Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου.

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
PGOUDAMANIS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PGOUDAMANIS » 05 Ιούλ 2005 16:39

Figaro έγραψε:To thema den einai na "tsimpisis" alla na katalabeis afto pou sou eipe.
Genika an perimeneis na vgaleis lefta apo to site pou kaneis prepei na ependiseis kai merika lefta panw se afto. Esi exeis domain .TK free, ena site xwris content, emfanisi mh epaggelmatiki, ktlp.

Btw. Kapou prepei na valeis online kai ta statistika episkepsimotitas tou site sou gia na mporoun oi pelates na doun oti ontos exeis polous episkeptes kathimerina.
Συμφωνω με αυτά που λές αλλά οι οικονομικες μου δυνατότητες είναι απλά χάλια την συγκεκριμένη στιγμή :cry:
τώρα επειδή απλά εγώ ζήτησα εντελώς καλοπροαίρετα την γνώμη για το στήσιμο της σελίδας και βλέπω σχόλια του στυλ

ZauZ έγραψε:Diafimiste to site sas edo MONO ME 50 euro to MINA !!!!

Ti exete pathei kai thelete na ginete oloi plousioi mesa se mia evdomada ? De ginonte etsi oi douleies pedia. An thelete na vgalete lefta , kitakste na ftiaksete mia selida tis prokopis me diko sas prototipo periexomeno , na apoktisete episkeptes , sevasmo k.t.l kai meta proxoriste se megales anakinoseis gia xorigies...

Genika moy edose tin entiposi gia ena site pou ftiaxtike mesa se 5 lepta apla kai mono gia na piasei 2-3 psaria kai na dosoun 50 euro gia diafimisi...

δηλαδή πολύ απλά το μόνο που δεν σχολιάζει είναι το site :wink:

Άβαταρ μέλους
ZauZ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ZauZ » 05 Ιούλ 2005 16:58

orea as bo sto kopo na sxoliaso to site sou an kai fantazome oti katalaveneis ti tha epakoloythisei. De sxoliazo kakoproereta , alla apla tha pao ti gnomi moy apo kathara epagelmatikh apopsi...

1. Aparadekth stixish (toulaxiston ston firefox)
Ta misa vgenoun sti mesi , ta alla misa pros ta deksia k.t.l

2. Ti sxesh exei to site sou me to Gigantio logotipo Buddha Bar ? Einai site gia mousiko club h site gia stixima ? Kinos pou einai to logotipo tou site ?

3. To background me ta asterakia pou anavosvinoyn , thimizoun kati apo xristougena h apo planitario! Vgale ayto to background giati a.) Einai kourastiko , b.) Den einai oreo c.) H opia dipote selida exei tetio background aftomatos xaraktirizete toulaxiston os "Mi epagelmatikh..."

4. Episeis vgale apo to site sou ola ta animated .gif arxiakia pou einai toulaxiston gelia... ti sxesh tora exei to tzinh me ta pirotexnimata kai to stixima... Esto oti to tzini exei sxesh giati to scriptaki poy exeis valei mantevei noumera! Alla ta pirotexnimata ? De xriazete sta site mas na vazoume OTI DIPOTE MAS FENETE ENTIPOSIAKO.

5. To mavro , ble , asterakia background de teriazei katholou me ta kitrina Links sto epano meros tou site.

6. Ta athlitika nea einai komena... mia stalia idiseis stis opies de boreis kan na kaneis click poythena...

7. KATHOLOU diko sou periexomeno se KANENA SIMIO tou site. Exeis parei apo osa site boreis ena soro pragmata , ta opia de teriazoun esthitika katholou metaksi tous.

8. Oi selida katevenei para ma para poli pros ta kato se simio na einai ekneyristiko...

9. H Selida sou einai spasmenh se pollous diaforetikous servers... polla diaforetika provlimata...

Empazi periptosi nomizo oti exeis kanei sti selida sou OTI exoume grapsei kata kairous oti prepei na apofevgoume sto sxediasmo mias selidas! :)

Periexomeno : 1/10
eyxristia : 2/10
Sxediash : 0/10

Genikh entiposh : 0/10

Teliko sxolio : Svisti kai ksanakantei apo tin arxi. Vale diko sou periexomena kai ksanaprospathise. Emeno stin apopsi moy oti de vgazoume etsi lefta...

YG : Eides posa polla pragmata egrapsa.....
https://www.pelatologio.gr - Online τιμολόγηση, διαχείριση αποθήκης και υποχρεώσεων

Άβαταρ μέλους
PGOUDAMANIS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PGOUDAMANIS » 05 Ιούλ 2005 17:10

ZauZ έγραψε:orea as bo sto kopo na sxoliaso to site sou an kai fantazome oti katalaveneis ti tha epakoloythisei. De sxoliazo kakoproereta , alla apla tha pao ti gnomi moy apo kathara epagelmatikh apopsi...

1. Aparadekth stixish (toulaxiston ston firefox)
Ta misa vgenoun sti mesi , ta alla misa pros ta deksia k.t.l

2. Ti sxesh exei to site sou me to Gigantio logotipo Buddha Bar ? Einai site gia mousiko club h site gia stixima ? Kinos pou einai to logotipo tou site ?

3. To background me ta asterakia pou anavosvinoyn , thimizoun kati apo xristougena h apo planitario! Vgale ayto to background giati a.) Einai kourastiko , b.) Den einai oreo c.) H opia dipote selida exei tetio background aftomatos xaraktirizete toulaxiston os "Mi epagelmatikh..."

4. Episeis vgale apo to site sou ola ta animated .gif arxiakia pou einai toulaxiston gelia... ti sxesh tora exei to tzinh me ta pirotexnimata kai to stixima... Esto oti to tzini exei sxesh giati to scriptaki poy exeis valei mantevei noumera! Alla ta pirotexnimata ? De xriazete sta site mas na vazoume OTI DIPOTE MAS FENETE ENTIPOSIAKO.

5. To mavro , ble , asterakia background de teriazei katholou me ta kitrina Links sto epano meros tou site.

6. Ta athlitika nea einai komena... mia stalia idiseis stis opies de boreis kan na kaneis click poythena...

7. KATHOLOU diko sou periexomeno se KANENA SIMIO tou site. Exeis parei apo osa site boreis ena soro pragmata , ta opia de teriazoun esthitika katholou metaksi tous.

8. Oi selida katevenei para ma para poli pros ta kato se simio na einai ekneyristiko...

9. H Selida sou einai spasmenh se pollous diaforetikous servers... polla diaforetika provlimata...

Empazi periptosi nomizo oti exeis kanei sti selida sou OTI exoume grapsei kata kairous oti prepei na apofevgoume sto sxediasmo mias selidas! :)

Periexomeno : 1/10
eyxristia : 2/10
Sxediash : 0/10

Genikh entiposh : 0/10

Teliko sxolio : Svisti kai ksanakantei apo tin arxi. Vale diko sou periexomena kai ksanaprospathise. Emeno stin apopsi moy oti de vgazoume etsi lefta...

YG : Eides posa polla pragmata egrapsa.....

Τώρα μάλιστα !!!!!! :lol:
Να αρχίσω να διορθώνω και να κάνω ότι καλύτερο μπορώ :hammer:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες