Ελληνικο Μουσικο Forum

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
emphasy
Honorary Member

Ελληνικο Μουσικο Forum

Δημοσίευση από emphasy » 04 Μαρ 2005 16:30

simfonw me cordis polla kena... episis simfonw kai me tin afroditi, mporei na einai sxetiko me to periexomeno tou site to background alla den dixnei oraio :roll: ! To periexomeno einai arketa kalo....:)

Filika Titak0s
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος emphasy την 05 Μαρ 2005 10:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
geraki
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ελληνικο Μουσικο Forum

Δημοσίευση από geraki » 04 Μαρ 2005 17:13

Νομίζω ότι αν εξακολουθήσεις να έχεις αυτό το logo, θα πρέπει, πέρα από το να αλλάξεις τα χρώματα (το γκρι με το γαλάζιο προσωπικά δεν μου πάνει. Γιατί δεν δοκιμάζεις να κάνεις ότι είναι γκρι στο logo, μαύρο; ) να μικρύνεις το ύψος του και να το κάνεις να πιάνει όλο το παράθυρο στο φάρδος, ή να βάλεις μόνο ένα μικρό αριστερά.
Στα υπόλοιπα αν το γαλάζιο ήταν πιο σκούρο ή το γκρι ποιό ανοικτό θα μου άρεζε περισσότερο.
Συμφωνώ ότι υπάρχουν πολλά κενά που δεν χρειάζονται. Το background για μένα είναι καλό, απλώς πρέπει να τα δέσεις όλα καλύτερα.

Τα αισθητικής πλευράς σχόλια, είναι όλα υποκειμενικά, οπότε διαλέγεις τι θέλεις εσύ.

Από εκεί και πέρα, μην μασάς ότι κι αν σου λένε. Δεν χρειάζεται να γίνουν master του photoshop και της php όσοι φτιάχνουν ερασιτεχνικά μια σελίδα.
Αφού το κύριο ενδιαφέρον σου είναι η μουσική και αυτό είναι ξεκάθαρο και στο θέμα του site, ξεμπέρδεψε απλώς με το ΜΕΣΟ που είναι το έτοιμο portal και forum ακόμη και χρησιμοποιόντας έτοιμα scripts και γραφικά, και ασχολείσου με το περιεχόμενο του site. Αυτό είναι που μετράει περισσότερο.
Το site από ότι φαίνεται το δημιούργησες για να προσφέρει περιεχόμενο οπότε αυτός είναι ο ΣΚΟΠΟΣ σου. Tο αν θα χρησιμοποιείσεις έτοιμο ή όχι portal δεν έχει και πολύ σημασία, γιατί αυτό είναι το ΜΕΣΟ.-
Εικόνα ← Αυτό το έκλεψα απ'τον Eneme.

Άβαταρ μέλους
skull
Επικοινωνία:

Ελληνικο Μουσικο Forum

Δημοσίευση από skull » 05 Μαρ 2005 12:43

Ευχαρηστω για τα καλα σας λογια....

Λοιπον το logo μου δεν μουαρεσει καθολου για αυτο και προσπαθω τον τελευταιο καιρο με ενα φιλαρακι να το αλλαξουμε!
Στο καινουργιο logo θα προστεθουν στο κατω μερος buttons και ετσι δεν θα υπαρχουν αυτα τα κενα! :wink:

Το bg μου αρεσει πολυ αλλα ειναι πολυ βαρυ και για αυτο θα το αλλαξω και αυτο σε αυτο το στυλ απλα θα πιανει ενα 100*100 και οχι 20*60! :wink:

Το περιεχομενο αφου σας αρεσε αυτο που ειναι τωρα θα δειτε μεσα στην βδομαδα τι εχουμε ετοιμασει! :D

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης