Επιχείρηση από το σπίτι

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από cordis » 06 Μαρ 2005 20:53

η ερώτηση είναι νομίζω μια... πόσους πρέπει να μπάσω από κάτω μου για να βγάλω τα σπασμένα από τα 'σεμινάρια' τα 'βιβλία' την 'εκμάθηση' που θα σου πληρώσω;
πόσους φίλους μου και γνωστούς πρέπει να κλέψω;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Specom
Επικοινωνία:

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από Specom » 06 Μαρ 2005 21:12

Aporw pws den exei kleidwthei akoma.

An ola htan opws ta les file mou, tote oloi tha doulevame sta spitia mas, to manaviko spiti mas, to super market spiti mas, thn taverna spiti mas ola Home.
Exeis kamia sxesh me thn diafimish ths NOVA pou leei Get Back Home?

Άβαταρ μέλους
geraki
Honorary Member
Επικοινωνία:

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από geraki » 06 Μαρ 2005 21:51

Προφανώς δεν αποκάλυπτες το ότι είσαι distributor της Herbalife επειδή είναι ήδη αναγνωρισμένη εταιρία-πυραμίδα, και φοβόσουν την αποκάλυψη, έτσι;
Και πίστεψες δηλαδή ότι θα ήθελα να αγοράσω προϊόντα που είναι ήδη απαγορευμένα σε έξι πολιτείες των ΗΠΑ, και γι'αυτό μου έστειλες pm?
Πιθανόν γνωρίζεις επίσης, ότι στον Καναδά η 'The Newest Way to Wealth' και η 'Global Online Systems Inc.' (της Herbalife και οι δύο) καταδικάστηκαν για απάτη, έτσι; (Πληροφορίες εδώ και εδώ)
Παράτα τα όσο είναι καιρός, πριν κοροϊδέψεις κι άλλους ανθρώπους.
Αραγες, κοιμάσαι ήσυχος τις νύχτες;
Εικόνα ← Αυτό το έκλεψα απ'τον Eneme.

Άβαταρ μέλους
megadancemix

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από megadancemix » 06 Μαρ 2005 22:20

θελω να γινω χαλιφης στη θεση του χαλιφη.

Aaaaa... και που εισαι. Ελα μετα απο κανενα μηνα με αλλο URL.

Ξερεις εσυ. Μπουχααχαχαχ
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Specom
Επικοινωνία:

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από Specom » 06 Μαρ 2005 23:17

Nomizw, oti tou xalase to pliktrologio tou k. leo62 kai gia auto den apantaei.

File mou lathos forum diale3es, edw exoume CIA, FBI kai ama xriastei exoume sunergasia me thn NASA. Einai pelaths sas an den kanw lathos.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από cordis » 06 Μαρ 2005 23:36

geraki έγραψε:Προφανώς δεν αποκάλυπτες το ότι είσαι distributor της Herbalife επειδή είναι ήδη αναγνωρισμένη εταιρία-πυραμίδα, και φοβόσουν την αποκάλυψη, έτσι;
Και πίστεψες δηλαδή ότι θα ήθελα να αγοράσω προϊόντα που είναι ήδη απαγορευμένα σε έξι πολιτείες των ΗΠΑ, και γι'αυτό μου έστειλες pm?
Πιθανόν γνωρίζεις επίσης, ότι στον Καναδά η 'The Newest Way to Wealth' και η 'Global Online Systems Inc.' (της Herbalife και οι δύο) καταδικάστηκαν για απάτη, έτσι; (Πληροφορίες εδώ και εδώ)
Παράτα τα όσο είναι καιρός, πριν κοροϊδέψεις κι άλλους ανθρώπους.
Αραγες, κοιμάσαι ήσυχος τις νύχτες;
γιατί να μη κοιμάται ήσυχος; Πλουτίζει παραμυθιάζοντας και κοροϊδεύοντας μεροκαματιάρηδες... easy money... easy sleep...

δεν έχει κλειδώσει ακόμα γιατί έχει εξελιχθεί αποκαλυπτικά... και ίσως γίνει και sticky για να λειτουργεί ως παραδειγματισμός... :P
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από cdhyper » 07 Μαρ 2005 00:03

Είναι πολύ τίμια η δουλειά όταν τα κέρδη αυτής της "επιχείρησης" είναι 5% από τα προϊόντα και 95% από τις εγγραφές παραπλανημένων πωλητών που πληρώνουν 150 Ευρώ έκαστος.

Και δε μιλάω για το μαυραγορίτικο της όλης υπόθεσης.
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
megadancemix

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από megadancemix » 07 Μαρ 2005 00:20

Παραθετω ενα αποσπασμα απο το παραπανω σιτε που εχω δωσει.
prin apo ena mina mesw aggelias epesa kegw thyma aytis tis istorias(herbalife). me stathera diadoxika vimata (ti p******s pou einai!!!) me peisane,peistika telospantwn na agorasw to kouti tis epagelmatikis eykairias pou kostize 100euro. epeita parakolouthisa kai mia synantisi se ksenodoxeio pou kanoune.gyrw stis 4-5 fores me eperne tilefwno o anadoxos i supervisor i den kserw pws s**t* ton lene.

vevea emena kati den mou pigaine kala me tin oli istoria alla den mporousa na katalavw ti mexri pou diavasa to site sas.eytyxws vevea prin diavasw to site sas tin glitwsa sto tsak apo to na min dwsw 300.000drx(!!!!) gia na agorasw kapoia proionta.

fysika 300.000drx den eixa kai eimoun sto tsak na tis sikwsw apo pistwtiki. eytyxws epikratise i logiki mou kai den to ekana.

aytos pou me evale sto kolpo den me ksanapire alla otan me ksanaparei tha tou pw oti den endiaferomai pia. otan me rwtisei giati ti na toupw? mipws na tou dwsw tin dieythynsi tou site sas?

gia na synyditopoieisei oti einai apatewnia epi tis ousias?

telospantwn arketa asxolithika kai ta 100 eyro pou edwsa polla itan.

Ας απαντησει ο κυριος με την κουστουμια και τον χαρτοφυλακα ανα χειρας.
Αλλα μου 8υμιζει τουσ Μαρτυρες του Ιεχωβα. Αλλα ρωτας αλλα απαντανε.
Εικόνα

leo62

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από leo62 » 07 Μαρ 2005 00:47

Από ότι γνωρίζω η Herbalife δουλεύει κανονικά στον Καναδά. Το τι κάνουν συνεργάτες της εταιρείας είναι διαφορετικό. Η ημιμάθεια όμως είναι μεγάλο ελάτωμμα. Δεν κρύβω τίποτα αν ήταν έτσι δεν θα υπέγραφα με το όνομά μου. Εχω τα α....ια να το κάνω όμως και να απαντώ με το όνομά μου κάτι που όλοι εσείς οι γνώστες παντογνώστες θα έλεγα δεν τολμάτε να κάνετε. Είναι ωραίο να γράφεις ότι θέλεις πίσω από την ανωνυμία σου και να μην έχεις το θάρρος να υπερασπίσεις επώνυμα την γνώμη σου. Cordis σου ζήτησε κανένας λεφτά? για την εκμάθηση τα βιβλία και ότι άλλο αναφέρεις? Αν ναι βγες επώνυμα και πες μου σε ποιό σημείο σου ζήτησα λεφτά. Οσο για σένα φίλε geraki ποτέ δεν πίστεψα ότι θέλεις κάτι απλώς όπως σου ανέφερα και στο pm σέβομαι τους κανόνες. Είναι τιμή μου και χαρά μου να δουλεύω σε αυτή την εταιρία. Τουλάχιστον ακούω ένα ευχαριστώ από ανθρώπους που έχουν πετύχει τους στόχους τους. Και πείτε μου σας προκαλώ σε ποιό σημείο κορόϊδεψα κάποιον να το ξέρω?
Μήπως είχα καμμιά συνάντηση με κάποιον από σας και του ζήτησα χρήματα και δεν το ξέρω. Οπως σε όλες τις δουλειές υπάρχουν και απατεώνες. Που το περίεργο λοιπόν στον Καναδά δύο ανεξάρτητοι συνεργάτες της Ηerbalife να κάνουν απατεωνιά. Σε όλο τον κόσμο γίνεται. Σε τι φταίει η εταιρεία αν κάποιος είναι απατεώνας? Μήπως δεν έχει σωστά προϊόντα? Γιατί τότε έχουν έγκριση από τον ΕΟΦ? στην Ελλάδα και σε άλλες 59 Χώρες. Φταίει η εταιρεία αν κάποιος βγει και πει ότι θεραπεύει το καρκίνο? Σε ποιό σημείο η εταιρεία αναφέρει κάτι τέτοιο? Φταίει η εταιρεία αν κάποιος συνεργάτης κλέψει κάποιον? Εχουν γίνει σημεία και τέρατα από τέτοιους ανθρώπους πριν 10 χρόνια που τα προϊόντα της εταιρείας κυκλοφορούσαν παράνομα στην Ελλάδα. Η εταιρεία φταίει? Πήρες κάτι και δεν έμεινες ικανοποιημένος? Ζήτησες την ενεργοποίηση της εγγύησης και δεν πήρες τα λεφτά σου πίσω? Ανέφερέ το επώνυμα από ποιόν και πότε? Και φίλε specom γιατί να κλειδωθεί η συζήτηση. Μήπως πρόσβαλλα κανένα εγώ. Αν εσείς δεν μπορείτε να δεχτείτε κάποιον εδώ επώνυμα που έχει μια άποψη διαφορετική από 5-6 άτομα τι να κάνουμε ρε παιδιά. Φιμώστε με.
Είναι πολύ απλό να γινόμαστε δικαστές και να καταδικάζουμε τους πάντες αν κάποιος είναι κακός επαγγελματίας. Και είναι πιο εύκολο αν το κάνουμε και ανώνυμα. Και κάποιο γιατροί τα παίρνουν. Εμείς έχουμε ήδη βγάλει ετυμηγορία. Ολοι οι γιατροί τα παίρνουν. Και οι παπάδες τα ίδια και οι δικαστές και οι δημοσιογράφοι έτσι δεν είναι? Η κάνω κάπου λάθος?. Και ξαναλέω. Ναι και στο δικτυακό μάρκετινγκ υπάρχουν απατεώνες. Και ίσως είναι αρκετοί. Φταίει η εταιρεία ή αυτοί που δεν σέβονται τους κανόνες που θέτει η εταιρεία?Πουθενά η εταιρεία δεν αναφέρει να παίρνουμε χρήματα για βιβλία μαθήματα dvd cd και οτιδήποτε άλλο. Αν κάποιοι το κάνουν το κάνουμε όλοι? Η εταιρεία με πληρώνει για την ώρα που ξοδεύω μαζί σου για να σου μάθω πως να στήσεις τη δική σου επιχείρηση και να βγάλεις λεφτά. Και με πληρώνει με δικαιώματα πάνω στην δική σου δουλειά. Αν εγώ κάνω σωστά τη δουλειά μου τότε θα έχω ένα ευχαριστημένο συνεργάτη που βγάζει λεφτά. Αν εγώ το μόνο που κάνω είναι να βάζω συνεργάτες χωρίς εκπαίδευση αυτοί δεν πρόκειται να κάνουν τίποτα και εγώ θα πάρω τα α....α μου. Κατανοητόν? Α και κάτι σημαντικό. Αν εγώ βάλω ένα συνεργάτη και εγώ δεν παράγω γιατί είμαι τεμπέλης πάλι τα α...α μου θα πάρω. Γι αυτό δεν είναι για όλους αυτή η εργασία. Πρέπει να εργάζεσε για να αμοίβεσε. Τι νομίζετε δηλαδή ότι θα κάθεστε και θα πληρώνεστε? Οποιος σας πει τέτοιο πράγμα βγείτε και καταγγείλτε το. Οι πιο πολλοί που αποτυγχάνουν βλέπουν τα πολλά λεφτά και κυνηγάνε να πιάσουν την καλή με λάθος τρόπο. Φταίμε όλοι γι αυτό επειδή αυτοί θα αποτύχουν?
Το ότι έχουν απαγορευτεί σε 6 πολιτείες των ΗΠΑ που αναγράφεται? ρε παιδιά και εγώ είμαι βαθιά νυχτωμένος? Από φήμες τίποτα άλλο. Η εταιρεία είναι μέλος του FDA στις ΗΠΑ και λειτουργεί νόμιμα 25 χρόνια. Αν σε κάποιες πολιτείες υπάρχουν δίκες για κακούς συνεργάτες της εταιρείας τι να κάνουμε δηλαδή?
Και κάτι άλλο. Οπου υπάρχει κράτος υπάρχουν και νόμοι και καλά έκαναν οι Καναδικές αρχές και τιμώρησαν τους απατεώνες. Και εδώ έπρεπε να τιμωρούνται αυτοί που υπόσχονται εύκολο πλουτισμό. Είδατε πουθενά να αναφέρω για γρήγορο και εύκολο πλουτισμό?
Απλώς υπάρχει μια τάση αυτή τη στιγμή. Και αυτή είναι η ευεξία. Το βλέπετε γύρω σας να συμβαίνει. Τα γυμναστήρια ανοίγουν το ένα μετά το άλλο. Τα συμπληρώματα διατροφής είναι στο φόρτε τους. Η υγιεινή διατροφή το ίδιο και οι παχύσαρκοι συνεχώς αυξάνουν.
Τι το περίεργο λοιπόν να συνεργάστείς με μία από τις μεγαλύτερες και με 25 χρόνια ιστορίας σε 60 χώρες εταιρεία που έχει εμπειρία και προϊόντα που βοηθούν στο να χάσεις βάρος και να έχεις καλή υγεία? Απλά βγάζεις χρήματα ακολουθώντας την τάση του αιώνα. Κοροϊδεύεις κανένα?
Και όπως βλέπετε και ελπίζατε θα κρυβόμουν αλλά είμαι εδώ αν δεν σας πειράζει. Από αύριο όμως λόγω υποχρεώσεων δυστυχώς δεν θα έχω το χρόνο να απαντώ στις κατηγορίες θα το κάνω όποτε μπορέσω. Ισως βρεθεί βέβαια κάποιος άλλος να τολμήσει να έχει διαφορετική άποψη από τη δικιά σας και να ασχοληθείτε με αυτόν.
Καλή τύχη σε όλους σας και να είσαστε πάντα ευτυχισμένοι
Πάντα στη διάθεσή σας μέσω τηλεφώνου
Νέρης Λεωνίδας
Οργάνωση δικτύου Μάρκετινγκ
210 9815492 (1700-2000)
www.globalmarketingsystem.biz

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 07 Μαρ 2005 01:12

<offtopic>
lefteria stnv tsetsenia
</offtopic>
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

leo62

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από leo62 » 07 Μαρ 2005 01:24

megadancemix μπορεί όντως να έχει συμβεί κάτι τέτοιο αλλα είναι πολύ δύσκολο για να βρείς κορόϊδα. Κατ' αρχήν δεν βγάζεις μία δίνοντας το κουτί της εγγραφής. Και κάτι ακόμα Το κουτί με τα τρία προϊόντα και την αίτηση εγγραφής κοστίζει 85 ευρώ και αν θέλεις να κάνεις πρόγραμμα για έλεγχο βάρους ο ίδιος παίρνεις άλλο ένα προϊόν και το κόστος ανεβαίνει στα 110 Ευρώ. Αν στο στείλω με courier τότε πληρώνεις και την αντικαταβολή σύνολο 122 Ευρώ. Αλλά μήπως λέω μήπως είναι παραμύθι? Η αίτηση που κάνεις αναγράφει πεντακάθαρα το όνομα του αναδόχου. Πως λοιπόν δεν γνωρίζει ο τύπος το όνομά του? Η αίτηση γράφει τα τηλέφωνα της εταιρείας και γράφει επίσης ότι σε περίπτωση υπαναχώρησης μπορείς να καταγγείλεις την σύμβαση. Γιατί δεν το έκανε ο φίλος μας εφόσον κάτι του βρωμούσε? Τι συμφέρον έχω να σου πουλήσω κάτι από το οποίο δεν έχω κέρδος? Τι συμφέρον έχω να έχω δυσαρεστημένο πελάτη? Αν δεν σου δείξω τον τρόπο να δεις ότι λειτουργεί και για σένα γιατί να κάνεις κάτι που δεν το ξέρεις? γιατί να δώσεις λεφτά? Που είναι αυτά τα κορόϊδα? που σκάνε τα λεφτά τους χωρίς να γνωρίζουν? Μήπως είναι οι ίδιοι που αγόραζαν μετοχές χρεωκοπημένων εταιρειών πριν λίγα χρόνια ψάχνοντας τον εύκολο πλουτισμό? Ποιός φταίει γι αυτό? Φίλε μου εμείς στο site απλώς δείχνουμε την προοπτική που έχεις δουλεύοντας στο δικτυακό μάρκετινγκ και με την εταιρεία αυτή. Εγώ προσωπικά αφού κάποιος συμπληρώσει την φόρμα θα τον πάρω τηλέφωνο μετά από 3 μέρες και θα προσπαθήσω να συναντηθώ προσωπικά μαζί του για να γνωριστούμε και να δω τι ψάχνει. Αν θέλει να συνεργαστεί του εξηγώ από την αρχή τους κανόνες και τους όρους και τι θα πρέπει ακριβώς να κάνει τις επόμενες μέρες και πως θα βγάλει τα πρώτα του χρήματα έχοντας επενδύσει μόνο τα πρώτα 85 Ευρώ και εφόσον έχει μείνει ευχαριστημένος με τα προϊόντα προσωράμε παρακάτω. Και αυτές ακριβώς είναι και οι οδηγίες της εταιρείας. Βήμα βήμα. Δεν γίνεσαι πλούσιος από τη μια μέρα στην άλλη. Σε ποιά επιχείρηση άλλωστε συμβαίνει αυτό αν δεν βάλεις βάσεις? Που είναι λοιπόν η κοροϊδία?

leo62

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από leo62 » 07 Μαρ 2005 01:34

Είναι πολύ τίμια η δουλειά όταν τα κέρδη αυτής της "επιχείρησης" είναι 5% από τα προϊόντα και 95% από τις εγγραφές παραπλανημένων πωλητών που πληρώνουν 150 Ευρώ έκαστος.
Που το βρήκες πάλι εσύ αυτό φίλε μου? Αλλος ένας παντογνώστης στην παρέα. Σε παραπέμπω στην προηγούμενη απάντηση. ΚΑΙ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΣΑΚΙΣΤΗ ΔΕΚΑΡΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΕΦΟΣΟΝ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΓΩΓΗ. ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ. ΒΡΕΙΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ. ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από greek_manager » 07 Μαρ 2005 02:51

Καταρχήν μιλάς για ημιμάθεια και κατηγορείς τον Cordis για ανωνυμία. Το ονοματεπώνυμό του, είναι παντού στο site!!!

Εξισώνεις στα μηνύματά σου το "δικτυακό μάρκετιγκ" με την έννοια της πυραμίδας... Έλεος.

Από πότε σε όλα τα οικονομικά πανεπιστήμια του κόσμου που λες, ο όρος "δικτυακό μάρκετιγκ" περιγράφει την "μπίζνα" σου? Έτσι για να μην αερολογούμε με μεγάλα λόγια δηλαδή. "Δικτυακό μάρκετιγκ" σημαίνει MLM, πυραμίδα ή όπως αλλιώς γουστάρεις να λες το πράγμα που προμοτάρεις? Σε βλέπω για 1ο θέμα στο μαχητικό δελτίο του STAR, που υπερλατρεύει το Internet και σύντομα μάλιστα...

For the record, εσύ που ήθελες να κάνεις το κάτι παραπάνω στην ζωή σου και όχι να πίνεις φραπέ στην καφετέρια, δεν λές σε εμάς τα ρεμάλια που δεν έχουμε κάνει τίποτα και σε κατηγορούμε από τον καναπέ μας, ποιο μεγάλο οικονομικό πανεπιστήμιο έχεις τελειώσει και έγινες τόσο πετυχήμένος?
aka thkouk
Football Manager - H ελληνική κοινότητα
παιχνιδια στρατηγικης - Παίξε Δωρεάν

Άβαταρ μέλους
Pixelatorios
Επικοινωνία:

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από Pixelatorios » 07 Μαρ 2005 02:53

leo62 έγραψε: θα βγάλει τα πρώτα του χρήματα έχοντας επενδύσει μόνο τα πρώτα 85 Ευρώ
Πέστο μωρέ...... :hammer: 85&#8364; για να μάθεις πως να πουλήσεις τα προϊόντα μιας ανώνυμης εταιρίας που δεν αφήνει τον πωλητή τις να αναφέρει το όνομα τις εταιρίας του? Και ότι παγκόσμιος, διαφορετικές άλλες εφαρμοσμένες εταιρίες με MLM έχουνε τo πιο άσχημο όνομα για πώληση
και συνεργασία?

Αυτά που ανάφερες μέχρι τώρα φιλε leo62 είναι μονο αερολογίες του φθηνού marketing, που δεν ξέρει να κάνει καλο aquise.

Ένα καλο aquise δεν θα γινότανε ποτες από ένα forum.

Καλο Aquisation χρειάζεται επαγγελματικότητα, χρήσιμες γνωριμίες και ειλικρίνεια.

Φιλικά.
pixel....

ps: άκουσε λίγο τον cordi και μην σημειώνεις το τηλέφωνο σου..
(85cent το λεπτό) μας είναι ακριβό..
motion. web. print. designer

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Επιχείρηση από το σπίτι

Δημοσίευση από ThyClub » 07 Μαρ 2005 13:20

1. Η "Διαφήμιση" της υπογραφής μου παραπέμπει σε ενα open source πρόγραμμα. Δεν απαιτεί χρήματα, δεν υποστηρίζει οτι μπορεί να κάνει παραπάνω απο άλλα προγράμματα αυτού του είδους κτλ κτλ.

2. Η διαφήμιση του θέματός σου παραπέμπει σε μια σελίδα η οποία υποστηρίζει οτι μπορεί να δώσει 3000 ευρώ τον μήνα.

3. Πήρες άδεια απο την εταιρία σου να δώσεις το όνομα στο geraki???

4. Μπορείς να μας πείς μερικούς απο τους κανόνες που γράφονται πίσω απο το "συμβόλαιο" που υπογράφει ο συνεργάτης όταν ξεκινάει την συνεργασία ή είναι κι αυτό επικίνδυνο???

5. Μπορείς να μας πείς σε ποιά χώρα έχει βάση η εταιρία σας και με ποιούς κανόνες και νόμους συμορφώνεται; Είναι γνωστό οτι άλλους κανόνες και νόμους έχει μία χώρα και άλλους ή άλλη...

6. Έχοντας 2 με 3 γνωστούς που ασχολήθηκαν με την εταιρία σας και γενικά το MLM έχω διαβάσει μερικά φυλλάδια. Πάλι όμως δεν κατάλαβα τίποτα. Μήπως είμαι χαζός :roll: ???

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες