Freestuff kai Diafimistika Esoda

Εύρεση και τοποθέτηση διαφημίσεων στις σελίδες μας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση

Na "epektathi" diafimistika to freestuff forum apo apopsi esodon?

NAI
28
55%
OXI -adiaforo-
14
27%
ME TIPOTA!!! An ginei den ksanampeno
4
8%
Den Ksero Den Apanto
5
10%

Σύνολο ψήφων: 51

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 08 Απρ 2005 00:31

το poll αυτό έχει σχέσει να κάνει με ένα link που έδωσα στο post που ξεκίνησε ο cordis σχετικά με "Χρήσιμα συμπεράσματα μετά από την χρήση του AdSence" το link είναι το ακόλουθο:
http://www.librarium-online.com/forums/ ... hp?t=35361

που λέτε ένα συμπαθές κατά τα αλλα άτομο από εδώ πέρα "με ενημέρωσε" λίαν επιεικώς να "μην ντίνο" τέτοιες ιδέες στο forum και ειδικά στο άτομο που έχει και με "κατεύθυνε" σε παλαιότερες συζητήσεις αναλύσεις που είχαν να κάνουν σχετικά με αυτό που από ότι είδα ήταν και φλέγοντες.

Εντελώς τυχαία παρατήρησα ότι και ο cordis δεν απάντησε στο link που είχα δημοσιεύσει στο post που είχε ξεκινήσει ο ίδιος και γενικά μου έκανε εντύπωση.

για να είμαι ειλικρινής μου έκανε τρομερή εντύπωση, αν και πρέπει να είμαι από τα πρώτα πρώτα άτομα που επισκέφτηκαν το freestuff και ενημερωνότανε τακτικά σε αυτό -μιλάμε για τέλος 99...ας με διορθώσει κάποιος- και γενικά υποτίθεται ότι είμαι "κινητή" εγκυκλοπαίδεια του ελληνικού internet, το γεγονός ότι δεν βλέπω προσπάθειες εκ μέρους του cordis για να βγάζει τα έξοδα του.

δεν είμαι βλάκας ούτε ηλίθιος πάνω κάτω ξέρω τι κίνηση έχει το freestuff, στο κάτω κάτω πρέπει να είναι κάτι παραπάνω από 100k unique visitors το μηνα. υπολογίζοντας τα δεδομένα και βλέποντας ότι αποκλείεται να βγάζει τα έξοδα του το site από τις διαφημίσεις -εκτος και αν χρεώνει όπως χρέωνε παλιά 5million το μηνα το in.gr- δεν πρέπει να βγάζει ούτε το 20%, μην μιλήσουμε για το adsense που ιδιαιτερα για τα ελληνικά site είναι η μονη διέξοδος για μικρό publisher/"ωεβμαστερ" για έσοδα, γιατί από
εκεί υπολογίζω ότι στην καλύτερη με έναCPC USD.10 me CPC rate approx. 0.5% (kai milame IDANIKI PERIPTOSI)= 50 USD i 38EURO

δηλαδή ζήτημα να βγάζει το ένα τέταρτο.

και ερωτώ δημοσια τον cordis, "ενοκλιμενος" ιδιαιτερα από τις συζητήσεις που έγιναν στο παρελθόν, για την ψυχή τις μάνας σου κάθεσαι και αναλώνεσαι για κάποιους μα*l*ακκές σαν και εμάς να ερχόμαστε εδώ μέσα?

επιπλέον ΠΟΤΕ θα καταλάβετε όλοι σας ότι με το να δίνετε πράγματα ΕΝΤΕΛΏΣ τσάμπα δεν καταφέρνετε ΤΊΠΟΤΑ?

γιατί νομίζετε ότι το emarketing δεν πάει μπροστά???

γιατί? γιατί δεν υπάρχουν αποτελέσματα, κάντε ένα search για forums στο ελληνικό internet "Αποτελέσματα 1 - 10 από περίπου 660.000 για forum OR forums"

έχει μάθει ο καθένας και στήνει ένα forum, αγοράζει και άπιο κάποιον ένα hosting plan και βουαλά "ωεβμαστερ" και πράσινα αλόγια.

πως περιμένετε οι διαφημιστικές να προσέξουν το κάθε site? όχι πες te μου?

έχω πάει σε "ωεβμαστερ" και τους λέω θέλεις να βάλουμε "βαννερακι"? όχι θα χάσω τους visitors, ρε si να βάλουμε κάποιο πλάνο να κάνουμε ανταποδοτικότερο το google? όπως με τα keywords η καλύτερη τοποθέτηση etc....

όχι θα εκνευριστούν οι visitors

να βάλουμε κανένα popunder? όχι όχι θα τρελαθούν ....κανένας δεν θέλει pop up -pop up και popunder ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα-

αποφασίστε τελικά τι θέλετε όλα τσάμπα????? παίρνεις την εφημερίδα σου που κάνει ένα euro και την βλέπεις στην διαφήμιση, μπαίνεις σε οποιαδήποτε site του εξωτερικού και δεν σε ενοχλεί τίποτα,παίρνεις την δωρεάν "εφφιμεριδα" τίποτα, αλλα μόλις μπαίνεις σε ελληνικό site που δεν ανήκει στα μεγάλα "σινφεροντα" και είναι "φτιαχμενο" από άτομο που έχει ρίξει προσωπική δουλειά μονος του και έξοδα από τον μισθό του και δεις διαφημίσει φωνάζεις........λες και σου ανήκει στο κάτω κάτω

στην ναυτεμπορική έχετε στείλει κανένα email? όχι...πρέπει να βγάλουνε τα έξοδα τους

στο in.gr όχι φυσικά όχι είναι η μεγαλύτερη πύλη του ελληνικού internet -myasss- και πρέπει να βγάλουνε τα έξοδα τους

αλλα όταν μπαίνετε σε ελληνικά site όχι διαφημίσει όχι το ένα όχι το άλλο....όπως τον βολεύει τον καθένα.

και δεν εννοώ να αρχίζει ο καθένας να κλικάρει τα banners και τα adsense και δεν συμμαζεύεται....εννοώ να μάθει να ζει μαζί τους

όταν μια διαφημιστική θέλει να διαφημιστή ξέρει εκ τον προτερων ότι δεν θα διαφημιστή εκεί γιατί δεν πρόκειται να την δει κανεις, η γιατί δεν διαλέγει ο "ωεβμαστερ" γιατί φοβάται μην χάσει το "κοινό" του -που το χρυσοπληρώνει έμμεσα με διαφορους τρόπους.

αποφασίστε επιτέλους τι θέλετε, και δεν θέλω να ακούσω m09alakies όπως στα post εκείνα που ενημερώθηκα -άκου εκεί μην δίνεις στον cordis τέτοια link θα βάλει διαφήμισης....που ακούστηκε!!!!- και είδα.

όλοι έρχεστε εδώ πέρα και ζητάτε τρόπους να βγάλετε λεφτά, μερικούς από εσάς μάλιστα σας έχω κάνει contact για να σας βοηθήσω, όταν θα έχω χρόνο, μερικούς από εδώ σας ντίνο sinvoules, σε άλλους ντίνο free consultation ξέρετε γιατί το κάνω? γιατί ενώ υπάρχουν potential κανένας δεν φαίνεται να καταλαβαίνει ότι δίνεις παίρνεις...και τα πάντα χρεώνονται με τον ένα η με τον άλλο τρόπο, όταν πάτε στο supermarket το οποιο χρεώνει τον κάθε μεγαλέμπορα./εργοστασιάρχη για το πιο ράφι θα βάλει τα προϊόντα του έχετε κάνει ποτε "παραπανα"? και όμως είναι έμμεση διαφήμιση και μάλιστα πολύ καλά πληρωμένη....

τέλος πιστεύω ότι ο cordis και ο κάθε cordis σε site που έχουν κάποια αξιόλογη κίνηση πρέπει να βάλει τα πράγματα κάτω και να δει τα πρόις και τα cons και να μην συμπεριφέρεται malak1od0s -και δεν αναφέρομαι προσωπικά σε εσένα cordis αλλα σε πιάνει και εσένα η μπάλα-

επιτέλους τα πράγματα πρέπει κάποια στιγμή σε αυτή τι χωρα να προχωράνε μπροστά!!!!

-άκου εκεί μην του δείχνεις τέτοια και τα εφαρμόσει.....εσύ που με "ενημέρωσες" είσαι τυχερός που δεν σε έκανα ρεζίλι-

PS i metatropi apo latinikous charaktires se ellinikous characters
egine me to http://speech.ilsp.gr/greeklish/greeklishdemo.asp to opio vrika mesa apo to freestuff......o noon noito

my 0.02cents and abck to my cave
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος KGP την 08 Απρ 2005 01:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 08 Απρ 2005 01:11

Να ήταν και στα ελληνικά το κατεβατό... Αδυνατώ να το διαβάσω!

Άβαταρ μέλους
Pixelatorios
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Pixelatorios » 08 Απρ 2005 03:09

Μπορεί να μην θέλει ο cordis να γίνει εμπορικό το forum του, πνιγμένο με banner και διαφορετικά popup´s... μονο και μονο για να βγάλει κάνα φράνκο.

Aλλωστε για αυτό λέγεται freestuff :roll:

_Relax KGP στο γραφτό σου διαβάζουμε περισσότερες φορες την λέξη
mal@κες, και η περιγραφή σου είναι εντελώς ασαφής!!!!
με κούρασες ρε φιλαράκι! ouf :brushteeth:
motion. web. print. designer

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 08 Απρ 2005 03:14

den eipa o cordis re sei na to echei pnigmeno sta banners kai popUnders.

eipa na prospathisei na to ekmetaleutei me diaforous tropous. opos me ta keywords apo lekseis opos hosting, dvd, adsense etc pou einai mesa sto forum i akoma akoma na valei kai google adsense ads anamesa sta posts.

i leksi m8alak0s kai ta paragoga tis einai elachistes fores mesa. to post einai ontos megalo

alla to point den itan gia ton cordis i gia to freestuff MONO , milao genika kai eidika afotou "enimerothika" gia palia analoga threads me sinafes antikimeno.

min perioristo oti me opious webmaster me echoun proseggisei mechri tora perimenoun me ena 120x60 banner na vgaloun ta eksoda, gia na min enochloun kai kala to koino tous giati oi users tous echoune proidopiisei oti den goustaroun na iparchei diafimisei....goustaroun TO ENTELOS tsampe.

genika milousa aformi pira apo to ti egine edo ston cordis

mias kai to freestuff tinchanei na einai i MONI simantiki pili gia webmaster genikotera kai atoma pou endiaferei to antikimeno auto.....den einai sita gia tilefona oute site genikou kai aoristou endiaferontos
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)

Άβαταρ μέλους
fefeli
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fefeli » 08 Απρ 2005 03:31

as balei oti 8elei ektos apo popup
TA MISW
:)
de briskw to logo na min exei perissotera banner, emena de 8a me enoxlouse pantws
i pliroforisi pou mou paresei de 8a allaze an eixe perisotera banner
http://www.blogspace.gr - Μια νέα προσπάθεια που φιλοδοξεί να ενώσει τους έλληνες συγγραφείς ιστολογίων.
http://www.magicasland.com

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 08 Απρ 2005 03:41

Δεν είναι απαραίτητο να θέλει κάποιος να βγάλει φράγκα από κάτι. Κι εγώ έπαιζα μπάσκετ σε κατηγορία των Αθηνών και μάλιστα ήμουν και από τους καλύτερους center στην κατηγορία μου. Ποτέ δε σκέφτηκα να χωθώ για να βγάλω φράγκα. Κάτι ανάλογο συμβαίνει και με το freestuff. Είναι από τα καλύτερα sites στην κατηγορία του αλλά παραμένει εραστής της τέχνης (αν το "ερασιτέχνης" σας ακούγεται άσχημα) σε μια ας πούμε αθηναϊκή κατηγορία. Αν "ανέβει" κατηγορία και πάει σε εθνική τότε θα αρχίσουν τα πάρε δώσε με τη διαιτησία, με τους παράγοντες, με τις μίζες και τα λαδώματα. Η χαρά του αθλητισμού θα χαθεί. :wink:

Υπάρχουν και κάποια πράγματα σε αυτή τη ζωή που γίνονται χωρίς να λάβουμε υπόψη το χρήμα καθόλου.

Ελπίζω να μίλησα αρκούντως παραστατικά. :lol:
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 08 Απρ 2005 03:43

den enousa na mpei to freestuff na ta arpaksei chontra, alla na vgazei ta eksoda tou.\

kai genika den milousa gia to freestuff genika gia ola ta mikromesea sites pou eiparchoun sto elliniko domain/internet

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 08 Απρ 2005 03:45

Για τα έξοδά του φαντάζομαι να έχει φροντίσει ο αρμόδιος. Δε νομίζω να βγει και στο δρόμο :)
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 08 Απρ 2005 04:12

gia auton nai gia olous tous allous epidoksous? ti ginete? re si cdhyper eiparchoun aksiologa sites me aksiologo content stin archi ola kala.....meta me ton ena i me ton allo tropo "chanontai" i afinontai stin tichi tous.

re si kala na kanei kapios support apo auta pou vgazei kapia stigmi omos leei.....tosos chronos kai den mporo na vgazo ta eksoda tou toulachiston.

min ksechnas oti polles fores ta chrimata ta dinoun oi perisoteroi apo to isterima tous giati goustaroun, alla otan vlepou oti prepei na kopsoun eksoda genikotera giati den ta vgazoun pera.....oi prospathies autes oi kales chanontai...

Άβαταρ μέλους
hik-hok
Reporter
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hik-hok » 08 Απρ 2005 09:22

Αυτές οι καταστάσεις μου θυμίζουν τα λόγια των Αμερικάνων στους Ινδιάνους .

"ήρθαμε να σας εκπολιτίσουμε"

Και όλοι γνωρίζουμε που κατέληξαν οι δύστυχοι Ινδιάνοι.

ούγκ :myeye:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tsiger » 08 Απρ 2005 10:52

πρωτα πρωτα KGP την επομενη φορα που θελεις να μιλησεις σοβαρα καλο θα ητανε να αφιερωσεις και τον απαιτουμενο χρονο να γραψεις στα παλια παραδοσιακα Ελληνικα που γραφουμε ολοι γιατι ητανε ψηλοκουραστικο το κειμενο.

Αποψη μου ειναι πως ο καθενας κανει αυτο που θελει. ο Cordis π.χ μπορει να βγαζει τα εξοδα του, μπορει και οχι. Η ποιοτητα του συγκεκριμενου site εχει να κανει με την συμμετοχη ολων μας προσφεροντας τις γνωσεις μας και τις αποριες μας δημιουργωντας μια μεγαλη βαση χρηστων που στοχο εχουν την εξελιξη στο χωρο του Internet. Η κατασταση του Freestuff θυμιζει εντονα τον χωρο αναπτυξης μιας εφαρμογης Open Source. Και ετσι πρεπει να μεινει.

Οσο για τα υπολοιπα sites που ξεκινουν με τους καλυτερους οιωνους και καταληγουν ανενεργα, ισως φταιει και το γεγονος που θελει τον καθε τυχαιο που πηρε το Ram Απριλιου και διαβασε το αφιερωμα στο phpBB να ανεβαζει site χωρις κανενα προγραμμα, χωρις αναλυση, χωρις προβλεψεις για το μελλον κλπ.

Προσωπικα οσες επισκεψεις και να ειχα, σε ενα site σαν το freestuff μονο και μονο για το ονομα που εχει και την ιστορια που κουβαλαει δεν θα εβαζα ποτε διαφημισεις. Θελω να πιστευω πως ηταν freestuff ειναι freestuff και θα παραμεινει. Προσωπικα εχω βγαλει με την μορφη αρθρου η tutorial πραγματα μεσα σ αυτο το forum που εμαθα και πληρωνομουν 12.500 δρχ την ωρα (σε αλλη χωρα) γι αυτα. Οπως ομως εγω τα εμαθα μεσα απο βιβλια, αλλα forum κλπ. ετσι πρεπει και να συνεχιστει.

Η δουλεια του προγραμματιστη/σχεδιαστη ιστοσελιδων μου δινει και πληρωνω το νοικι παρολα αυτα δε μου καιγεται καρφι. Ολοι εχουν δικαιωμα στη γνωση και εφοσων μπορω να προσφερω θα το κανω. Και θα το κανω μεσω ενος site που ως τα δικα μου ματια τουλαχιστον δεν εχει κρυφα συμφεροντα.

Οσο για τα υπολοιπα sites. ας προσεχαν. Ενα site δε σημαινει Frontapage και phpBB. It's more than that.

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 08 Απρ 2005 13:22

schetika me auto pou eipe o hik-hok den echeis adikio, alla den nomizo oti eisai kai entelos sostos, pisteuo oti kapou stin mesi einai to thema -kai den prokite na archiso me ilithiotites tou style oi ellines ecchoun proothisei politismo etc...giati emeis echoume ginei choiroteroi.
tsiger έγραψε:πρωτα πρωτα KGP την επομενη φορα που θελεις να μιλησεις σοβαρα καλο θα ητανε να αφιερωσεις και τον απαιτουμενο χρονο να γραψεις στα παλια παραδοσιακα Ελληνικα που γραφουμε ολοι γιατι ητανε ψηλοκουραστικο το κειμενο.
tsiger schetika me ta ellinika echeis dikio, einai kati pou prospatho na to veltioso alla distichos mechri stigmis den ginete.
Αποψη μου ειναι πως ο καθενας κανει αυτο που θελει. ο Cordis π.χ μπορει να βγαζει τα εξοδα του, μπορει και οχι. Η ποιοτητα του συγκεκριμενου site εχει να κανει με την συμμετοχη ολων μας προσφεροντας τις γνωσεις μας και τις αποριες μας δημιουργωντας μια μεγαλη βαση χρηστων που στοχο εχουν την εξελιξη στο χωρο του Internet. Η κατασταση του Freestuff θυμιζει εντονα τον χωρο αναπτυξης μιας εφαρμογης Open Source. Και ετσι πρεπει να μεινει.
echeis apolito dikio, i skepsi mou itan akrivos i idia, me to na echeis kati omos se opensource status den simenei oti den mporeis na to ekmetaleuteis emporika, etsi oste na kratithei anaptisomeno kai paralila na diacheete i gnosi.

Οσο για τα υπολοιπα sites που ξεκινουν με τους καλυτερους οιωνους και καταληγουν ανενεργα, ισως φταιει και το γεγονος που θελει τον καθε τυχαιο που πηρε το Ram Απριλιου και διαβασε το αφιερωμα στο phpBB να ανεβαζει site χωρις κανενα προγραμμα, χωρις αναλυση, χωρις προβλεψεις για το μελλον κλπ.
den milao gia sites pou ksekinoun me tous kaliterous oionous milao gia sites pou itan i einai aksiologa. eiparchei site auti ti stigmi pou afora tin ekpaideusi pou isos esena den se endiaferei, to megalitero stin ellada, vasismeno pano se ENAN anthropo kai mono pou o anthropos telika to eklise, esoda den eiche epiane pano apo 1Gb tin imera bandwith kai telika tora an pas tha deis ena "sintoma konta sas". gia auton ti echeis na peis? kai gia ton kathe tetio, ksereis ti keno dimiourgithike stin koinonita ton ekpedeutikon? -tinchanei i gineka mou na einai ekpaideutikos gia auto kai to efera san paradeigma-.

den anaferome se atoma tou get rich in one day ktl ktl ktl

tha theles na katantisei etsi kai to freestuff, sto leo san atomo pou eimoun meros tou dot.com boom kai eutichos den eimoun meros tou dot.....kaboom!
Προσωπικα οσες επισκεψεις και να ειχα, σε ενα site σαν το freestuff μονο και μονο για το ονομα που εχει και την ιστορια που κουβαλαει δεν θα εβαζα ποτε διαφημισεις. Θελω να πιστευω πως ηταν freestuff ειναι freestuff και θα παραμεινει. Προσωπικα εχω βγαλει με την μορφη αρθρου η tutorial πραγματα μεσα σ αυτο το forum που εμαθα και πληρωνομουν 12.500 δρχ την ωρα (σε αλλη χωρα) γι αυτα. Οπως ομως εγω τα εμαθα μεσα απο βιβλια, αλλα forum κλπ. ετσι πρεπει και να συνεχιστει.
i istoria den sinepagete oti den prepei na iparchei prosarmogi, i sinechia,

freestuff einai kai paramenei....plironeis sindromi gia kathe tip, arthro etc pou diavazeis?den nomizo.
Η δουλεια του προγραμματιστη/σχεδιαστη ιστοσελιδων μου δινει και πληρωνω το νοικι παρολα αυτα δε μου καιγεται καρφι. Ολοι εχουν δικαιωμα στη γνωση και εφοσων μπορω να προσφερω θα το κανω. Και θα το κανω μεσω ενος site που ως τα δικα μου ματια τουλαχιστον δεν εχει κρυφα συμφεροντα.
Οσο για τα υπολοιπα sites. ας προσεχαν. Ενα site δε σημαινει Frontapage και phpBB. It's more than that.

i doulia mou, mou dinei tin anesi na mporo na epiviono, kai na ekselisomain

oso schetika me ta kriva sinferonta, den thelo na pisteuo oti einia prosopiki momfi, giati me ton idio logo mporo na to antistrepso.

telika apo oti katalaveno stin ellada kiriarchi i apopsi.....hmmm epivioni to skouliki....anti na tou peis bravo epidi apla epivioni ti kaneis? to voithas? fisika ochi...to lioneis.....

[/quote]

Άβαταρ μέλους
hik-hok
Reporter
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hik-hok » 08 Απρ 2005 16:10

KGP έγραψε:telika apo oti katalaveno stin ellada kiriarchi i apopsi.....hmmm epivioni to skouliki....anti na tou peis bravo epidi apla epivioni ti kaneis? to voithas? fisika ochi...to lioneis.....
Το σκουλήκι στην περίπτωση μας ποιο είναι ?
Το Freestuff ? οι συμμετέχοντες ? :P
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 08 Απρ 2005 16:17

to skouliki anaferete se olous, emena, esena, to freestuff, se olous.

den einai ticheo oti px me tin fage charikane oles i antagonistries eteries ektos apo mia poliethniki eteria pou tora teleutea mpike ston tomea tou giaourtiou.

giati edo eiparchei i apopsi...vlepoume vrachiprothesma -toutestin oti arpaksi o kol0s mas- kai tou chronou echei o theos...tha anevei to chrimatistirio, viotiko epipedo, tha tin patisei kapios allo etc etc etc

to idio sinvenei me to internet, an deis oloi sigkrinoun edo me eksoteriko anti na sigkrinoun to edo kai to mellon -os pros to kalitero-

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 08 Απρ 2005 18:02

Στην δημοσκόπηση ψήφισα όχι (αδιάφορο) αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι ποιο το κέρδος για εμάς τους απλούς χρήστες που βρίσκουμε υλικό ??
Θα έχει περισσότερα χρήσιμα ??
Εάν ναι το τότε να βάλει διαφήμιση ….

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφημίσεις στις σελίδες μας (εκδότες)-γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες