... The City Vibe ...

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από iNDEFiX » 25 Φεβ 2005 02:21

Thanks af! :D Kai emena mou kanei edyposh megalh, an kai einai o megalyteros xorigos mas.

Mut3
Επικοινωνία:

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από Mut3 » 25 Φεβ 2005 10:18

Λιγο κουραστικη για το ματι, ειναι καπως "παραφωρτομενη" κατα την γνωμη μου.
Επισης δεν μου αρεσε και το frame, γενικα μου φαινεται οτι αν απλα μεγαλωνει προς τα κατω η σελιδα ειναι πιο ευχρηστη.

Εκτος απο αυτα την βρισκω πολυ καλη και με καλο layout.
Btw, η datahost γιατι ειναι τοσο καιρο under construction, βλεπω και εγω το banner σε διαφορες σελιδες και κανω click καθε φορα...

Άβαταρ μέλους
janas
Επικοινωνία:

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από janas » 25 Φεβ 2005 11:29

Άσχετο αλλά οι καπνοβιομηχανίες κερδίσανε κάτι εφέσεις που είχαν κάνει στο ευρωπαικό δικαστήριο και τους επιτρέπετε να κάνουν κάποιο είδος διαφήμισης - περιορισμένης μορφής - αυτός είναι άλλωστε και ο λόγος που αν παρατηρήσατε αρχίζουν να προβάλλονται μάρκες τσιγάρων σε γιγαντοαφίσες στους δρόμους

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από greekbytes » 25 Φεβ 2005 12:11

Άψογο είναι mike! Το frame θα είναι λίγο ενοχλητικό για κάποιον που έχει πολλά toolbars στον browser του ίσως, αλλά μπρος στα κάλη.. ;)

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από iNDEFiX » 25 Φεβ 2005 12:25

:D xexexe

Mut3: distixos exei plakosei para poli douleia kai thn exo afisei se 2h moira :( Palevo na thn anevaso aftes tis meres

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από gaucho » 25 Φεβ 2005 16:50

eeee entaksi eipame Mai xara einai ligo bari alla ok. Mike proskinaw ektos apo to "skipse eulogimene"

Άβαταρ μέλους
Αλέξης

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από Αλέξης » 14 Μαρ 2005 12:37

Παιδιά είμαι ο σχεδιαστής της σελίδας. Ότι βλέπετε είναι δική μου δουλειά και ότι "δεν βλέπετε" δηλ. ο προγραμματισμός είναι του indefix ο οποίος έχει κάνει καταπληκτική δουλειά! Θέλω να κάνω απλώς μια παρατήρηση. Ο χαμός με τα flash γίνετε λόγω των πολλών διαφημιστικών banners. Βασικά η σελίδα το μόνο flash που έχει είναι το επάνω μενού και το calendar.

emphasy
Honorary Member

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από emphasy » 14 Μαρ 2005 12:56

Psamata les egw tin ekana :P Bravo ale3i polu kali douleia kai ena bravo ston idefix gia ton programmatismo tou :D ( i ali8eia einai pws exei arketa banners alla mallon etsi tin i8ele o diafimizomenos )

Άβαταρ μέλους
Αλέξης

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από Αλέξης » 14 Μαρ 2005 13:27

Titak0s έγραψε:Psamata les egw tin ekana
Ελπίζω να κάνεις απλώς πλάκα και να μην το λες ειρωνικά! Μπες στη σελίδα και πάτα στο "design by ap" κάτω κάτω δεξιά να μου στείλεις μήνυμα αν έχεις αμφιβολία!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από cordis » 14 Μαρ 2005 14:01

πλάκα κάνει... όταν στο internet γράφεις ένα μήνυμα και το συνοδεύεις από τον χαρακτήρα :) ή :P σημαίνει ότι αστειεύεσαι... ;) (τώρα σου κλείνω το μάτι...) κ.ο.κ.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από cordis » 14 Μαρ 2005 14:16

τώρα σχετικά με την σελίδα...
είναι φανταστική και εντυπωσιακή και απίθανη, αλλά είναι τραγικά αργή...
έκανε 1:30" για να αρχίσει να φωρτώνει το logo... ήμουν, δηλαδή, 1 λεπτό και 30" στην σελίδα και ακόμα δεν είχα δει σε ποια σελίδα είμαι... τελικά ολοκληρώθηκε η φόρτωσή της σε 2:30"... (με PSTN και από Forthnet μάλιστα... ;))
...τον έχεις χάσει τον επισκέπτη πριν καν προλάβεις να του δήξεις το εντυπωσιακό logo της σελίδας. Φυσικά τον διαφημιστή τον έχεις θολώσει, φτάνει να του το δήξεις από ADSL ή με laptop σε localhost.
...sorry αν είμαι λίγο απότομος, ο μόνος λόγος που το κάνω είναι γιατί εμπλέκετε και ο indefix τον οποίο γνωρίζω. :yea: :yea: (πανηγυρίζω από την χαρά μου που τον γνώρισα... :P :P )
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Αλέξης

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από Αλέξης » 14 Μαρ 2005 14:31

Δεν διαφωνώ! Αυτά έχει το flash δυστυχώς! Πάντως το επάνω flash menu είναι 170kb. Δεν νομίζω ότι είναι πάρα πολύ! Τώρα αν βάλουμε και άλλα 5-6 διαφημιστικά flashάκια δεν θα ανοίξει η σελίδα ποτέ :D . Όσο για το ότι είσαι λίγο απότομος όπως λες δεν νομίζω. Αυτό έλειπε να ακούμε μόνο τα θετικά και τις κολακείες!

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από cdhyper » 14 Μαρ 2005 16:15

170kb δεν είναι πολύ; Ρε που έχουμε φτάσει. Αλλάξανε οι εποχές. Κι εμένα πάντως δε μου φαίνεται πολύ αλλά έχω dsl 512
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από cordis » 14 Μαρ 2005 18:43

αλλάζουν οι εποχές στο design, αλλά ο κοσμάκης ακόμα PSTN έχει... :P :P
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Αλέξης

... The City Vibe ...

Δημοσίευση από Αλέξης » 14 Μαρ 2005 18:55

cdhyper έγραψε:170kb δεν είναι πολύ; Ρε που έχουμε φτάσει. Αλλάξανε οι εποχές. Κι εμένα πάντως δε μου φαίνεται πολύ αλλά έχω dsl 512
Βεβαίως και έχουν αλλάξει οι εποχές! Εσύ πήρες DSL στα 512 όχι γιατί το 56k modem ήταν αργό αλλά γιατί οι σελίδες που έμπαινες ήταν αργές ε? ή γιατί κάναν πολύ αργά download! :-?

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες