Ζητάω Πολλά????

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Sfinaki
Επικοινωνία:

Ζητάω Πολλά????

Δημοσίευση από Sfinaki » 07 Ιούλ 2005 20:51

rc31 έγραψε:δηλαδη επιδει οι Ελληνικες εταιρειες εχουν εξοδα πρεπει να τους τα πληρωνουμε εμεις ?

Γιατι να επιλεξω ελληνικο hosting plan και οχι ενα ξενο ?

:hammer:
Είχα και εγώ την ίδια άποψη φίλε μου, αλλά μετά από συζητήσεις που είχα με άτομα από ελληνικές εταιρίες hosting, άλλαξα γνώμη. Τα πάντα ξεκινανε από το κράτος - εφορία και ου το καθεξής.....
Τι να σου κάνουν οι ελληνικές εταιρίες hosting όταν πληρώνουν bandwidth σαν να είναι χρυσάφι?
Καλό θα ήταν να είχαμε τα site μας Ελλάδα, αλλά δυστυχώς δεν έχουμε όλοι την οικονομική δύναμη!
Τέλος πάντων, μακάρι να πάνε τα πράγματα καλύτερα και εδώ στην Ελλάδα και να μπορούμε να έχουμε οικονομικό hosting και όχι να αναζητάμε αλλού!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sfinaki την 08 Ιούλ 2005 04:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
vcore
Επικοινωνία:

Ζητάω Πολλά????

Δημοσίευση από vcore » 07 Ιούλ 2005 23:28

Ναι κατα κάποιο τρόπο θα πρέπει να πληρώνουμε ελληνικές αφού κάνουμε μια έρευνα για καλύτερες τιμές.!!!

Αν προτιμάτε τους ξένους σε 10 χρόνια θα μας **δάνε χωρίς σάλιο!!

Ξυπνήστε και προπάντος τα κοματόσκυλα που μας κυβερνάνΕΕΕΕ!!

Σορρυ αλλά τα πήρα μας έχει φάει η ξενομανία να πάρει@!#%@#^%@#^
Easy CMS
------------
Το να ζητάς βοήθεια δεν σημαίνει ότι είσαι εξαρτημένος.

Άβαταρ μέλους
Sfinaki
Επικοινωνία:

Ζητάω Πολλά????

Δημοσίευση από Sfinaki » 08 Ιούλ 2005 04:50

Μα δεν είναι ξενομανία φίλε μου vcore, όταν εγώ θέλω πχ. 2 GB χώρο και 80-90 GB bandwidth και στην Ελλάδα μου ζητάνε 600 με 900 ευρώ το χρόνο, ενώ στο εξωτερικό με 70 ευρώ το χρόνο και λιγότερα βρίσκεις όλα τα παραπάνω.
Είναι ξενομανία αυτό?
Όταν το site το κάνεις για το χαβαλέ σου, για το μεράκι σου και δεν οικονομάς τίποτα από αυτό, τότε κοιτάζεις κάτι που να είναι προσιτό προς εσένα έτσι δεν είναι?
Και ξαναλέω, μακάρι να μπορούσαμε όλοι να κάναμε hosting τα sites μας στην Ελλάδα!
Δεν νομίζω να είναι κάποιος που δεν θέλει!
Αλλά είπαμε.............

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες