Dj Tiesto

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
missford

Dj Tiesto

Δημοσίευση από missford » 23 Ιούλ 2005 02:47

Αύριο θα έχουμε τη χαρα να ζήσουμε τον Dj Tiesto :kaloe: στα decks του club venue!!! Όσοι πιστοί προσέλθετε :bouncy: :beauty:

Cmg__

Dj Tiesto

Δημοσίευση από Cmg__ » 23 Ιούλ 2005 03:18

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!
γαβ!-γαβ!-γαβ!

Άβαταρ μέλους
MichalisS
Honorary Member

Dj Tiesto

Δημοσίευση από MichalisS » 23 Ιούλ 2005 03:27

Θα έρθει και Κύπρο στις 3 Αυγούστου, νομίζω!

Άβαταρ μέλους
alxk

Dj Tiesto

Δημοσίευση από alxk » 25 Ιούλ 2005 20:44

Πολύ καλό event, έπαιζε μέχρι τις 8.00 περίπου το πρωί! Δυστηχώς ήμουνα εκτός Αθνών και δεν είχα την τύχη να παραβρεθώ, αλλά όπως έμαθα έπαιξε πολύ καλά!

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Dj Tiesto

Δημοσίευση από Cha0s » 26 Ιούλ 2005 10:29

missford έγραψε:Αύριο θα έχουμε τη χαρα να ζήσουμε τον Dj Tiesto :kaloe: στα decks του club venue!!! Όσοι πιστοί προσέλθετε :bouncy: :beauty:
Να ήταν σε κανένα ΥΜΕ να πω... σε κανένα Γήπεδο κάτι...

Στο Venue;
Με όλους του κάγκουρες;
No thanks δεν θα πάρω :hammer:

Άβαταρ μέλους
janas
Επικοινωνία:

Dj Tiesto

Δημοσίευση από janas » 26 Ιούλ 2005 11:49

Με τον κόσμο ο ένας πάνω στον άλλο και για να μπεις μέσα να περιμένεις αρκετή ώρα........

Άβαταρ μέλους
alxk

Dj Tiesto

Δημοσίευση από alxk » 26 Ιούλ 2005 23:25

Έπαιξε και Cavo. Κάγκουρες υπάρχουν παντού ειναί συχνό φενόμενο, τι να κάνουμε. Για πές μου ένα σοβαρό club στην Αθήνα που δεν έχει κάγκουρες. Μην μου πείς κανά Galea γιατί είναι μεγάλη μάπα, δυστηχώς σχεδόν καθέ εβδομάδα εκεί την βγάζω επειδή κανένας από την παρέα δεν ακουλουθεί αλλού.. Το Venue είναι το μόνο club πλεόν στην Αθήνα που ανεβάζει μεγάλα events και είναι και σε πολύ ωραίο μέρος με τρομερό χώρο!

Από ότι ξέρω ο Tiesto θα παίξει ΟΑΚΑ σε μερικούς μήνες.

Άβαταρ μέλους
Nkapa
Honorary Member
Επικοινωνία:

Dj Tiesto

Δημοσίευση από Nkapa » 27 Ιούλ 2005 18:31

Ηταν και στη Μυτιλήνη τις 2 προηγούμενες μέρες όμως δεν είχαμε τη τύχη να τον ακούσουμε :(

Άβαταρ μέλους
janas
Επικοινωνία:

Dj Tiesto

Δημοσίευση από janas » 28 Ιούλ 2005 11:59

Καλά μαγαζία έχει η παραλιακή μην τρελαθούμε κιόλας. Το Galea είναι ατυχές περιστατικό. Φτηνομάγαζο στην δημιουργία του, απλά το στήσανε για να κάνουν αρπαχτή φέτος το καλοκαίρι και από του χρόνου έχει...Πολύ καλά events ανεβάζει και το balux τις Κυριακές για όσους ξέρουν

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Dj Tiesto

Δημοσίευση από Cha0s » 28 Ιούλ 2005 12:11

Πείτε μου έναν καλό λόγο που θα πάω σε ένα μαγαζί να κάτσω όρθιος με άλλους 800 κάγκουρες να κρατάω ένα ποτό στο χέρι για όλο το βράδυ να μην χορέυω και ο ένας να κοιτάει τον άλλον με μισό μάτι προσπαθώντας ο καθένας να δείξει περισσότερο τα λεφτά του μπαμπά του.

Επειδή πρόκειται για τους πιο ΨΕΥΤΙΚΟΥΣ ανθρώπους να αναφέρω ένα παράδειγμα...

Αν κατέβω Γλυφάδα με ένα αμάξι και 2-3 φιλαράκια μέσα και βάλω τέρμα Τερλέγκα να ακούγεται σε όλη την Ι. Μεταξά και περάσω μπροστά απόλες τις trendo-καφετέριες θα φάω την κοροιδία της ζωής μου από τους δήθεν trendy-δες που βγήκαν βόλτα με την μπέμπα του μπαμπά.

Τα ίδια τυπάκια όμως όταν έκανε ένα πάρτυ το Galea μόνο με Ελληνικά, τους έβλεπες πάνω στα τραπέζια να ξέρουν όλους τους στίχους απέξω σε κομμάτια του 90-92 που τα ακούς μόνο σε παρακμιακά μπαρ....

Η ουσία είναι μία.
Balux, Galea, Mao Mao, Envy, Ακρωτήρι και τα συναφή είναι τα trendo-μάγαζα με φτηνό κόσμο και τελείως επιφανιακό.

Τα μαγαζιά τύπου Venue που και καλά είναι πιο underground (my ass) μαζέυουν τον κόσμο που πάει για το εκάστοτε όνομα που θα παίξει (και θα ξενερώσουν) και τον κόσμο που πάει για τα ναρκωτικά.
Έτσι βλέπεις ένα venue να κοπανιέται επειδή το μισό μαγαζί είναι μέσα στην κόκα και τα χάπια...

Πραγματικά όλα αυτά είναι ψέυτικη διασκέδαση που την ακριβοπληρώνουμε για να πλουτίζουν 1-2 ονόματα που έχουν την παραλιακή...

Εγώ προτιμώ να πάω σε ένα μικρό μαγαζάκι της γειτονιάς παρείστικο και να κάνω τον χαβαλέ μου χωρίς να παρεξηγηθώ από τον κάθε κολημένο στην τελική, παρά να δώσω τα κέρατα μου στο κάθε venue για ένα τραπέζι όπου γύρω θα έχω 10-15χαπακωμένους να κοπανιούνται.

Ευχαριστώ δεν θα πάρω.

Τα μόνα πάρτυ που ψήνομαι να πηγαίνω είναι σε ανοιχτούς χώρους και μόνο αν πρόκειται για μεγάλα events με σοβαρή οργάνωση. (Βλέπε Orbital στο Ελληνικό, Oakenfold στο ΥΜΕ κλπ...)

emphasy
Honorary Member

Dj Tiesto

Δημοσίευση από emphasy » 28 Ιούλ 2005 12:22

Dld apo oti katalava, kai g**w to nightlife h a8hna :-?

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Dj Tiesto

Δημοσίευση από Cha0s » 28 Ιούλ 2005 12:26

Η Αθήνα είναι η πιο ξενέρωτη στην διασκέδαση μακράααααααν.

Όποιος δεν το βλέπει έτσι μάλλον δεν αντιλλαμβάνεται την πραγματικότητα γύρω του :D:D

Άβαταρ μέλους
shadow
Script Master

Dj Tiesto

Δημοσίευση από shadow » 28 Ιούλ 2005 13:03

Καλά μαγαζιά "στυλ" venue υπάρχουν σε όλες τις πόλεις απλώς στην αθήνα και λόγω πλυθησμού είναι πιο έντονο το φαινόμενο. Προσωπικά ακούω αθήνα και βγάζω σπυράκια αλλά στη διασκέδαση έχει αρκετές επιλογές (και δεν βάζω στις επιλογές clubs like venue, με καλυψε ο cha0s :) ) .
Close your eyes
For your eyes will only tell the truth and the truth isnt what you want to see
In the dark, is it easy to pretend that the truth is it ought to be.
Programmers are programmers because they like to code

Άβαταρ μέλους
missford

Dj Tiesto

Δημοσίευση από missford » 29 Ιούλ 2005 14:51

janas έγραψε:Καλά μαγαζία έχει η παραλιακή μην τρελαθούμε κιόλας. Το Galea είναι ατυχές περιστατικό. Φτηνομάγαζο στην δημιουργία του, απλά το στήσανε για να κάνουν αρπαχτή φέτος το καλοκαίρι και από του χρόνου έχει...Πολύ καλά events ανεβάζει και το balux τις Κυριακές για όσους ξέρουν
Kai Tetarti pou paizei o Vourliwtis! Mazeuei polu kosmo k genika einai kala!

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Dj Tiesto

Δημοσίευση από Cha0s » 29 Ιούλ 2005 15:14

Α ναι.. από τον ένα ψέυτικο κόσμο στον άλλο...

Οι μισοί δήθεν είναι οι χαπακωμένοι και οι άλλοι μισοί δήθεν τα σκυλάκια...

:kaloe:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης