ΑΝΑΖΗΤΩ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΓΝΩΣΤΕΣ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
ololol

Δημοσίευση από ololol » 04 Οκτ 2002 13:32

Αναζητώ να συνεργαστώ με σοβαρό άτομο γνώστη σε κατασκευές ιστοσελίδων για δημιουργία δυο sites , το πρώτο πρόκειται για ένα καλλιτεχνικό περιοδικό (είναι κατοχυρωμένο ήδη το domain) με ύλη τέτοια που δεν υπάρχει σε άλλο site πανελλαδικά.Νομίζω οτι σε πολύ σύντομο χρόνο θα είναι μέσα στα 10 πρώτα ελληνικά sites.Επίσης υπάρχει μεγάλη δυνατότητα εσόδων(όχι απο διαφημίσεις)και πολλές γνωριμίες με άτομα επώνυμα του καλλιτεχνικού στερεώματος.Το δεύτερο έχει να κάνει με ηλεκτρονικό εμπόριο.Το άτομο αυτό το οποίο θα λέγεται συνιδιοκτήτης απο τη στιγμή που θα συμφωνήσουμε θα έχει και το 50 % των κερδών του site.Εγώ προσφέρω την ύλη και την αποκομιδή εσόδων εσύ την κατασκευή.Αν σε ενδιαφέρει επικοινώνησε σύντομα μαζί μου για συνάντηση.Ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 05 Οκτ 2002 00:46

Dose merikes akoma plirofories

ololol

Δημοσίευση από ololol » 06 Οκτ 2002 13:39

Αγαπητέ , υπάρχει μια σειρά πρωτοποριακών ιδεών οι οποίες ''ζητάνε '' συνεργάτη για την υλοποίηση τους. Να σου παρουσιάσω τις ιδέες αυτές μέσω τέτοιου είδους επικοινωνία είναι λίγο δύσκολο.Επίσης τι παραπάνω πληροφορίες να σου δώσω όταν δε ξέρω τι ακριβώς θέλεις να μάθεις.Μπορείς αν θέλεις να μου στείλεις μήνυμα με κάποιο τηλέφωνο σου ή να σου στείλω εγώ εφόσον σε ενδιαφέρει για να τα πούμε τηλεφωνικός ή απο κοντά.
Σε γενικές γραμμές πάντως αναζητώ ένα άτομο το οποίο δε θα διαθέσει ούτε ένα ευρώ γι αυτή τη συνεργασία παρά μόνο προσωπική εργασία για την κατασκευή των sites.
Να είναι σοβαρός ν' αγαπάει αυτό που κάνει και να έχει πολύ υψηλούς στόχους. Ο Στόχος μας θα είναι να ''χτυπήσουμε'' σε σύντομο χρονικό διάστημα κάνοντας το απραίτητο marketing του site , και να μπούμε στα 10 - 20 πρώτα ελληνικά site σύμψωνα με τα στοιχεία που δίνει το site alexa.com κι όχι μόνο.

ovelix

Δημοσίευση από ovelix » 08 Οκτ 2002 12:31

An thes mporoume na synergastoume, mias kai eimai web designer kai i sizygos mou zografos, (www.stefanopoulou.com) opote mporoume na dimiourgisoume mia poly kali omada.
to email mou einai copanet2000@yahoo.com

andros_nic

Δημοσίευση από andros_nic » 09 Οκτ 2002 16:44

Eimai foititis stin agglia kai an thes mporw na voithisw kai egw stin selida sou an endiaferese. To e-mail einai andros_nic@mail.gr

Άβαταρ μέλους
slimmybaddog
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από slimmybaddog » 22 Ιαν 2003 17:34

Ean psaxnis gia synergath tetiou idous .. Mila ston crackgr ...

Ksero ti sou leo

na se kala ;)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης