psaxno gia etairia hosting

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
xarisss
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xarisss » 07 Σεπ 2002 20:32

tha ithela na mou peite merikes epiloges apo etairies hosting, giati endiaferomai na anevaso to site mou..
de tha ithela na plirono miniaios kapoio megalo poso, iparxei tipota giro sta 10 euro to mina?
me endiaferei o paroxeas na ipostirizei fp extensions, kai leitourgia data base..
sas efxaristo..

Dr_Michael
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dr_Michael » 08 Σεπ 2002 01:03

xarisss έγραψε:tha ithela na mou peite merikes epiloges apo etairies hosting, giati endiaferomai na anevaso to site mou..
de tha ithela na plirono miniaios kapoio megalo poso, iparxei tipota giro sta 10 euro to mina?
me endiaferei o paroxeas na ipostirizei fp extensions, kai leitourgia data base..
sas efxaristo..
Στο Λονδίνο στη Valuehost είμαι εγώ και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Δες την πιστεύω ότι θα σου κάνει και ευτυχώς έχουν καλή υποστήριξη. Αμερική δεν θα πήγαινα ποτέ, ούτε και Ελλάδα. Ευρώπη οπουδήποτε.

Άβαταρ μέλους
xarisss
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xarisss » 08 Σεπ 2002 05:03

pou boro na pao kai na "kratiso" ena domain name gia 40 meres? iparxei kapoio site apo to opoio boro na to kano afto?
efxaristo..

IBN

Δημοσίευση από IBN » 09 Σεπ 2002 12:09

Χάρη,
Σου έχω στείλει pm για αυτά που ρωτάς και γι' αυτά που μπορούμε να σου προσφέρουμε. Δεν υπάρχει λόγος άσκοπης διαφήμισης στο forum. Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο chris@ibn.gr.

Άβαταρ μέλους
loukritia

Δημοσίευση από loukritia » 09 Σεπ 2002 12:37

Θα σου πρότεινα να δείς και την www.thewebpower.com.
Ελληνική εταιρεία, προσφέρει όσα ζητάς με 90,00 το χρόνο+ΦΠΑ.
Δεν ξέρω αν είναι resellers κλπ, αλλά 2 χρόνια τώρα έχω σ'αυτούς 3 sites και είμαι πολύ ευχαριστημένη, δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ πρόβλημα και ότι χρειαστώ το λύνω με ένα απλό τηλεφώνημα η e-mail.
ariadni

Άβαταρ μέλους
VirusP
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VirusP » 29 Σεπ 2002 02:19

Δεν ξέρω για σας, αλλά εγώ πληρώνω 76.5 δολλάρια /έτος για 80mb και τα ΙΔΙΑ με αυτά που προσφέρει η thewebpower.com...το ψάσιμο είναι η καλύτερη λύση. ;Αν μιλάμε για ελληνικό hoster, είμαι πολύ ευχαριστημένος από την www.thesuperweb.gr.

elpis

Δημοσίευση από elpis » 16 Οκτ 2002 11:05

20 MB space
1 GB/ton mina data transfer
ola ta domain thiethni kai ellinika
domain parking
apira subdomain
apira email accounds
apira autoresponders
atomiko control panel
email forwarding
10 mailing list (etimes)
Default Catch-All Email
Web-Based Email Access
FTP Accounts
Anonymous FTP (gia downloads)
MySQL Databases 10
Full Private CGI-Bin Access
proegkatastimena programmata
Custom MIME Types
Password Protect Directories apira
URL Redirection Capability
synexis ypostirixi
forum
helpdesK
------------------------------------
50 euro ton xrono!!!!!!!!!!!!!!!
Grafese anevazis to site soy to exis gia ena mina dorean anebasmeno kai
an ise ikanopoiimenos plironis 50euro gia enan xrono se trapeziko logariasmo
EAN DEN SARESI to pernis kai fevgis xoris na plirosis mia
http://www.evropi.net

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gvard » 16 Οκτ 2002 12:04

xarisss έγραψε:tha ithela na mou peite merikes epiloges apo etairies hosting, giati endiaferomai na anevaso to site mou..
sas efxaristo..
Καλημέρα,

Δοκίμασε το πακέτο Standard το οποίο παρέχει τα εξής:

80MB χώρο
30 POP3 e-mails
5GB traffic
Λεπτομερή στατιστικά
MySQL database
και πολλά άλλα χαρακτηριστικά.

Κόστος: €9,50 το μήνα συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ. Αν κάνεις ετήσια προπληρωμή έχεις έκπτωση 8% στην τελική τιμή.

Μπορείς να δείς το control panel που θα έχεις στο http://208.56.19.63/menu (user: test password: testtest). Βέβαια έχω απενεργοποιήσει την δημιουργία mysql database και κάτι ψιλοπράγματα εκεί, αλλα θα μπορείς να πάρεις μία ιδέα από το πώς θα είναι το control panel σου.
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος
Φιλοξενία ιστοσελίδων - Cloud Servers στην Ελλάδα

Άβαταρ μέλους
Nkapa
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Nkapa » 16 Οκτ 2002 16:56

Μπορείτε να ριξτε και μια ματια στη DNHost www.dnhost.gr συνεργάζομαι μαζί τους 2 χρόνια περίπου και δεν έχω κανένα πρόβλημα.

papd
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από papd » 22 Οκτ 2002 18:23

Πήγενε στο www.ultraweb.gr Γυρω στα 7,5 Euro το μήνα και είναι μία από τις λίγες εταιρίες που έχει servers στην Ελλάδα στημένους από τους τεχνικούς της και όχι στην Αμερική με τυποποιημένους servers που είναι οι περισσότεροι και το μόνο που κάνουν είναι μερικά κλίκ στο web frontend.

o_kakos

Δημοσίευση από o_kakos » 28 Οκτ 2002 12:11

Dr_Michael έγραψε:
sas efxaristo..
Στο Λονδίνο στη Valuehost είμαι εγώ και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Δες την πιστεύω ότι θα σου κάνει και ευτυχώς έχουν καλή υποστήριξη. Αμερική δεν θα πήγαινα ποτέ, ούτε και Ελλάδα. Ευρώπη οπουδήποτε.
Kalo tha itan file mou otan proteineis amerolipta mia etairia hosting, na min parexeis affiliate ID. Osoi ekanan klik panw sto link pou les pio panw gia tin valuehost kai graftikan, soy edwsan ena pososto apo ta leftoudakia tous.

Toulachiston, otan proteinoume mia etairia na to kanoume choris na bgazoume lefta, swsta? '-)

Dr_Michael
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dr_Michael » 28 Οκτ 2002 12:15

o_kakos έγραψε:
Kalo tha itan file mou otan proteineis amerolipta mia etairia hosting, na min parexeis affiliate ID. Osoi ekanan klik panw sto link pou les pio panw gia tin valuehost kai graftikan, soy edwsan ena pososto apo ta leftoudakia tous.
Toulachiston, otan proteinoume mia etairia na to kanoume choris na bgazoume lefta, swsta? '-)
Και σωστό και λάθος: Όποιος γραφτεί εκεί δεν μου δίνει εμένα τα λεφτουδάκια του αλλά η εταιρία μου δίνει ένα μήνα δωρεάν συνέχεια του πακέτου που έχω αγοράσει. Έτσι δεν νιώθω τύψεις ότι εκμεταλλεύτηκα κάποιον. Αν ποτέ χρειαστεί να αλλάξω εταιρία και κάποιος φίλος ή κάποιος από εδώ μέσα μου προτείνει κάποια που θα με καλύπτει για αυτά που θα ζητάω, πολύ ευχαρίστως να κάνω click σε παρόμοιο σύνδεσμο ώστε και να του δώσω εμμέσως ένα δώρο ευγνωμοσύνης για την καλή πρότασή του αλλά και γιατί ΔΕΝ θα του δώσω τα δικά μου λεφτουδάκια. Σωστά; ;-)

madrugada

Δημοσίευση από madrugada » 28 Οκτ 2002 12:24

eivai kataplhktiko posous hosts exoume sthv ellada...xaxaxaxaxa...
lew va givw kai gw...xaxax...eimai fashion vixtim

Άβαταρ μέλους
smarag

Δημοσίευση από smarag » 28 Οκτ 2002 23:28

Μπορείς να ρίζεις και μια ματία στο http://www.yoursite.gr

:roll:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες