Ηλεκτρονικό Πρακτορείο ΟΠΑΠ

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
wrathchild01

Δημοσίευση από wrathchild01 » 12 Μάιος 2005 15:47

Σκοπός του topic αυτού είναι η ανεύρεση κάποιας εξωτερικής βοήθειας σε ένα μείζον πρόβλημα που έχει προκύψει.

Αναζητώ κάποια λυτρωτική ιδέα στο πώς να δομήσω την βάση μου ώστε να φτιάξω ένα ηλεκτρονικό πρακτορείο προ-πο.

Εν αρχή, θέλουμε να φτιάξουμε την σελίδα μόνο που ο χρήστης θα παίζει ΛΟΤΤΟ.
Όποιος μπορεί να μου πεί πώς να δομήσουμε τους πίνακες ώστε να έχω μιαν δυναμική βάση δεδομένων ώστε κάποιος παίχτης να παίζει πάνω από 7 αριθμούς. Έχω κάνει κάποιο σχεδιάγραμμα και μπορώ να το αποστείλλω σε όποιον θέλει να το δεί να μου πει περαιτέρω τι να προσθέσω.

Επίσης μπορείτε όσοι ενδιαφέρεστε να βοηθήσετε σε αυτό το έργο - που αποσκοπεί σε διπλωματική εργασία- αν μου αποστείλλεται με e-mail κιόλας χειρόγραφα επίσης για πιο γρήγορα κάποια λύση, γιατί και ο χρόνος πιέζει και πρέπει να αρχίσουμε να γράφουμε κώδικά.
Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση και για τον χρόνο που διατίθεται να διαβάσετε το topic

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 12 Μάιος 2005 22:32

vasi tou ellinikou sintagmatos einai paranomo....vevea eiparchoun "parathirakia" gia ta opia tha chriasteis nomiki ipostiriksi.

pantos gia na gnorizeis esi kai oloi oi ipolipoi vasi apofaseos tou europaikou dikastiriou iper eterias pou ekane minisi stin italiki kratiki eteria dieksagogis prognostikon "diagonismon" kai stoichimatos -analogi tou opap- einai paranomo kathe eidous monopoliou akomi kai otan iparchei antistichi nomiki "kalipsi"/nomos/etc enos kratous melous tis EU esoterika giati antitithete stous europaikous nomous kai analoges odigies peri monopolion, trust kai price manipulation, episis just for your info analogi nomiki "ipodomi" iparchei kai sto europaiko sintagma.

episis prepei na gnorizeis kai ta akoloutha i aggliki eteria pou kinithike enantion tou italikou monopoliou ekane 7 chronia gia na parei tin teliki/iper tis apofasi. opos episis oti kathe nomos/odigia (apo tin teliki imerominia enarksis efarmogis) einai iperanou opiadipote allis esoterikis nomologias tou opiodipote kratous melous (ektos apo 5 sigkekrimenes katigories gia tis opies den prokite na katso na tis analiso....diavaste kai ligo ;-) )
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 13 Μάιος 2005 01:35

wrathchild01 έγραψε: - που αποσκοπεί σε διπλωματική εργασία-
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 13 Μάιος 2005 01:40

e kai...mporei na vrei ta resources kai na ta chrisimopiisei peretero....den nomizo na einai apla techniki i diplomatiki....kati tha grapseis mesa...etsi den einai?

to elpizo giati allios tsampa ta egrapsa?????
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 13 Μάιος 2005 04:34

Η διπλωματική έχει σα σκοπό το δίπλωμα. Είναι παρατραβηγμένο να νομίζουμε ότι ο φίλος μας θα βγάλει κάτι τέτοιο στην αγορά.
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Deimos

Δημοσίευση από Deimos » 13 Μάιος 2005 07:42

enw o kathigitis tou mporei. :hammer:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης