Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

T230 Software

Απόψεις, σχόλια και συζητήσεις για τις προσφερόμενες υπηρεσίες και τις συσκευές.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
frying pal
Επικοινωνία:

T230 Software

Δημοσίευση από frying pal » 20 Απρ 2005 23:40

Λοιπον, εχω το Τ610 και απο την σελιδα myT610.com εχω κατεβασει εδω και καιρο ενα προγραμματακι για να ανταλασσω μελωδιαες και εικονες απο το κινητο (μεσω USB, υπερυθρες και Bluetooth). Βασικά δε μου αρεσε αυτο που εδεινε η ericsson.
Ασχετα τωρα, θελω να κατεβασω για ενα φιλο ενα αντιστοιχο προγραμμα για το Τ230. Μπαινω στο myΤ230.com και οταν παω να κατεβασω οτιδηποτε μου λεει οτι δεν υπαρχουν σελιδες, εχουν ληξη κ.λ.π. μαλλον επειδη ειναι παλιο.
Έχει ή ξερει κανενας που να βρω;

Άβαταρ μέλους
tsimpouri
Επικοινωνία:

T230 Software

Δημοσίευση από tsimpouri » 22 Απρ 2005 10:39

Για το Τ230 μπορείς να χρησιμοποιήσεις το fma που είναι για το t610 αλλα λειτουργεί και με άλλα se.
θα το βρείς εδώ http://fma.sourceforge.net/
Τωρα το κακό είναι οτι το T230 δεν υποστηρίζει OBEX file browsing οπότε δεν θα μπορείς να κατεβάσεις photos απο το κινητό σε pc.Upload στο κινητό γίνεται κανονικά. :P

Άβαταρ μέλους
frying pal
Επικοινωνία:

T230 Software

Δημοσίευση από frying pal » 25 Απρ 2005 15:45

Thanks! Μονο για κατεβασμα στο κινητο το θελουμε.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες