Τσαλακώστε με, έχω Delonghi!!

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
megamak

Δημοσίευση από megamak » 30 Μαρ 2005 17:23

Νομίζω ότι πάει πολύ αυτή η κατάντια της ελληνικής τηλεόρασης ειδικότερα, και της ελληνικής κοινωνίας γενικότερα... Δεν υπάρχει ούτε ένα σήριαλ, μία διαφήμιση, κάτι βρε αδερφέ (!!) που να μην περιέχει αναφορές ή ζωντανά παραδείγματα από gay!! Αυτή η σήψη πρέπει κάποτε να σταματήσει... Γιατί αυτό το πράγμα ναι μεν είναι κάτι που είναι επιλογή του καθενός, αλλά μην ξεχνάμε ότι είναι κάτι που αντίκειται στο λογική και στη φύση... Οι άντρες είναι για να πηγαίνουν με γυναίκες, όχι με άντρες!! Για το Θεό, κάτι πρέπει να γίνει με αυτή τη κατάσταση... Ήθελα να ήξερα, το Εθνικό Συμβούλιο Ραδιοτηλεόρασης δεν τους κόβει κανένα πρόστιμο...??

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 31 Μαρ 2005 13:53

Βάλε δορυφορική να βλέπεις Spiritual TV.. :P :P
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από id12586 » 31 Μαρ 2005 14:12

Συμφωνώ μαζί σου megamak,
αλλά ανοίγεις ένα θέμα χειρότερο και απο του φυλετικού ρατσισμού.

Άποψη μου, αλλά πιστεύω ότι όλα γίνεται προπαγανδιστικά. ΠΧ, Αν κάτσεις να ψάξεις σήριαλ που ΔΕΝ έχουν (υποθετικούς έστω) ομοφυλόφιλους στο cast τους, θα βρείς σήριαλ που βρίσκονται στο botom line της τηλεθέασης. Πουλάει, και όχι απο μόνο του, αλλα το οτι έχει γίνει μόδα. Κάτι παρόμοιο έγινε και με το Sex στις ελληνικές ταίνιες πριν 20+ χρόνια. Πλέον αν μια ταινία δεν έχει μέσα τσόντα, ΔΕΝ Πουλάει
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες