πέσε την γνώμη σου !

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
gmegas

πέσε την γνώμη σου !

Δημοσίευση από gmegas » 23 Μαρ 2005 11:42

Λοιπόν παιδιά μιας και είναι περίπου τελειωμένη θα η8ελα την γνώμη σας.
Το ( πέσε ) που έγραψα στην αρχή το λέμε εμείς εδώ στον πύργο οπότε μην παραξενεύεστε .Να κάνουμε και λίγο πλάκα :pint: !
:kaloe: Έχω κωλύσει ! πείτε μου καμιά ιδέα με τι άλλο μπορώ να την γεμίσω ώστε να μην είναι κουραστική . Σας αρέσουν τα χρώματα ? ………γενικά την γνώμη σας για οτιδήποτε !! είναι η δεύτερη σελίδα που φτιάχνω(www.promo-djs.com η πρώτη ).
Την έχω φτιάξει με FrontPage.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gmegas την 20 Ιούλ 2008 12:23, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
petdim
Επικοινωνία:

πέσε την γνώμη σου !

Δημοσίευση από petdim » 23 Μαρ 2005 13:56

geia sou gmegas, kali i prospatheia sou, ta sxolia mou tha einai:

:arrow:arxiko flash (den nomizw toi xrisimeuei se tipota kai polloi xristes tha figoun amesws molis doun to flash, mporeis na to valeis san banner ama thes

:arrow: iframe, den eimai kai poli iper twn iframe i toulaxiston afou ta xrisimopoieis valta swsta xwris na vgazoun horizontal scrollbars (time out section)

:arrow: otan sxediazeis mia selida kalo tha einai na vlepeis kai ti iparxei sto interent gia na pairneis idees (den lew na kaneis copy apla idees) merika kala website einai ta parakatw
epeidei exeis polles ipiresies pou prosfereis kalo tha itan na tis diorganwseis kapws kalitera sti selida gia na min mperdeueis ton xristi, me tosa koutakia einai diskolo na xerei o xristis pou na prwtopaei.

sinexise tin kali prospatheia
Petros Dimitriadis
Web Designer
www.petrosdimitriadis.com

emphasy
Honorary Member

πέσε την γνώμη σου !

Δημοσίευση από emphasy » 23 Μαρ 2005 14:03

Wraia i selida sou...

- den mou arese to xrwma sto menou (ligo pio anoixto 8a itan kalutero, san ekeino tou background)

-to background kanto ligo pio skouro, giati dixnei ena me ta flashakia

filika Titak0s

smiley

πέσε την γνώμη σου !

Δημοσίευση από smiley » 23 Μαρ 2005 14:39

to fantazome oreo to site sou oxi opos einai tora, alla sintoma.

to flash intro stin proti selida gia tin arxi mexri na ftaseis as poume tous 50-100 episkeptes mporei na to afiseis (mporeis na valeis dimoskopisi sto site anaforika me to flash intro), an kai tha mou arese se afti tin periptosi an eixe kai ixitika efe.

gia to ti mporei akoma na valeis gia na mas kouraseis tous varemenous den tha po tipota, dioti varieme :D

allages tha xreiastei sto menu, prosopika protimo menu sta plagia (katakorifo).

vasika prospathise na valeis sosto sindiasmo xromaton, isos na ne mia kali arxi na meletiseis tin sxetiki filosofia

mporeis na ksekiniseis pernontas entiposeis apo alla megala sites, aksizei kathe depterolepto.. paralila eksaskeis tin paratiritikotita sou..

den se protino na laveis sovara ypopsin as poume tis symvoules aftes, dioti den ksero tous stoxous sou alla kai an iksera isos na min sou itane idiaitera xrisimes, oxi epidi den einai, apolita omos oute antithetos.

to logo arese

Άβαταρ μέλους
kostasdiony

πέσε την γνώμη σου !

Δημοσίευση από kostasdiony » 25 Μαρ 2005 15:46

Γεια σου ρε πατριωτη,πραγματι πολυ καλη η σελιδα,σου και το καλυτερο ειναι οτι αυτην την στιγμη τον ακουω μεσω internet τζαμι,κ΄ας εχω αργη συνδεση,μπραβο συνεχιστε ετσι,χαιρετισματα στην Ηλεια!!! :lol: [/i]

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

πέσε την γνώμη σου !

Δημοσίευση από af » 25 Μαρ 2005 16:00

Βασικά εμένα μου αρέσει αρκετά και τα χρώματα και το στήσιμο, προσωπικά μ'αρέσει.
Μία "παρατήρηση" μόνο το flash intro θα προτιμούσα να είχε και ένα μουσικό κομματάκι διότι να σου πω κάτι όταν την άνοιξα την σελίδα με το που είδα ότι είναι σταθμός άνοιξα και τα ηχεία μου αλλα δεν άκουσα κάτι :P
Και κάτι ακόμα ουτε εγώ συμφωνω με τα iframes :)
Κατ 'άλλα μου άρεσε πάρα πολύ
:D

emphasy
Honorary Member

πέσε την γνώμη σου !

Δημοσίευση από emphasy » 25 Μαρ 2005 18:19

Re c afroditi wraia ta xrwmata wraia einai alla, dixnei to idio mazi me ta flashakia gi auto epimenw stin panw paratirisi mou :D

gmegas

πέσε την γνώμη σου !

Δημοσίευση από gmegas » 26 Μαρ 2005 11:25

Σας ευχαριστώ πολύ για τις παρατηρήσεις και τα σχόλια σας.
Με τα frames το ξέρω δεν είναι ότι καλύτερο αλλα εμένα με έχουν βολέψει πραγματικά και νομίζω πως το αποτέλεσμα είναι καλό. Ίσως το πρόβλημα να είναι με τις μηχανές αναζήτησης αλλά σιγά σιγά όλα θα γίνουν.
Για τον Πέτρο- εμένα σε 3 pc με διαφορετικές αναλύσεις και διαστάσεις οθόνης δεν μου έβγαλε οριζόντια μπάρα. Τι να πω δεν ξέρω.
Για τον ΤΙΤΑΚΟS τα flashakia είναι από εμένα διάφανα για να είναι ακριβώς ίδια με το background.
Smiley έτσι όπως είναι η σελίδα δεν μπορώ να βάλω το μενού κατακόρυφα και όσο για τα χρώματα νομίζω πως δεν κάνω και κατάχρηση μόνο μπλε και κόκκινο είναι βασικά.
Τώρα για μουσικό θέμα στο intro μάλλον θα βάλω κάποιο σήμα του σταθμού.

Παιδιά περιμένω και άλλες παρατηρήσεις και σχόλια όλα είναι καλοδεχούμενα και μην ξεχνάτε ότι αν δεν υπήρχε τα freestuff ούτε τα μισά από όσα βλέπετε δεν θα είχα φτιάξει.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες