omades.gr 1η εβδομάδα..

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
redmaverick
Επικοινωνία:

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από redmaverick » 10 Μαρ 2005 14:26

ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
http://www.omades.gr
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΠΟ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ.ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΣΕ FRONTPAGE.ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΩ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΣΕ 800Χ600.ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΤΟΙΜΑ JAVA APPLETS ΑΠΟ ΤΟ ANFY ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΜΟΥ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΕΛΤΙΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΤΑ ΑΔΙΟΡΘΩΤΑ.ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ WEB DESIGNING.ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΘΕΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από cordis » 10 Μαρ 2005 14:41

1. Δεν γράφουμε με κεφαλαία!
2. Το 'ΚΑΛΗΜΕΡΑ' δεν λέει τίποτα για τίτλος θέματος....!!!!!! αν μπει κάποιος το βράδυ να το διαβάσει;;;;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

redmaverick
Επικοινωνία:

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από redmaverick » 10 Μαρ 2005 14:45

Καμια πρατηρηση η καμια βοηθεια εχοθμε mr administrator?

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από cordis » 10 Μαρ 2005 14:50

Στον επόμενο κύκλο.. τώρα σπατάλησα τον χρόνο που είχα σε διορθώσεις...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

redmaverick
Επικοινωνία:

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από redmaverick » 10 Μαρ 2005 15:20

βασικα θελω να μου πειτε για παραδειγμα αν βρω καποιο διαφορετικο template πως θα το περασω αυτοματα σε ολες τις σελιδες μου?Γινεται η θελει το site σχεδιασμο απο την αρχη?Καποιο προγραμμα που να μπορω να κατασκευασω τα δικα μου buttons.Kai διαφορα αλλ κολπακια που θα με βοηθησουν.Οτι εχετε ευχαριστηση βοηθηστε :)

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από EneMe » 10 Μαρ 2005 15:42

Δεν μπορώ να πω κάτι για να σε βοηθήσω...

Βασικά δεν μου άρεσε τίποτα...

Η μόνη συμβουλή μου είναι να φύγεις από αυτή την λογική...
Κολπάκια, scriptάκια, appletάκια, κλπ... :-?

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από Figaro » 10 Μαρ 2005 16:01

To intro de nomizw na sou xriazete. Sinithos intro vazoun se sites apo webdesign gia na diksoun to talento tous, i site me version kai se alles glwses.

Opws eipe kai o Eneme i logiki "koumpakia" etima, ktlp den einai oti kalitero. Giati de kaneis tous links me text ?

Sta tables pou exeis ( px. menu, content ) prospathise na ta diaxwriseis metaksi tous me diaforetika xrwmata, dokimase pies apoxroseis teriazoun perisotero metaksi tous.

To java to rologaki, ksiloma.
Prospathise na to kaneis pio "demeno" kai an theleis na kaneis kati sovaro, vres ena programa, Macromedia Dreamweaver, Namo Web Editor (efkolo sti xrixi ) kai pekse na deis ti mporei na kanei i kathe epilogi tou programatos. Episkepsou merika site na deis panw katw ti kanoun oi alloi kai to ksanakaneis apo tin arxi.

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από cordis » 10 Μαρ 2005 16:07

. Δεν χρειάζεται να έχεις intro σελίδα.. έτσι κι αλλιώς δεν προσφέρει κάτι στην σελίδα...

. Μη βάζεις πολλά χρώματα. Αποφάσισε ποια θα είναι τα δυο βασικά χρώματα της σελίδας σου και απλά παίξε με τις διαβαθμίσεις τους... όλα τα γράμματα πρέπει να έχουν το ίδιο χρώμα...

. Περιεχόμενο. Περιεχόμενο. Περιεχόμενο... πρόσθεσε περιεχόμενο... είναι πολύ κενή...

. και μη τα γράφεις όλα κεφαλαία... ;) στο internet τα κεφαλαία είναι όταν ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΚΑΤΙ! ;)
- follow me @twitter

redmaverick
Επικοινωνία:

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από redmaverick » 10 Μαρ 2005 16:08

δηλαδη με λιγα λογια να μαθω το dreamweaver και να το ξαναφτιαξω απο την αρχη?ποια table εννοεις αυτα που εχω τα σηματα?Δηλαδη τα links ειναι καλυτερα με text?Τα table ειναι καλυτερα να φαινονται τα borders η οχι?Ευχαριστω για τις συμβουλες

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από cordis » 10 Μαρ 2005 16:11

οχι borders! οχι... :P :P
- follow me @twitter

redmaverick
Επικοινωνία:

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από redmaverick » 10 Μαρ 2005 16:13

τι περιεχομενο?To περιεχομενο που θελω να εχει η σελιδα ειναι μονο σηματα ομαδων.Δεν θελω αλλου ειδους περιεχομενο.Α και μια αλλη ερωτηση.Για να μπορουν να εγγραφουν μελη στη σελιδα μου τι προγραμμα να χρησιμοποιησω?Συγνωμη για τις ηλιθιες ερωτησεις μου αλλα αστυνομικος ειμαι.Στην ασφαλεια αθηνων δουλευω.Που να ξερω εγω απο web design?οσο ζω μαθαινω

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από Figaro » 10 Μαρ 2005 16:20

Mia klisi pws ginete na ti svisoume ? :P

Gia kimena, mporeis na valeis katw apo to sima tis kathe omadas merikes genikes plirofories, px. etos idrisis, titlous, edra.

Twra gia programa pou na kanoun register oi episkeptes sou de xriazete pros to paron.

redmaverick
Επικοινωνία:

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από redmaverick » 10 Μαρ 2005 16:34

ευχαριστω για ολα.Σας αφηνω γιατι φευγω για το γηπεδο καραισκακη.Εχουμε αγωνα σημερα.Τα λεμε το βραδυ

Matrox

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από Matrox » 10 Μαρ 2005 16:43

redmaverick έγραψε:Συγνωμη για τις ηλιθιες ερωτησεις μου αλλα αστυνομικος ειμαι.Στην ασφαλεια αθηνων δουλευω.
Όχχχ θα πρέπει να προσέχουμε τι λέμε εδώ μέσα.:oops: :oops:
Εγώ πάντως όλα τα προγράματα που έχω στον υπολογιστή μου τα έχω αγοράσει, δεν κάνω παραβάσεις και είμαι νόμιμος σε όλα (δεκτός κάθε έλεγχος).
Άντε γειά μας και μακριά από τα αλκοοτέστ. :pint:

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

omades.gr 1η εβδομάδα..

Δημοσίευση από greek_manager » 10 Μαρ 2005 17:17

Τα λογότυπα που τα βρήκες? Γιατί το 80% αυτών "κάτι" μου θυμίζουν, στην μορφή που είναι ;) Αν δεν τα συγκέντρωσες μόνος σου αλλά τα βρήκες σε κανα πακέτο συγκετρωμένα (λέω εγώ τώρα), το σωστό θα ήταν να αναφέρεις και κάτι... :roll:
aka thkouk
Football Manager - H ελληνική κοινότητα
παιχνιδια στρατηγικης - Παίξε Δωρεάν

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης