Τζάμπα posts

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του freestuff.gr.
Παρακαλώ μη βάζετε εδώ γενικές ερωτήσεις που δεν αφορούν την σελίδα μας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από Basilakis » 29 Ιουν 2005 19:15

Είχα απουσία αρκετό διαστήμα λόγω διαβάσματος... Και τώρα που γύρισα ρίχνοντας μια ματιά ανακάλυψα ΠΟΛΟΥΣ καινόύργιους χρήστες και αυτό με ευχαρίστησε αφού μεγαλώνουμε με ταχύτατους ρυθμούς. Αυτό που δεν μου αρέσει όμως είναι πως καινούργιου users αλλά και πολύ παλιοί γράφουν στα posts μόνο ένα χαχαχαχα καλό μπράβο και άλλα τέτοια τα οποία κατα την γνώμη μου είναι άσκοπα και γεμίζουν τα posts. Εάν θέλετε να ανεβάσετε των αριθμώ των μυνημάτων σας γράφετε πράγματα για τα οποία αξίζει να κοιτάξουμε και το συγγεκριμένο post ξανά και να μην βομβαρδιζόμαστε με mails άσκοπα. Το ξέρω πως δεν είναι πολύ ευγενικό αυτό αλλά την τελευταία βδομάδα τ'άπεξα! Δηλαδή διαγωνισμό κάνουμε ποίο είναι το μέλος με τα περισσότερα μυνήματα; Δεν κερδίζετε τπτ... Μην χαίρεστε...

Υπάρχουν όμως και περιπτώσεις... Όπως ένα ανέκδοτο στο οποίο μπορούμε να γράψουμε χιχιχι.... Τότε πάει στο διάολο... Αλλά αλλού χωρίς λόγο; Έλεος ποία!

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από manolism » 29 Ιουν 2005 21:03

Δηλαδή εσύ τώρα ορίστηκες για να λες στα μέλη πως να γράφουν;

Τι λες τώρα. Για κάνε μας τη χάρη παιδί μου.

Θα γράφω ότι θέλω αρκεί να μην αντικείται στους όρους που έχει θέσει ο Cordis και όχι ότι θες εσύ.

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Για όνομα της Παναγίας. Τι είναι τούτο που μας βρήκε πάλι.

Άβαταρ μέλους
mrpc
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από mrpc » 29 Ιουν 2005 21:10

:p

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από manolism » 29 Ιουν 2005 21:26

mrpc έγραψε::p
Δεν βάζεις μυαλό ε;

:kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe:

Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από Basilakis » 29 Ιουν 2005 21:37

Δεν κατάλαβες τι είπα μάλον. Γράφετε ότι θέλετε... Δικαίωμα σας... Αυτό που είπα εγώ είναι πως είναι ενοχλητικό να επιστρέφουμε στα posts και το μόνο που να βλέπουμε να είναι ένα χιχιχιχ.... Ειδικά φαντάσου εάν κάποιος έχει πρόβλημμα και μπαίνει στο post και διαβάζει ένα χιχιχ.. Δεν είναι εκνευριστικό;

Φαντάσου κάποιος να ρωτάει κάτι, εσύ για παράδειγμα, να σου γράψω εγώ την απάντηση, να μπεί κάποιος να σου πεί καλά κάτι τέτοιο ρωτάς;, να ζητήσεις εσύ διευκρύνησει και μετά να μπεί ο χ να γράψει χιχιχιχιχ, και μετά εγώ να απαντήσω ξανά.... Ξεσκίστικε το forum ναι ή όχι... Αυτό λέω εγώ... Γράψε όσα χιχιχχι θέλειε... Αλλά μην δυσκολεύεις τους άλλους να βγάλουν άκρη.

Μίλησα σε προσωπικό επίπεδο επιδή ο έθεσες εσύ έτσι.!

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από manolism » 29 Ιουν 2005 21:55

Αν ήθελα να ανεβάσω τα post μου θα έγραφα κάθε δύο λεπτά στο "Τι ακούτε αυτή τη στιγμή" και θα είχα πάει στα ύψη. Δεν έχω αυτό σκοπό.

Αλλά σε ένα μήνυμα θα απαντήσω και με γέλια και με smilies όπως κάνουν πάρα πολλοί εδώ μέσα.

Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από Basilakis » 29 Ιουν 2005 22:01

Πάλυ το πάς προσωπικά... Εάν και για εσένα δεν είχα στα υπόψην μου όταν το έλεγα... Ας το ξαναθέσουμε λοιπόν.
Ναι στα αστεία μυνήματα... Στα μυνήματα που τα χώνουμε ή ασχολούμαστε με διαάφορα μπορούμε να γράψυμε κάτι τέτοιο... Αλλά πιστεύω όχι στα μυνήματα που κάποιοα ζητάει την βοήθειά μας. Σε πειράζει αυτό; Να αφήσεις ένα post με ερωτήσεις καθαρό; Μόνο αυτό είπα εγώ,... Και εάν θέλεις... Ναι υπάρχουν κάποιοι οι οπίοι έχουν πολλά μυνήματα μόνο με smiles; Και δεν μιλάμε για moderators οι οποίοι βοηθάνε στα περισσότερα posts αλλά για τύπους που το μόνο που κάνουν είναι να postaroun τέτοια comments!

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από manolism » 29 Ιουν 2005 22:09

Αν αυτό
Να σου πώ κάτι... Μου την δίνει απεριόριστα αυτό! Δηλαδή τι κάνεις; Βάζεις 3 θαυμαστικά γι να γράψεις ένα post; Για ποίον λόγο για να ανεβούν τα posts σου sto freestuff.gr; Και τι δεν κατάλαβες σε αυτό που είπα; Είπα πως όταν είναι ώρα για το logo o cordis ξέρει τι να κάνει!
που βρίσκετε εδώ

http://www.freestuff.gr/forums/viewtopi ... 8&start=90

δεν είναι προσωπικό τότε τι είναι;

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 29 Ιουν 2005 22:24

- Οι απαντήσεις σε ήδη υπάρχοντα θέματα συζήτησης είναι ευπρόσδεκτες εφόσον περιέχουν ουσιώδεις και μη παραπλανητικές πληροφορίες. Αν και δεν απαγορεύονται, οι μονολεκτικές ή/ και "μη ολοκληρωμένες" ή/ και "ανούσιες" απαντήσεις καλό θα είναι να αποφεύγονται.
Nomizo oti o kavovismos eivai poli kseka8aros.
Dev apagorebovte tetoiou idous apavtiseis, epomevos dev iparxei logos va diamartirese me tetoio tropo.
Sigouro eivai pos sivexomeva pola tetoia posts eivai ligo evoxlitika alla os epitoplisto to FS eivai mia zovtavi kivotita kai epidi oi perisoteroi arxizoume kai gvorizoume o evas tov allov akoma kai eva aplo Emotion image eivai arketo gia va perasei kapoia avtiprosopeftiki psixologia kapiou pou apavtaei se eva post.

Poles fores eva aplo lol divei akribos afto pou ais8avomaste kai eivai arketo.

Prosopika dev me evoxlei ka8olou arki va miv givovte diadoxika tetoia posts. (Sivi8os iparxouve otav kapoio post prokalei tnv aporia tov 8abmasmo tov apotropiasmo tnv adiaforia tov ev8ousiasmo kai eva soro alles af8ormites katastaseis ... epomevos dev mporeis va to perioriseis movo se posts pou eivai astia kato apo opoiodipote tropo.)

Episis av ais8avese oti adikise giati afksavovte ta posts kapoiov allov evo ta dikasou mevouve liga sou ipev8imizo tnv risi tou elivikou sofou laou.
Ou ev to polo to ef
(to esfaksa ? Ase pou dev kserw pios to eipe :P)
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

Άβαταρ μέλους
mrpc
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από mrpc » 30 Ιουν 2005 02:00

lunarmedia έγραψε:
mrpc έγραψε::p
Δεν βάζεις μυαλό ε;

:kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe: :kaloe:
:violi: εγώ το βιολί μου :D :D :D
Ο Rapid με κάλυψε...
(αν και το τελευταίο με μπέρδεψε λίγο :P )

Άβαταρ μέλους
MichalisS
Honorary Member

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από MichalisS » 30 Ιουν 2005 03:59

Εγώ διαβάζοντας τις τελευταίες 4 γραμμές του Rapid-eraser, μπήκα σε μεγάλο πειρασμό να απαντήσω με ένα μεγάλο και απλό "LOL", αλλά μετά σκέφτηκα ότι κινδυνεύω! :P

Άβαταρ μέλους
mrpc
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από mrpc » 30 Ιουν 2005 04:41

LOL!!!

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από manolism » 30 Ιουν 2005 10:54

Rapid-eraser έγραψε:
- Οι απαντήσεις σε ήδη υπάρχοντα θέματα συζήτησης είναι ευπρόσδεκτες εφόσον περιέχουν ουσιώδεις και μη παραπλανητικές πληροφορίες. Αν και δεν απαγορεύονται, οι μονολεκτικές ή/ και "μη ολοκληρωμένες" ή/ και "ανούσιες" απαντήσεις καλό θα είναι να αποφεύγονται.
Nomizo oti o kavovismos eivai poli kseka8aros.
Dev apagorebovte tetoiou idous apavtiseis, epomevos dev iparxei logos va diamartirese me tetoio tropo.
Sigouro eivai pos sivexomeva pola tetoia posts eivai ligo evoxlitika alla os epitoplisto to FS eivai mia zovtavi kivotita kai epidi oi perisoteroi arxizoume kai gvorizoume o evas tov allov akoma kai eva aplo Emotion image eivai arketo gia va perasei kapoia avtiprosopeftiki psixologia kapiou pou apavtaei se eva post.

Poles fores eva aplo lol divei akribos afto pou ais8avomaste kai eivai arketo.

Prosopika dev me evoxlei ka8olou arki va miv givovte diadoxika tetoia posts. (Sivi8os iparxouve otav kapoio post prokalei tnv aporia tov 8abmasmo tov apotropiasmo tnv adiaforia tov ev8ousiasmo kai eva soro alles af8ormites katastaseis ... epomevos dev mporeis va to perioriseis movo se posts pou eivai astia kato apo opoiodipote tropo.)

Episis av ais8avese oti adikise giati afksavovte ta posts kapoiov allov evo ta dikasou mevouve liga sou ipev8imizo tnv risi tou elivikou sofou laou.
Ou ev to polo to ef
(to esfaksa ? Ase pou dev kserw pios to eipe :P)
Έτσι Έτσι

:P :P :P :P
MatrozoC έγραψε:Εγώ διαβάζοντας τις τελευταίες 4 γραμμές του Rapid-eraser, μπήκα σε μεγάλο πειρασμό να απαντήσω με ένα μεγάλο και απλό "LOL", αλλά μετά σκέφτηκα ότι κινδυνεύω! :P
Ούτε να το σκεφτείς

:lol:

smiley

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από smiley » 03 Αύγ 2005 20:01

Basilakisweb έγραψε:Υπάρχουν όμως και περιπτώσεις... Όπως ένα ανέκδοτο στο οποίο μπορούμε να γράψουμε χιχιχι.... Τότε πάει στο διάολο... Αλλά αλλού χωρίς λόγο; Έλεος ποία!
kali idea...

emphasy
Honorary Member

Τζάμπα posts

Δημοσίευση από emphasy » 03 Αύγ 2005 20:55

re smiley anti 3e8aueis post... pane pies kanena kafe ;-)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Υποστήριξη και προτάσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες