Να ακούσω γνώμες

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Να ακούσω γνώμες

Δημοσίευση από KGP » 24 Μαρ 2005 11:24

kouvatzis me enan prochiro ipologismo pou ekana....ipologizo oti echeis peripou 43,100 visitor sessions ton teleuteo mina, an ipologiso kai to eyetracking pou echei i selida sou se genikes grames -ginomai varetos to ksero alla....- mou fenete oti pas kala apo ekei kai pera tha sou sinistousa na veltioseis to megethos tis selidas, na tin kaneis pio kathari aisthitika kai pio user friendly kai se navigation kai se enviroment.

episis kalo tha itan na doulepseis pano sto SEO gia na echeis kalitera apotelesmeta..

thats my o.o2 eurocents
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
kouvatzis
Επικοινωνία:

Να ακούσω γνώμες

Δημοσίευση από kouvatzis » 24 Μαρ 2005 11:37

τα εν οικο μη εν δημο :D περιεργοι καιροι μη φαμε και κανα πεσιμο απο το σδοε :)
με το navigation απο μικρος ημουν μαλλομενος :D ,παντα τα κανα μπαχαλο,προσπαθω παντως.... οσο για το μεγεθος,ξερω τι εννοεις,και η μονη λυση ονομαζεται php,θα γινει καποτε....Σας ευχαριστω.

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Να ακούσω γνώμες

Δημοσίευση από KGP » 24 Μαρ 2005 11:45

an theleis pantos voithia PM me i kane me add sto Y!messenger to discuss it.
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
stratakis_stavros
Επικοινωνία:

Να ακούσω γνώμες

Δημοσίευση από stratakis_stavros » 24 Μαρ 2005 12:27

ώραιο εμένα μου αρέσει αν και για μένα με 56 pstn θέλει κάποια δευτερόλεπτα για να φορτώσει η αρχική σελίδα είναι λίγο κουράστικο.

Συνέχισε έτσι!

smiley

Να ακούσω γνώμες

Δημοσίευση από smiley » 24 Μαρ 2005 14:23

Αλέξης έγραψε:Δεν νομίζω ότι πρέπει να κάνουμε κακοπροαίρετα σχόλια για τη δουλειά του άλλου, ούτε να ειρωνευόμαστε, αλλά να προσπαθήσουμε να την βελτιώσουμε! Το κάνει συνεχώς αυτό το παιδί και κάποιος πρέπει να του το κόψει!
to na diamorfonei enas tritos gnomi apo gnomes triton dixos ousiastika na asxolite me tin ousia epetrepse mou na nomizo pos den einai oti pio sovaro...

poios na erthei meta na pei eilikrina ti gnomi tou?

kalitera na proageis me eironiko tropo, esy thaveis me kakovoulo tropo...

ti gnomi irthes na mas peis? pos den se arese i gnomi kapoiou epi tis selidas kapoiou?

apo ti stigmi pou vlepeis eironies kai fantasmata ti na asxolithei kapoios me to diko sou site, dioti siopira den tha tou to epetrepes...

to oreo einai pos anisixeis gia tin gnomi pou eksefrase kapoios gia ti douleia kapoiou les kai asxolithike me ti douleia ti dikia sou.. :wink:

Άβαταρ μέλους
Αλέξης

Να ακούσω γνώμες

Δημοσίευση από Αλέξης » 24 Μαρ 2005 19:45

Την έχω δει ρομπέν των προγραμματιστών! Δεν θα σχοληθώ άλλο μαζί σου smiley. Αυτό που ήταν να πω το είπα! Ζητώ συγνώμη από τον kouvatzis και τους υπόλοιπους που ξέφυγα από το θέμα.

smiley

Να ακούσω γνώμες

Δημοσίευση από smiley » 24 Μαρ 2005 19:55

Αλέξης έγραψε:Την έχω δει ρομπέν των προγραμματιστών!
xaxaaxaaax kalo :D

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Να ακούσω γνώμες

Δημοσίευση από ThyClub » 24 Μαρ 2005 21:05

Νομίζω οτι τα θέματα που κλειδώνονται τον τελευταίο καιρό είναι αρκετά. Δεν χρειαζόμαστε άλλο ένα. Σας παρακαλώ επι του θέματος :hammer:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες