Να το κρατήσουμε το forum αναζήτηση υπηρεσιών;

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση

Να το κρατήσουμε το forum αναζήτηση υπηρεσίων;

Το δημοψήφισμα λήγει την 26 Αύγ 2002 23:50

Ναι να μείνει
12
71%
Οχι να καταργηθεί
5
29%
Δεν ξέρω/Δεν απαντώ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι

Σύνολο ψήφων: 17

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 25 Αύγ 2002 23:50

τι λέτε;

Εγώ να σας πω την αλήθεια είχα πάρει την απόφαση να το κλείσω, μιας και δεν βλέπω να προσφέρει κάτι ουσιαστικό παρά μόνο flames ανάμεσα στις εταιρείες.. και τα flames είναι κάτι που δε τα θέλω στο site μου.. μιας και δε θέλω να το κάνω γήπεδο..

Παρακαλώ αιτιολογήστε μου τις απόψεις σας για να μπορέσω να πάρω μια απόφαση μέχρι το τέλος της εβδομάδας..

Να πατήσω το delete ή όχι;

Εάν καταργηθεί θα αντικατασταθεί με κάτι σαν κατάλογο πακέτων hosting από όποια εταιρεία ενδιαφέρετε, για να μην είμαστε τελείως ανενημέρωτοι..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cordis την 01 Σεπ 2002 12:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 26 Αύγ 2002 12:26

Κοίτα, το συγκεκριμένο forum έχει το μειονέκτημα που αναφέρεις, αλλά πιστεύω (χωρίς να θέλω να σε προσβάλω) πως ένας κατάλογος δεν θα έπιανε...
Κι αυτό γιατί τίθεται θέμα άμεσης ενημέρωσής του!

Οι εταιρίες hosting αλλάζουν συνεχώς τα δεδομένα και δεν τα προλαβαίνεις... Επίσης συχνά κάποιες κλείνουν, ανοίγουν άλλες, κάποιες παύουν να είναι δωρεάν...
Πιστεύω ότι τουλάχιστον αυτό το θέμα πρέπει να το "ακουμπούν" όλοι οι users κι όχι μόνο ένα άτομο που θα φτιάξει και θα ενημερώνει το κατάλογο...

Επιπλέον σε αυτό το forum μπαίνουν και κάποια άλλα θέματα...

Καλύτερα άφησέ το... :)

philipp

Δημοσίευση από philipp » 27 Αύγ 2002 13:56

Αγαπητέ Γιάννη

Θα προτιμούσα έναν τέτοιο κατάλογο όπως λες, θα ήταν πιο εύκολη η αναζήτηση υπηρεσιών κλπ.

Αρκεί να μη μεταφερθούν τα "flames" των εταιρειών σε άλλο φόρουμ, πχ HTML, πράγμα δυσάρεστο.

Επι την ευκαιρία η Beseen.com (forums) σταμάτησε τη λειτουργία της και μάλλον και κάποιες άλλες εταιρείες από το "Βάσεις συζητήσεων για τη σελίδα σας"

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες