poios eklepse poion?

Διάφορες σελίδες που ανακαλύψαμε και πιστεύουμε ότι ενδιαφέρουν και κάποιους άλλους.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
geoki

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από geoki » 05 Οκτ 2002 22:58

ginetai xamos sto net

deite kai sigkrinete an yparxoyn diafores
http://www.hellasmp3.de/
kai

http://2grpe.pel.sch.gr/

erotima: poios eklepse poion?

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από EneMe » 06 Οκτ 2002 13:01

Χεχε!

Καλή περίπτωση!

Μήπως να το πάρω κι εγώ για το δικό μου site; :P :P :P :P :P :P

Άβαταρ μέλους
telxina
Επικοινωνία:

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από telxina » 06 Οκτ 2002 13:11

Malon kapios eklepse to template! hihihihi :D

madrugada

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από madrugada » 06 Οκτ 2002 13:22

xaxaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol:

O ... exei dikio mallon gia template prokeite :)

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από telxinas » 06 Οκτ 2002 16:59

O protos einai?

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από cordis » 06 Οκτ 2002 23:31

madrugada έγραψε:xaxaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol:

O ... exei dikio mallon gia template prokeite :)
μάλλον τα μπέρδεψες.. την telxina μπορείς να την αναφέρεις.. :lol: :P :wink:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

madrugada

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από madrugada » 07 Οκτ 2002 00:34

:D :D :lol: :wink:

Άβαταρ μέλους
Panos Galanis

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από Panos Galanis » 07 Οκτ 2002 10:26

hehehe ...

Το Οriginal ειναι εδω: http://www.guistuff.com/

... και νομιζω αυτο το "template" δεν ειναι για πουλημα ... η κανω λαθος ?!

Μου αρεσε επισεις το Copyright και στους δυο... **
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination to do so. - Douglas Adams

Άβαταρ μέλους
Panamor

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από Panamor » 08 Οκτ 2002 15:50

Ελάτε τώρα....ένα μικρό τυπογραφικό λαθάκι.

Ξεχασαν το "l" στην λέξη Clopyright :lol:

Άβαταρ μέλους
telxina
Επικοινωνία:

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από telxina » 08 Οκτ 2002 18:09

GUIStuff offers you many free tools to create a great-looking website. You can download one of dozens of graphical interfaces, use our Flash, DHTML, and graphics generation tools to add spice to your page, and check out our tutorials section to learn how to design by yourself. Look over the menu below, or the bar on the left to begin.

Leei pouthena gia clopyright? Den leei! Anarotieme pados ti apadisi dinoun otan tous rotane posi ora tous pire na ftiaxoun afto to site... :P

Άβαταρ μέλους
loukritia

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από loukritia » 09 Οκτ 2002 00:43

Συμφωνώ με την telxina, αλλά.....

Σε κάποιο άλλο σημείο η GUIStuff, λέει ότι εάν θέλεις να κατεβάσεις το οποιοδήποτε template για εμπορική χρήση θέλει 25.00$...... (αυτό το βγάζει όταν πάς να κατεβάσεις). Σ'αφήνει όμως να το πάρεις δωρεάν για να το χρησιμοποιήσεις σε προσωπικές σελίδες.

Αν λοιπόν το έχουν πληρώσει ή αν είναι προσωπικές σελίδες, δεν υπάρχει πρόβλημα!

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από steki-man » 09 Οκτ 2002 16:00

Γιαυτό και εγώ αποφάσισα να κάνω ένα personal site που να βασίζεται πάνω σε κακοσχεδιασμένα template :p τα οποία τα ζωγραφίζω στο paint και προσπαθώ να τα κάνω αστεία και ευχάριστα.Ακόμα είναι στην αρχή, δηλαδή πολλοί από εσάς ίσως είχατε δει το site μου αλλά τώρα το φτιάχνω με φλασάκι.
Ωραία τα έτοιμα template αλλά σου στερούν τη χαρά της δημιουργίας , είναι σαν το καραόκε ένα πράμα ......και μετά να λες ότι παίζεις μουσική.
Μας έφαγε η τεχνολογία και κανείς μας δεν μαθαίνει πια html μου φαίνετε...

:) www.steki.tk

Άβαταρ μέλους
loukritia

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από loukritia » 09 Οκτ 2002 16:50

steki-man έγραψε:Ωραία τα έτοιμα template αλλά σου στερούν τη χαρά της δημιουργίας , είναι σαν το καραόκε ένα πράμα ......και μετά να λες ότι παίζεις μουσική.

Δύο παρατηρήσεις, τουλάχιστον απο τη δική μου πείρα:
1. Επειδή εγώ παίζω και μουσική (είμαι καθηγήτρια μάλιστα) μπορώ να σε βεβαιώσω ότι με την παρέα μου περνάμε καλύτερα και διασκεδάζουμε περισσότερο, με το καραόκε ή με τα μισοέτοιμα templates στο αρμόνιο (ρυθμό κλπ) παρά όταν κάθομαι να παίξω ένα ξερό κομάτι σ'ένα ξερό πιάνο!!!!
2. Με την ξερή html -αν ξέρεις- μπορείς να φτιάξεις φυσικά τα ίδια πράγματα που φτιάχνεις και με οποιοδήποτε wysiwug πρόγραμμα, αλλά χρειάζεσαι ανυπολόγιστα περισσότερο χρόνο για να τα κάνεις.
Αλλωστε αν ΔΕΝ ξέρεις html δεν μπορείς να κάνεις τις διάφορες διορθώσεις που χρειάζονται μερικές φορές αυτό που φτιάχνεις με wysiwyg!

Τελικά, φτιάχνοντας ένα site, θέλουμε να αποδείξουμε τις γνώσεις μας ή να το κάνουμε λειτουργικό, εύχρηστο κι ευχάριστο;
(Δεν εννοώ φυσικά, ότι πρέπει να είναι ένα τεχνολογικό μπάχαλο για να είναι ωραίο!)

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

poios eklepse poion?

Δημοσίευση από steki-man » 09 Οκτ 2002 17:03

xmmm ego ftiaxno ena site gia diaforous logous kai analogos to site :p
gia xavale epeidi mou aresoun ta asteia poihtiko epeidi mou aresei i texni , den prospatho oute euelpisto na kano ena site epaggelmatiko.to kano apla gia to xavale mou, kati san tous peiratikous stathmous sta fm.apo ekei kai pera an aresei se kapoious thetiko kai euxaristo an oxi den allazei kati oste na to kleiso ( akoma de to anoiksa :p )
gia to karaoke kai ta templates sti mousiki sumfono alla otan milame gia xavale ,ego vasistika sto gegonos oti duo site exoun to idio template.isos apo tin alli kakos menoume stin emfanisi enos site kai den koitame ti thematologia tou kai kata poso einai thetiki i parousia tou.
auta :)

loukritia έγραψε:
steki-man έγραψε:Ωραία τα έτοιμα template αλλά σου στερούν τη χαρά της δημιουργίας , είναι σαν το καραόκε ένα πράμα ......και μετά να λες ότι παίζεις μουσική.

Δύο παρατηρήσεις, τουλάχιστον απο τη δική μου πείρα:
1. Επειδή εγώ παίζω και μουσική (είμαι καθηγήτρια μάλιστα) μπορώ να σε βεβαιώσω ότι με την παρέα μου περνάμε καλύτερα και διασκεδάζουμε περισσότερο, με το καραόκε ή με τα μισοέτοιμα templates στο αρμόνιο (ρυθμό κλπ) παρά όταν κάθομαι να παίξω ένα ξερό κομάτι σ'ένα ξερό πιάνο!!!!
2. Με την ξερή html -αν ξέρεις- μπορείς να φτιάξεις φυσικά τα ίδια πράγματα που φτιάχνεις και με οποιοδήποτε wysiwug πρόγραμμα, αλλά χρειάζεσαι ανυπολόγιστα περισσότερο χρόνο για να τα κάνεις.
Αλλωστε αν ΔΕΝ ξέρεις html δεν μπορείς να κάνεις τις διάφορες διορθώσεις που χρειάζονται μερικές φορές αυτό που φτιάχνεις με wysiwyg!

Τελικά, φτιάχνοντας ένα site, θέλουμε να αποδείξουμε τις γνώσεις μας ή να το κάνουμε λειτουργικό, εύχρηστο κι ευχάριστο;
(Δεν εννοώ φυσικά, ότι πρέπει να είναι ένα τεχνολογικό μπάχαλο για να είναι ωραίο!)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σελίδες που ανακαλύψαμε”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες