Η ώρα του feedback

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Super-Moderators

LightForce
WebDev Moderator

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από LightForce » 13 Ιούλ 2005 23:09

ok, εμένα μου αρέσει γιατί μαθαίνω νέα και τεχνολογίες.
Βλέπω ιστοσελίδες, διαβάζω τα τουτ, κόσμος με το ίδιο ψώνιο σαν εμένα το pc.
Νομίζω ότι θα μπορούσαμε όλοι να βελτιώσουμε τον γραπτό μας λόγο, να είμαστε όλοι λίγο πιο ευγενικοί (ειρήνη, αγάπη στον πλανήτη, σταματήστε τον πόλεμο) να πούμε όχι στα απαίσια γκρίκλισ, και γενικά να ξενερώσουμε όλο το υπόλοιπο δίκτυο xaxaxaxa με την ευγένεια και την απλότητά μας (ε μην γελάτε)

έχει καλά μέλη που βοηθάνε, αστέρια σε πολούς τομείς, web designers, προγραμαμτιστές, επαγγελματίες στον χώρο.

Κάνουμε μια σοβαρή πλάκα εδώ μέσα (μακάρι να έκανε και η βουλή το ίδιο) και σίγουρα για αρκετούς (ίσως όχι για όλους) είναι ένα μικρό καθημερινό κόλημα το surfing στο fs.

τελειώνοντας αναιρώ όλα τα προηγούμενα και ομολογώ ότι είμαι μέλος γιατί ο Γιάννης φιλοξενεί την σελίδα μου.
έτσι !

Άβαταρ μέλους
Sfinaki
Επικοινωνία:

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από Sfinaki » 13 Ιούλ 2005 23:18

sssss

Άβαταρ μέλους
Sfinaki
Επικοινωνία:

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από Sfinaki » 13 Ιούλ 2005 23:31

Sfinaki έγραψε:sssss
Sorry!
Εγώ προσωπικά ο λόγος που μπαίνω στο freestuff, είναι γιατί μιλάει τη γλώσσα μου όσον αφορά θέματα προγραματισμού και webdesigne που εγώ ενδιαφέρομαι και δεν έχω ιδέα! Πάντα παίρνω και κάποια χρήσιμη απάντηση.
Δεν είμαι καθημερινός επισκέπτης, αλλά όποτε έχω ανάγκη!
Μου αρέσει να είμαι ειλικρινής!
Άλλωστε και στο δικό μου site στο φόρουμ δεν μπαίνω καθημερινά λόγω εργασίας!
Εγώ προσωπικά θα ήθελα να ευχαριστήσω το δημιουργό του Freestuff.gr και όσους με έχουν βοηθήσει μέσω του Freestuff. :kaloe:

Άβαταρ μέλους
mymobile
Επικοινωνία:

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από mymobile » 18 Ιούλ 2005 15:41

Αν και δεν έχω συμμετάσχει σε κανένα θέμα συζήτησης λόγο έλλειψης χρόνου, με μια γρήγορη ματιά πιστεύω ότι κάποιος που θέλει να ασχοληθεί με υπηρεσίες διαδικτύου έχει την δυνατότητα μέσα από το forum να εμπλουτίσει τις γνώσεις του βασικές αλλά και προχωρημένου επιπέδου και να επωφεληθεί δεόντως από το περιεχόμενο των συζητήσεων.
Ένα παράπονο έχω μόνο...Γιατί αργεί ρε παιδιά η έγκριση του λογαριασμού της υπηρεσίας ανταλλαγής διαφημιστικών banner?
Από προηγούμενη επαγγελματική μου εμπειρία γνωρίζοντας την διαδικασία του webadverts δεν θέλει πάνω από 5 λεπτά για να ολοκληρωθεί η διαδικασία...

Άβαταρ μέλους
dimsis
Reporter

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από dimsis » 18 Ιούλ 2005 16:46

Υπέρ:
Το πλήθος και η ποιότητα των απαντήσεων στα ερωτήματα των μελών και το καλό επίπεδο των περισσοτέρων μελών που συμετέχουν ενεργά στο site, ώστε μπορείς να ανταλλάξεις μερικά μηνύματα όπως θα έκανες στην παρέα σου.

Κατά:
phpBB και όχι custom code /design

Άβαταρ μέλους
myle
Επικοινωνία:

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από myle » 18 Ιούλ 2005 23:17

Υπερ: Τα θέματα που πραγματεύται

Κατά: Η παραμονή ανούσιων posts όπως lol κτλ
Η μη δυνατότητα διαγραφής δικών σου posts
Εικόνα

Cmg__

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από Cmg__ » 23 Ιούλ 2005 16:48

εγώ πρωτομπήκα στο fs κατα λάθος από ένα link που μου έδωσε κάποιος στο IRC. Aργότερα μπήκα τυχαία με κάτι που έψαχνα στον γούγλη και αρχισα να παρατηρώ τις απαντήσεις του καθενός. Απο΄φάσισα στην αρχή να μπω με ένα nick και αργότερα, αφού έχασα τον κωδικό μου, απογοητέυτηκα και εφυγα για λίγο. Τέλος για κάτι που μου ξαναχρειάστηκε ξαναμπήκα και ξανακόλλησα!!

Εδωμέσα γουστάρω που υπάρχουν άτομα όλων των ηλικιών με την ίδια ψώρα, με πολλές γνώσεις και με διάθεση να τις μοιραστούν! Έχω μάθει πολλά από εδώ!

Προς Θεού!
Όχι στα subs!!!

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από Cha0s » 25 Ιούλ 2005 11:23

Έχω να προτείνω και εγώ κάποια καταπληκτικά πραγματάκια τα οποία εφαρμόζονται στο awmn και πραγματικά αποδίδουν!

-Περιορισμός στα 7 ποστς ανά μέρα για κάθε χρήστη.
-Απόκρυψη όσων στοιχείων αναφέρουν τα πόστς κάθε χρήστη.
-Να δημιουργηθεί σύλλογος ο οποίος θα κανονίζει τα πάντα για το φόρουμ.
-Να γίνουν μπαν όσοι δεν είναι μέλη του συλλόγου.
-Μπορώ να συνεχίσω μέχρι άυριο :P

Φυσικά όλα αυτά είναι τα χάλια του AWMN έτσι όπως το καταντήσανε...γιατί πρόκειται για κατάντια!

Ελπίζω το fs να μην φτάσει ποτέ σε σημείο να φιμώνει τους χρήστες του και να μην αφήνει να εκφραστεί ο καθένας ελέυθερα (εντώς των κανόνων που οριοθετούνται φυσικά).

smiley

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από smiley » 27 Ιούλ 2005 00:55

otan protompika sto fs kati san na ekane klik... itan to kati alo... edo gnorisa tin pragmatiki simasia tou sofou logou: "se opoion aresoume stous allous den tha mporesoume"... den mporo para na eimai eugnomon sto fs opou mporesa na antliso akros xrisimes gia mena plirofories me ena mexri dio tis perissoteres fores mouse-clicks ana anazitisi...

Άβαταρ μέλους
e-magazino
Επικοινωνία:

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από e-magazino » 27 Ιούλ 2005 11:41

εμένα μ΄αρέσει γιατί αν και νέο μέλος με υποδεχτήκανε πολύ φιλικά....και αυτό έχει σημασία.....[αν και έχω ένα μικρό μικρό παραπονάκι...αλλά δεν είναι επί του παρόντος....]

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από Cha0s » 27 Ιούλ 2005 11:43

Τι παράπονο;

Πες σε μένα να σε βοηθήσω!

Είμαι ο υπέυθυνος υποδοχής, αλλά είχα ρεπό όταν σε υποδεχτήκαμε :D:D:D

Άβαταρ μέλους
mrpc
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από mrpc » 27 Ιούλ 2005 11:44

Αααα... έχουμε και δημόσιες σχέσεις... καλή φάση :D

Άβαταρ μέλους
e-magazino
Επικοινωνία:

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από e-magazino » 27 Ιούλ 2005 11:47

:D :D :wink: όλα καλά είναι!!! κι όταν είχα ένα πρόβλημα την πρώτη μέρα αμέσως με βοηθήσανε ...και δεν περίμενα να σου πω τόσο γρήγορα....το παραπονάκι μου είναι άνευ σημασίας και μπροστά στη βοήθεια που πήρα την πρώτη μέρα ήδη το έχω ξεχάσει... :wink:

smiley

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από smiley » 28 Ιούλ 2005 13:26

Άβαταρ μέλους
agrippas
Script Master
Επικοινωνία:

Η ώρα του feedback

Δημοσίευση από agrippas » 31 Ιούλ 2005 15:18

Δε μ' αρέσει που όταν πατάω σε ένα θέμα που για να το διαβάσω πρέπει να είμαι logged in με βγάζει στη φόρμα, κάνω login και μετά με κάνει redirect σε μια σελίδα που λέει "The requested topic does not exist".

Επίσης η αρχική σελίδα του forum (ΟΧΙ του site) έχει καταντήσει μη-λειτουργική κατά τη γνώμη μου γιατί είναι τόσο πολλές οι κατηγορίες που είναι αδύνατο στην πράξη να βρει κανείς εύκολα αυτό που θέλει να διαβάσει. Η αρχική σελίδα του site με τα ενεργά θέματα εξυπηρετεί μια χαρά.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες