Παράπονο για τον Cordis

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Κλειδωμένο
Matrox

Παράπονο για τον Cordis

Δημοσίευση από Matrox » 24 Μαρ 2005 01:38

Θα ήθελα να εκφράσω την απογοήτευση μου για τον Cordis που χαρακτήρησε
από τις πλέων απαράδεκτες και κατακριτέες συμπεριφορές...
<a href=http://www.freestuff.gr/forums/viewtopi ... 45>αυτό</a> το ποστ.
Γιατί ο Cordis δεν είπε τίποτα όταν δέχομαι χαρακτηρισμούς όπως, τυφλός ρατσιστής, Καραβλαχος είναι το φέρσιμο όπως το δικό σου, συμμαζέψου, arostos ratsistis και άλλα.
Είναι κάτι που δεν άρχισα σε καμία περίπτωση εγώ και αυτό φαίνετε σε όλα τα posts, αλλά αντίθετα άρχισα να δέχομαι επιθέσεις από κάποιον που δεν ξέρει τι του γίνεται και είναι πραγματικά ανίκανος να εκφραστεί.
( συμφωνεί μαζί μου για την αλβανική φυλή αλλά δεν είναι ρατσιστής ενώ εγώ είμαι ).
Εγώ τελικά απαξιώ να ασχοληθώ άλλο μαζί του και το εξηγώ με μία φράση του DAVID MILES.
Ποτέ μην τα βάζεις με ένα γουρούνι . Και οι δυο θα βρωμίσετε αλλά το γουρούνι θα το ευχαριστηθεί .

Πραγματικά ακόμη δεν έχω καταλάβει αυτό το μονόπλευρο χαρακτηρισμό από τον Cordis.
Διορθωσέ με αν κάνω λάθος αλλά δίνεις την εντύπωση ότι λές " εντάξει Matrox, όλοι μας γνωρίζουμε για τον Τζίμη της καρδίτσας ( ήρωας του λαζόπουλου) αλλά δεν είναι ανάγκη να του το λές και να γίνεται ρεζίλι, κάτι τέτοιο δεν είναι πολιτικά σωστό".
Δεν θα ήθελα αυτό το post να γίνει θέμα προς συζήτηση γι'αυτό είναι πολύ καλύτερα να κλείση τώρα.

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Παράπονο για τον Cordis

Δημοσίευση από KGP » 24 Μαρ 2005 04:23

iremiaaaaaa.....pros oles tis meries
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
Barathrum
Επικοινωνία:

Παράπονο για τον Cordis

Δημοσίευση από Barathrum » 24 Μαρ 2005 07:05

an einai na kleisei giati to anikses? :/

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Παράπονο για τον Cordis

Δημοσίευση από ThyClub » 24 Μαρ 2005 08:51

από κάποιον που δεν ξέρει τι του γίνεται και είναι πραγματικά ανίκανος να εκφραστεί.
Ενώ εσύ απο χαρακτηρισμούς πάς πίσω ε;

ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ :evil:

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

Παράπονο για τον Cordis

Δημοσίευση από tsiger » 24 Μαρ 2005 09:27

Ηρεμια..

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

Παράπονο για τον Cordis

Δημοσίευση από gaucho » 24 Μαρ 2005 10:04

I diafora Matrox pou kribese pisw apo tin anwnimia gia na katalabeis einai oti egw eipa kati pou to apodiknieis epanalimena edw mesa apo ta legomena sou. Den eipa kati pou den isxiei
gaucho έγραψε: sigmomi pou tha to pw alla Matrox opws eida se ola ta topic eisai poli ipervolikos pou ta exeis ME OLOUS tous albanous. Akoma kai an sou eklepsan i sou ekanan kako den sou ftene oloi. Eisai asxima arostos ratsistis stil "patrida". Ta ipoloipa tha ta poume an erhteis se meeting den sinexizw koubenta edw giati den tha katalabeis.
Oute egw foustarw alvanous alla den kanw etsi
Apantas
matrox έγραψε: Σίγουρα όμως δεν είμαι άρωστος πάτρονας και υποστηρικτής δολοφόνων όπως εσύ.
Κάτι τέτοιους ανθέλληνες βρήσκουν οι εγκληματίες και έχουν διαλύση την ελλάδα.
Αυτά να τα πείς στους γονείς των δολοφονημένων.
Και να ξέρεις ότι εγώ δεν είμαι κοματικό σκυλάκι όπως εσύ, και να προπαγανδίζω τα forum με τα λεγόμενα των διαφόρων αληταράδων και άρρωστων που έχουν ψυχολογικά προβλήματα και άλλα αποθημένα.
Όταν κάποτε αποκτήσης δική σου γνώμη και σταματήσεις να μετάφέρεις γνώμες άλλων τότε τα λέμε.
Αλλά σίγουρα το IQ σου δεν πρόκειτε να αλλάξει ποτέ, οπότε δεν βλέπω να τα λέμε.

Den apantisa se auto pou eipes.Sou leei to Geraki oti exeis problima kai tou apantas
matrox έγραψε: Όπως είδες και ποιό πάνω εγώ είμαι αυτός που δέχτηκα την επίθεση και τώρα έρχεσαι κα εσύ και το συνεχίζεις, αλλά τελικά βλέπω ότι έχεις δεχτεί και εσύ τέτοια πλύση εγκεφάλου που η αρρώστια σου έγινε μόνιμη και αγιάτρευτη.
Den aporo pws ebgales simperasma gia komata,ipostiriktis patroktonon, plisi egkefalou, anthelines kai paromia. De pas kala. Giati edw apo ta legomena mou den ediksa kati tetio.
Meta milaw me allon kai esi mpeneis sti mesi kai petas ti proklisi
matrox έγραψε: Όταν ο καράβλαχος elias καταφέρει να σχηματίση γνώμη για κάτι τα λέμε,
γιατί σε όλα τα post του βλέπω πως είναι 100% ανίκανος να εκφράση μία σκέψη, οπότε για το επίπεδο του όλοι μπορούν να καταλάβουν τι γίνεται.
TTOPPOUZOS χάνεις τα λόγια σου προσπαθώντας να διευκρινίσεις στον elias μερικά πράγματα, δεν τα καταλαβαίνη, χρειάζετε ειδικό διερμηνέα.
opote sou lew omorfa
gaucho έγραψε:Μάτροξ συνεχίζεις να με απογοητεύεις φοβερά το πόσο ανισόρροπος είσαι. Σου "ανοίγω τη πόρτα" να τα πούμε όμορφα στο φόρουμ που αγαπάω.Ακόμα σε προσκάλεσα να έρθεις στο meeting και δεν δέχεσε διάλογο(Μόνο οι Αλβανοί δεν δέχοντε διάλογο). Δε περίμενα να μιλήσεις έτσι. Είσαι ο μοναδικός παθιασμένος τυφλός ρατσιστής με Αλβανούς εδώ (Συμφωνώ μαζί σου για τη φυλή τους). Δεν ξέρεις να μιλάς . Τράβα δούλεψε διώξη λαθρομεταναστών να χορτάσεςι ξύλο πάνω στους αλβανούς. Μη δημιουργείς προβλήματα με τη συμπεριφορά σου. Άτομα σαν εσένα φέρνουνε μίσος και ξύλο.
Το θέμα που έγινε μεταξύ μας που σου είπα ότι είσαι γενικα υπερβολικός και εσύ άρχισες να λές παραλήρημα "Ελληνάρα". http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=14542
Εδώ όλοι ξέρουν ποιός είμαι.Καραβλαχος είναι το φέρσιμο όπως το δικό σου. Καταγωγή μισός Σαρακατσαναίος και μισός Καραγκούνης είμαι. Πές μας και εσύ ποιός είσαι και ελπίζω να έχω λάθος εντύπωση για σένα αλλιώς μή προκαλείς μεσω web ανώνυμα, συμμαζέψου και μίλα όμορφα
Nomizo oti parapono prepei na exeis apo ton eauto sou oti apo cordis.
matrox έγραψε: Είναι κάτι που δεν άρχισα σε καμία περίπτωση εγώ και αυτό φαίνετε σε όλα τα posts, αλλά αντίθετα άρχισα να δέχομαι επιθέσεις από κάποιον που δεν ξέρει τι του γίνεται και είναι πραγματικά ανίκανος να εκφραστεί.
Εγώ τελικά απαξιώ να ασχοληθώ άλλο μαζί του και το εξηγώ με μία φράση του DAVID MILES.
Ποτέ μην τα βάζεις με ένα γουρούνι . Και οι δυο θα βρωμίσετε αλλά το γουρούνι θα το ευχαριστηθεί .
Sinexizeis averta san ton Jony Walker na prokaleis paraponiari
Apo ti stigmi pou den dexese dialogo oute na mas ta peis se meeting dixnei oti eisai komplexikos kai tha gineis rompa. Bazw stixima 100 euro xwris plaka metrita gia auto. Stamata na milas gia auto to thema edw kai ela na ta peis apo konta oti exeis dikio se auta pou les. To topic na kleisei kai arketa asxolithikame. Mi xalame tis kardies mas gia blakeies edw

Άβαταρ μέλους
Youli
Honorary Member

Παράπονο για τον Cordis

Δημοσίευση από Youli » 24 Μαρ 2005 20:38

Matrox, δεν ξέρω τι έχει συμβεί με τον cordis και γιατί έχεις παράπονο απο αυτόν, αλλά έχεις κάθε δικαίωμα. Αυτό που δεν έχεις δικαίωμα είναι να μας παραθέτεις ένα προσωπικό πρόβλημά σου με κάποιον είτε είναι μέλος, είτε είναι ο ίδιος ο διαχειριστής. Υπάρχουν και τα pm γι'αυτόν τον λόγο.

Δυστυχώς, πολλές φορές που έχουν ανοιχτεί συζητήσεις για ρατσισμό, όλες καταλήγουν να κλειδώνουν γιατί πάντα κάποιος θα χάσει τον έλεγχο και θα κάνει το forum γήπεδο... :(

Κλεδιώνω αυτό το θέμα, και αν θέλει ο Γιάννης να το ξεκλειδώσει για να σου απαντήσει δημόσια, ας το κάνει, αλλιώς, είπαμε... βρείτε τα μεταξύ σας, πολιτισμένα... :)

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες