Πείτε μου την γνώμη σας για την ιστοσελίδα steki.gr

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 23 Σεπ 2002 14:39

να κάνω λίγη διαφήμιση; :lol: :wink:

στο http://www.123-reg.co.uk κάνουν προεγραφές για τα .eu domains και για να πω την αμαρτία μου έχω βάλει μερικά... :wink: :lol: 8)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 23 Σεπ 2002 15:04

John Sclavos έγραψε:να κάνω λίγη διαφήμιση; :lol: :wink:

στο http://www.123-reg.co.uk κάνουν προεγραφές για τα .eu domains και για να πω την αμαρτία μου έχω βάλει μερικά... :wink: :lol: 8)
Ε ποτέ ........ να προκαλέσει τέτοιο θέμα μια απλή μου διαπίστωση ότι έχασα το στέκι σαν domain ? μεγάλο θέμα ανοίξαμε ......... , anyway :) προς το παρόν είμαι του τσαμπέ domain , αργότερα βλέπουμε , άσε που δε μ΄αρέσει που ζητάνε μέχρι και αφμ για να σου δώσουν ένα domain

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 23 Σεπ 2002 16:58

Το ΑΦΜ το θέλεις μόνο για τα .gr domains... για όλα τα άλλα όχι...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Serpatinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Serpatinas » 23 Σεπ 2002 19:44

Hohios, oute afto pou les pistevw oti isxyei, kathws sigoura tha iparxoun 576 (24^2) eteries pou na exoun ws arxika ta 2 ekstote grammata. Ektos vevaia kai an isxei mono gia tis megales polyethnikes etairies....
John Sclavos έγραψε:να κάνω λίγη διαφήμιση; :lol: :wink:

Katalava... kamia ekatosth... :P :P :P :lol:

A kai twra pou to thimithika... John Sclavos, pigene kai energipihse an mporeis ton logariasmo steki (www.steki.gr) sto ads.freestuff.gr :P :P :P :lol:
Αγ
Ρούχα στο DRESS

Άβαταρ μέλους
hohios
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hohios » 23 Σεπ 2002 19:58

Hohios, oute afto pou les pistevw oti isxyei, kathws sigoura tha iparxoun 576 (24^2) eteries pou na exoun ws arxika ta 2 ekstote grammata. Ektos vevaia kai an isxei mono gia tis megales polyethnikes etairies....
Πήγαινε λίγο εδώ

Άβαταρ μέλους
Serpatinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Serpatinas » 23 Σεπ 2002 20:16

α. Την κατάθεση της αίτησης για το domain name θα πρέπει να συνοδεύει αποδεικτικό κατάθεσης σήματος με το ίδιο περιεχόμενο (π.χ. για το la.gr, το trademark 'la') στην αρμόδια υπηρεσία του Υπουργείου Εμπορίου. Η κατάθεση της αίτησης στο Υπουργείο Εμπορίου θα πρέπει να έχει γίνει νωρίτερα ή έστω ταυτόχρονα με την αίτηση καταχώρησης domain. Η αίτηση σήματος θα πρέπει οπωσδήποτε να αφορά το λεκτικό σήμα 'la'.

An einai trademark, ok, paw paso...
Αγ
Ρούχα στο DRESS

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 24 Σεπ 2002 00:23

Serpatinas έγραψε:A kai twra pou to thimithika... John Sclavos, pigene kai energipihse an mporeis ton logariasmo steki (www.steki.gr) sto ads.freestuff.gr :P :P :P :lol:
τι μου θύμησες τώρα... :lol: 8) :wink:
εγώ το έχω κι αυτό εε? :lol: :wink:

είσαι οκ.. :wink:
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 24 Σεπ 2002 14:02

Lipon epsaxa, thimithika. Peri tou thematos iparxi dikastiki apofasi. An kapios exi ena onoma se .com kai kapios allos to pari to idio se .gr i otidipote allo, o protos mpori na to diekdikisi, iparxi dikastiki apofasi gia auto to thema, kai einai 100% iper tou na to pari telika. DIladi teliomeni doulia. Nai men mpori kapios na pari se .gr kapio pou iparxi se .com alla an o .com goustari na pari kai to .gr pou einai katoxiromenoston deutero, to perni avlepi!Xaraktiristiko paradigma, to amazon. Otan kapia mera kapios epo tin Ellada epixirise na to pari se .gr, ola kala kai orea kilisan mexri pou o kos Mpezos (idioktitis tou Amazon) tou ekane dikastirio kai fisika kerdise tin diki. Min viastite tora na epikalestite oti kerdsise tin diki autos epidi einai megalo kefali dioti... to idio exi simvi me tin otenet opou kapios agglos (enas koinos thnitos) agorase to otenet se .com kai opos katalavenete o kaimenos o otes nomise oti me dikastirio tha tou to pari alla mataia. Exase tin diki kai anagastike na plirosi 1000000 lires gia na to apoktisi. Sorry alla to .com exi dinami akoma kai se teties dikastikes istories!

Άβαταρ μέλους
Serpatinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Serpatinas » 25 Σεπ 2002 15:48

Telxina afto pou les, gnwrizeis an isxiei sthn periptwsh, pou aftos pou exei to XXX.com to ekane register meta apo afton pou exei to XXX.gr ?
Αγ
Ρούχα στο DRESS

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 25 Σεπ 2002 17:00

Kita, i diadikasia exi os exis:
Eklises simera ena .gr? AN kapios aurio pari to .com, den mporis na to diekdikisis.
Eklises simera ena .com? An kapios aurio pari to .gr kai esi thelis na to apoktisis kai auto, aurio i methaurio i opote thes telos panton, dikastika einai diko sou kai o allos apo ki kai istera kani tsimoudia!
Oi plirofories autes einai apo enan filo o opios exi xronia kai zamania sto Internet kai o opios kaleite sinexia apo radiofonika kanalia gia themata pou exoun na kanoun giro apo auto. Prosfata eixe kani olokliro anathema gia tin Otenet. Isos kapiou apo edo tha to pire to auti tou.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες