ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ? ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΑΡΑΓΕ?

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
othonas michail
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από othonas michail » 19 Αύγ 2002 14:14

Παιδια γεια σας. Εχω τη σελιδα www.diaitisia.gr και πηγα σημερα να τσεκαρω τα hits μου. Παταω πανω στο sitemeter>recent visitors>details και βλεπω 5 φορες επισκεψη απο το http://state.gov
Η επισκεψη απο αυτο το site διηρκεσε περισσοτερο απο οσο αφιερωνω εγω στη σελιδα μου. Μια φορα 25 λεπτα,την αλλη 92 λεπτα κτλ.
παταω στο λινκ και βλεπω οτι προερχεται απο την κεντρικη σελιδα της κυβερνησης των Ηνωμενων πολιτειων.
Στα page views υπαρχει ο αριθμος 18,δηλ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ.Τι γινεται?
για ν το δειτε πατηστε επανω στο counter>recent visitors>details

thanks

othonas michail
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από othonas michail » 19 Αύγ 2002 14:59

paidia mpainoun synexeia.6-7 episkepseis apo to http://state.gov

Άβαταρ μέλους
Ethir
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Ethir » 19 Αύγ 2002 17:23

Apo oti nomizo mias kai arxizei kai to protathlima oi Amerikanoi os gnostoi p******s pou einai theloun na exoume esoterikes sigrouseis san laos oste na apotixoume stin olympiada.
Etsi apofasisan me tin enarksi tou protathlimatos na stisoun merika paixnidia dorodokontas oi mistikes ipiresies tous tous diatites tou ellinikou protathlimatos...Ola einai mia skevoria kai ksekinane apo to www.diaitisia.gr - Sigxorianoi profilaktite...Erxontai oi amerikanoi kai erxontai me kakes protheseis...

Sovara tora den pistevo oti prepei na anisixeis...den exo idea giati mporei na mpainei kapios apo ekei...den ta katexo kai kala me tous servers kai ola ta sxetika...Kai esi giati prepei na anisixeis? Mipos exeis tipota mpleksimata me doping skandala ston xoro tou athlitismou? mouaxaxaxaxaxa

Na eisai kala aderfe...Emena me exei varesei i zesti pantos...

mr_kakos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mr_kakos » 19 Αύγ 2002 18:19

Μάλλον θέλουν να σου κλέψουνε το design.....

othonas michail
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από othonas michail » 20 Αύγ 2002 02:35

vrhka giati mpainoun apo to state.gov. twra mathainoun podosfairo kai eipan na episkeftoun thn pio prohgmenh xwra sto podosfairo.xaxa
loipon paidia efxaristw gia thn antapokrish kai idiaitera ton mr kakos pou gia allh mia fora symfwnhse gia to design me to ypoloipo koino.ela mhn anyshxeis tha to allakso.
sobara twra! to echelon otan to zeis einai periergo synaisthhma.
ti na kanoume omws,me epiasan prin prolabw na mpw se paragka.gmt thn pathsa.
na eiste oloi kala gia ta replies.sthn arxh tromaxa to omologw.
sas efxaristw gia to endiaferon olous.

Άβαταρ μέλους
kouvatzis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kouvatzis » 20 Αύγ 2002 04:32

Kala..halaroste oloi.Apla tin oli doulia kani kapoios ios pou stelni diafores i.p.Emena mou rthe virus apton grhost.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες