Οίκοι ανοχής

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MichalisS
Honorary Member

Οίκοι ανοχής

Δημοσίευση από MichalisS » 08 Αύγ 2005 11:57

Αφού του την έστειλε ένας φίλος του λέει! :P

Άβαταρ μέλους
Youli
Honorary Member

Οίκοι ανοχής

Δημοσίευση από Youli » 08 Αύγ 2005 13:53

Ναι καλά... :P

Panoulis

Οίκοι ανοχής

Δημοσίευση από Panoulis » 08 Αύγ 2005 14:13

Τι ναι καλά; Εγώ είμαι σοβαρός άνθρωπος δεν μπαίνω σε τέτοια site :lol: Πάντως το site άνοιξε πριν λίγες μέρες οπότε θα ήταν δύσκολο να το βρω από τον γούγλη... αλλά βλέπω να διαδίδεται γρήγορα...
cordis έγραψε:Στρατό πάει το παιδί.. πρέπει να τα ψάξει.. :lol:
:lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Panoulis την 08 Αύγ 2005 14:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Οίκοι ανοχής

Δημοσίευση από KGP » 08 Αύγ 2005 14:14

1st august anoikse kai tin proti mera eiche giro sta 250 visits pantos... opos eipa deste ti kanei to sixdegrees.
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Οίκοι ανοχής

Δημοσίευση από cordis » 08 Αύγ 2005 14:25

Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

Οίκοι ανοχής

Δημοσίευση από aguila21 » 08 Αύγ 2005 23:31

Τελικά τί κάνει το 6d;Δεν κατάλαβα τί σχέση έχει με τα μπο****!Πάντως το mp3 του Γεωργίου μου το έστειλαν σήμερα :)

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Οίκοι ανοχής

Δημοσίευση από cordis » 08 Αύγ 2005 23:59

όταν μιλάει ο KGP πρέπει να έχεις δίπλα σου 3 κανονικά λεξικά και 4 λεξικά με αργκό..
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Οίκοι ανοχής

Δημοσίευση από KGP » 09 Αύγ 2005 02:43

paratheto apospasma apot o blog tou anagnostopoulou :

Sixx Degrees
Η θεωρία των 6 βαθμών διαχωρισμού (six degrees of separation) λέει πως ανάμεσα σε δύο τυχαία επιλεγμένα άτομα στον κόσμο υπάρχει μια αλυσίδα γνωστών τους που τους ενώνει που αποτελείται από 5 ενδιάμεσους ανθρώπους.

Τι σημαίνει αυτό; Θες ας πούμε να δεις πώς εσύ μπορεί να ξέρεις την Paris Hilton; Ξέρεις ας πούμε το φίλο σου τον Γρηγόρη (1) που δουλεύει στο μπαράκι του Βασίλη (2) ο οποίος είναι συνέταιρος του Θανάση (3) του οποίου η αδερφή η Μαρία (4) ήταν γκόμενα του Πάρη Κασιδόκωστα (5) ο οποίος είναι ο αρραβωνιαστικός της Paris Hilton (6).

Φυσικά, η θεωρία αυτή δε μπορεί να αποδειχθεί για το κατά πόσον ισχύει σε όλες τις περιπτώσεις. Μαθηματικά προσπαθούν να την αποδείξουν από το 1950 αλλά ακόμα δεν το έχουν καταφέρει (και δε βλέπω πώς θα μπορέσουν να αποδείξουν κάτι τέτοιο).

gia perisoteres plirofories.... http://en.wikipedia.org/wiki/Six_degrees_of_separation

episis na thimiso oti eipirche ena poli diasimo site to sixdegrees.com palia... pou logo tou oti itan prochorimeno gia tin epochi tou -alla kai logo technologikis adinamias tis epochis tote- eklise peripou to 2000...kai fisika ena apo ta archika tou meli .. kai o KGP.... gia perisoteres plirofories kaleste me sto 5 psifio icq mou giati archisa na vlepo oti me pernoun ta chronia....
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Οίκοι ανοχής

Δημοσίευση από cordis » 09 Αύγ 2005 12:27

το six degree του Kevin Bacon
http://www.cs.virginia.edu/oracle/
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Οίκοι ανοχής

Δημοσίευση από KGP » 09 Αύγ 2005 12:37

pantos eiche ginei ena peirama na sindethoun dio tichea kai entelos agnosta atoma metaksi tous kai malista me diadikasies peiramatos.

an thimame kala tin proti fora sindethikan dio atoma entelos agnosta metaksi tous meta apo 3 degrees kai tin epomeni meta apo 4 i 5 degrees...

thats my 6degree pences

Άβαταρ μέλους
Cozzamara

Οίκοι ανοχής

Δημοσίευση από Cozzamara » 09 Αύγ 2005 20:22

Και άν κάποιος δε θέλει να ξέρει κανέναν;
Αυτό μου θυμίζει το "πές 2 λέξεις να σου αποδείξω οτι η μία προκύπτει απ'την άλλη".
Δουλειά δεν είχε ο διάολος...
Τα νιάτα μου δε χόρτασα
κούκλα μου γλυκιά
Με φαγαν τα ξενύχτια
και τα σιροπιαστά

Cmg__

Οίκοι ανοχής

Δημοσίευση από Cmg__ » 10 Αύγ 2005 02:13

ayto poy les jovanni to ekana katalathos se filarakia moy lol :P me epityxia malista. pantws endiaferoysa thewria!

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Οίκοι ανοχής

Δημοσίευση από KGP » 18 Αύγ 2005 06:53

cordis έγραψε:το six degree του Kevin Bacon
http://www.cs.virginia.edu/oracle/
An article from PC Magazine regarding sixdegrees from a different view.... :pint: http://www.pcmag.com/article2/0,1895,1842804,00.asp

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης