mia gnomi gia tin proti mou douleia

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

panos23

Δημοσίευση από panos23 » 16 Μαρ 2005 10:52

oxi den eimai siggeneis me ton idioktiti.oi etereia vasizete se nea atoma me oreksi gia douleia k o idioktitis exei tin diathesi na mas voithisei se oti tou zitisoume k einai kalo paidi.

k ego apo tin meria mou prospatho na gino kaliteros diavazontas alla k zitontas voitheia apo esas....

aa, alaksa k tin gramatoseira se verdana.

emphasy
Honorary Member

Δημοσίευση από emphasy » 16 Μαρ 2005 15:14

kati asxeto den iparxoun seminaria i sxoles pou na ma8eneis web design ??? Kati 8imamai na eixa dei stin tileorasi alla mporei na kanw kai la8os...:roll: 8a itan polu kalo gia sena na pas se mia tetoia sxoli i na parakolou8iseis merika seminaria nomizw, twra den 8imamai pou akrivos iparxoun....

Mut3
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Mut3 » 17 Μαρ 2005 01:13

Αφου ζητας να πουμε την γνωμη μας, δεν πρεπει να κομπλαρεις. Εκτος και αν θα προτιμουσες να πουμε ολοι οτι μας αρεσε,το οποιο φυσικα δεν θα ειχε νοημα.

Τι δεν μου αρεσε με μια ματια :
1. Το intro δεν φαινεται να εχει καποιο σκοπο. Καθυστερει μονο την εισοδο στο website κατα την γνωμη μου.Επισης δεν μου αρεσε καθολου.
2. Η εικονα στο πανω μερος της σελιδας. Δεν μου αρεσαν οι πολλες φωτογραφιες σε layer με μειωμενο opacity και επισης σταματαει λιγο αποτομα και δεν "δενει" καλα με την αριστερη στηλη.
3. Δεν μου αρεσουν τα μενου με javascript. Μπορεις να κανεις το ιδιο με css καλυτερα. Επισης βγαλε τα inline styles απο τα div και βαλτα σε ενα εξωτερικο style καλυτερα.
4.Ουτε τα frames μου αρεσουν και στην περιπτωση σου δεν ειδα που χρησιμευουν.Ασε που καταληγει το index2.html να εχει ενα τελειως αδειο <body> .
5.Θα προτεινα και αλλαγη του background, αλλα ενταξει δεν ειναι και το πιο σημαντικο προς το παρων.

Άβαταρ μέλους
Pixelatorios
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Pixelatorios » 17 Μαρ 2005 03:43

Γραφικά είναι η σελίδα αρκετά εκτος τις μόδας!
ίσος θα ήτανε καλύτερα να πάρης μερικά μαθήματα του design, πλάνο, καθαρισμός και μετά την εφαρμογή...είμαι σίγουρος ότι κάτι θα βγει στο τέλος.

Μην μένεις έτσι προχωρα...

φιλικά
Pixel....
motion. web. print. designer

panos23

Δημοσίευση από panos23 » 17 Μαρ 2005 12:46

allaksa to intro. pos sas fenete tora??kalitero apo to proigoumeno???

sas euxaristo olous gia to endiaferon sas

Άβαταρ μέλους
stratakis_stavros
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stratakis_stavros » 17 Μαρ 2005 14:30

Εγώ πάλι πιστεύω οτι με τον καιρό θα διορθωθείς αρκετά αν ασχολήσε με το αντικείμενο!Μην περιμένεις τρελλά αποτελέσματα.Δεν έμεινα και γω με ανοιχτο το στόμα μιας και θα συμφωνήσω με αρκετούς απο έδω!Από οτι βλέπω έχεις χρησιμοποιήσει Dreamweaver με 3 frames και border = 0 είναι κατι το κλάσικο! Τώρα έχει πάρει τη θέση του εντιπωσίακου τα flashakia τα έξυπνα scriptakia κτλ!
Με τον καιρό θα διορθώνεσαι αφού σου αρέσει και θα κάνεις καλύτερα sites να είσαι σίγουρος άρκει να το αγαπάς!

Άβαταρ μέλους
Martha_a

Δημοσίευση από Martha_a » 18 Μαρ 2005 00:33

panos23 μη μασάς και μη κομπλάρεις... :hammer:
Όλοι από κάπου ξεκινάμε...
Κι εγώ είμαι στα επίπεδά σου περίπου.
Εγώ, όπως καταλαβαίνω κι εσύ, ασχολούμαστε περισσότερο γιατί μας αρέσει, χωρίς να είναι η κυρίως δουλειά μας.. Απλά δοκιμάζουμε τις δυνάμεις μας...δεν είμαστε ειδικοί...
Τα παιδιά εδώ για αυτόν ακριβώς το λόγο τους ρωτάμε, επειδή είναι επαγγελματίες και εκτιμούμε την άποψή τους. :wink:

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Δημοσίευση από Figaro » 18 Μαρ 2005 01:25

Oso pio aplo einai site toso kalitera. Prospathise na epilekseis merika "apala" xrwmata pou de xtipane asxima sto mati otan ta sindiazeis.
Katse kane ena plano me tis simantikoteres katigories pou tha exei to site ( sti teliki morfi tou ) kai valtes sto menu sou. Prin arxiseis na doulebeis to site prospathise na sxediaseis se ena xarti pws tha theles na einai wste na einai kai efkolo sti xrisi tou alla kai efkolo na alakseis kati meta apo kero.
Frames, java, koumpakia sto menu kai to flash intro den nomizw pws exoun kapia xrisimotita se tetiou eidous site.
Anti gia to gkri to background dokimases apla ena aspro ?

Gnwmi mou na to sviseis olo kai na prospathiseis apo tin arxi. Mpes se merika site sxetika me to diko sou kai pare idees gia to pws prepei na einai stimeno ena tetiou eidous site kai gia to pws prepei na parousiazeis ta proionta sou.

smiley

Δημοσίευση από smiley » 18 Μαρ 2005 17:38

vale kana site map mias kai einai i proti sou douleia gia na mathaineis na douleueis sistimatika. :D

Άβαταρ μέλους
Specom
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Specom » 18 Μαρ 2005 18:00

An exeis skopo na thn megalwseis thn selida tote nai a3izei na valeis site map, ala gia mia selida 10 - 20 uposelidwn den a3izei na katseis na ftia3eis site map. Mhn trelathoume.

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Δημοσίευση από Figaro » 18 Μαρ 2005 18:22

Aksizei kai an exeis site 10selidwn. Ta site map voithane poli sto SEO.

smiley

Δημοσίευση από smiley » 18 Μαρ 2005 18:50

Figaro έγραψε:Aksizei kai an exeis site 10selidwn. Ta site map voithane poli sto SEO.
den mporo para na simfoniso

Άβαταρ μέλους
ZauZ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ZauZ » 19 Μαρ 2005 02:53

Pano23 , kita na sinexiseis na prospatheis kai na matheneis osa perissotera boreis. Apo ekei kai pera to site de mou arese , afou ontos thimisei douleia 5 eton (kai vale...).

1. To Flash Intro an kai perito mou arese , ektos apo ta mavra grammata pou exei mesa. An to eftiakses esi , kita mipos exeis megaliterh klish sto flash design para sto web design!

2. Ta xromata einai OK , alla nomizo oti ta koubia sta aristera , tha borousan na ginoun pio mikra kai pio diakritika.

3. Episeis paratirisa oti oi selides einai statikes Html , ayto simenei amesos mia megalh diskolia stin ananeosh tou site.

4. Opos eida , arketa kommatia tou site de leitourgoun , opos p.x Sta proionta oi Othones... kalitera na min ipirxan katholou san oikona efoson den exoyn akoma tipota mesa.

5. Apo taxitita kai simvatotita me ton Firefox kanena provlima !
https://www.pelatologio.gr - Online τιμολόγηση, διαχείριση αποθήκης και υποχρεώσεων

panos23

Δημοσίευση από panos23 » 21 Μαρ 2005 16:56

to intro flash argei poli na fortosei se sas??posi ora kanei??exei kaneis apli sindesi gia na mou pei??

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Δημοσίευση από Figaro » 21 Μαρ 2005 17:02

50 defterolepta me 30KB sindesi.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης