Γνωμη για αυτό το site για τα ΤΑΤΤΟΟS -PIERCING

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Mut3
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Mut3 » 11 Ιούλ 2005 07:23

Το design της σελιδας μου φαινεται και εμενα πολυ "hi-tech". Αυτο που θα προτεινα ειναι ποιο ανοιχτα χρωματα και λιγοτερα γραφικα.
Επισης, το favicon δεν βρισκω να εχει σχεση με το θεμα.

Το στησιμο της σελιδας σηκωνει βελτιωση γενικοτερα(tuning cars στο μενου?).

Παντως πιστευω οτι ενα τετοιο site χρειαζεται στο ελληνικο Internet και αξιζει τον κοπο. Σκεφτομουν αρκετο καιρο να προσπαθησω κατι παρομοιο, αλλα πιστευω οτι καλυτερα να το κανει καποιος που ειναι και στη δουλεια (αν και ειμαι μαλλον ξερω περισσοτερα επι του θεματος απο τους μισους ελληνες piercer με αυτα που εχουν δει τα ματακια μου).

Προτασεις:
Να κανετε ενα μεγαλο καταλογο με τα διαφορα studio στην ελλαδα, και να μπορουν και οι χρηστες να αφηνουν σχολια για το καθενα.
Πληροφοριες και αρθρα και για τον απλο κοσμο, αλλα και για τους piercer που δεν ξερουν τι τους γινεται.
Τελος, μια βολτα απο το www.bmezine.com για ιδεες και πληροφοριες που αξιζει να μεταφρασθουν.

Άβαταρ μέλους
Viperalus

Δημοσίευση από Viperalus » 05 Αύγ 2005 02:39

Η ιστοσελίδα σου μου άρεσε πολύ.
Μια ιδέα. Μιας και ασχολείται με tattoos piercing και καλλιτεχνία γενικότερα, το μεταλλικό στυλ και design είναι λίγο ψυχρό για το θέμα της ιστοσελίδας σου.

Κατ' εμέ, θα της ταίριαζε κάτι με περισσότερες καμπυλες σχεδιαστικά, χρώμα και αφαίρεση.
Να συνεχίζει δηλαδή απο το κεντρικό logo στην αρχική σελίδα σου. Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες