτεί με την PHP όπως oscommerce, κ.α.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
mikekir82

Ερωτηματολόγιο

Δημοσίευση από mikekir82 » 07 Ιαν 2005 21:52

Πώς μπορώ να κάνω μια δυναμική σελίδα όπου θα υπάρχει ενα ερωτηματολόγιο για τον επισκέπτη και να μπορώ να παίρνω τα αποτελέσματα μόνο εγώ?Υπάρχει κατι έτοιμο σε PHP???Χρειάζεται βάση δεδομένων.Με Access γίνεται???

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Ερωτηματολόγιο

Δημοσίευση από cordis » 08 Ιαν 2005 14:57

έχει Access ο server σου;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

mikekir82

Ερωτηματολόγιο

Δημοσίευση από mikekir82 » 08 Ιαν 2005 23:09

Τα αρχεία τα ανεβάζω μέσω ftp και ο server δεν πρέπει να είναι windows,δεν είμαι σίγουρος.Αν δεν έχει access σε τι μπορει να δημιουργηθει η βαση?SQL ίσως???Κάτι ακόμα..Απο πλευράς βάσεων δεδομένων αυτό που ζητάω είναι κατι δύσκολο??? :roll:

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Ερωτηματολόγιο

Δημοσίευση από cordis » 09 Ιαν 2005 11:33

με MySQL πρέπει να γίνει...
ψάξε στα
http://www.hotscripts.com/PHP/ και http://php.resourceindex.com/ για survey και voting σύγουρα θα βρεις κάτι που να σου κάνει..
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

calua

Ερωτηματολόγιο

Δημοσίευση από calua » 12 Ιαν 2005 17:59

Database thes mono otan thes na probaleis h na epexergastis ta dedomena soy
1. mporeis na ftiaxeis mia forma me to erotimatologiosoy pou tha sou stelnei ena e-mail me tis apantiseis
2. me mia aplh TXT database pou tha apothikeyontai ekei oi apantiseis kai tha mporeis na tis deis opote thes.
3. me mia mysql , sql
oxi access einai poly argh datbase meta apo tis 5000 eggrafes tha argei poly na apantisei.
an the kapoio script mporo na soy to ftiaxo alla prepei na epikinoniseis mazimoy auto einai to e-mail moy info@mfspitbull.com

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Ερωτηματολόγιο

Δημοσίευση από cordis » 12 Ιαν 2005 19:44

Πολύ σωστά, για πολύ απλά πράγματα ένα txt αρχείο ίσως να είναι πολύ πιο πρακτικό από έναν πίνακα σε κάποια βάση...
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “PHP έτοιμες εφαρμογές”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες