Θα ήθελα ιδέες για site ξενοδοχείου!

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Michelle

Δημοσίευση από Michelle » 16 Αύγ 2005 01:06

Βρε θα μου δώσει! Απλά σήμερα είναι κλειστά τα κουριερ οπότε θα το στείλει αυρίο και θα το λάβω την τετάρτη!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 16 Αύγ 2005 01:06

το μεταφέρω γιατί ταιριάζει καλύτερα σε αυτήν την κατηγορία ακόμα κι αν βρίσκεται στο στάδιο της δημιουργίας.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Michelle

Δημοσίευση από Michelle » 16 Αύγ 2005 03:20

Καλύτερο τώρα?

http://www.e-steki.com/hotel_sample2.jpg

emphasy
Honorary Member

Δημοσίευση από emphasy » 16 Αύγ 2005 10:42

Aplo.... :-? akoma paramenei axno me xrwmatismo, kane ta xrwmta ligo pio entona ;-)

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 16 Αύγ 2005 12:49

Μα είναι τόσο αχνό που δεν διαβάζετε...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

emphasy
Honorary Member

Δημοσίευση από emphasy » 16 Αύγ 2005 12:55

Εικόναc Koita auto... kai ligo pio skouro

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Δημοσίευση από Figaro » 16 Αύγ 2005 12:57

Mipws to afises poli wra ston hlio ? :P
cdhyper έγραψε:Ναι αλλά η φωτογραφία θα πρέπει να περιλαμβάνει ζωτικό μέρος του template. Γι αυτό και είναι απαραίτητη. Αλλωστε αμα δεις μια ωραία φωτογραφία μπορεί να εμπνευστείς και τους κατάλληλους χρωματισμούς. Ξήγησέ του ότι αμα δε σου δώσει φωτογραφίες δεν έχει site. Διαφορετικά βρες μόνη σου. Από φωτογραφίες τα νησιά μας άλλο τίποτα.
Swstos. Kalitera na mazepseis prwta to iliko pou thes na mpei sto site kai meta na ti psakseis gia to template.

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από af » 16 Αύγ 2005 16:13

Το τελευταίο είναι σαφώς πολύ καλύτερο απο τα προηγούμενα....τα εικονίδια μου αρέσουν υπερβολικά σε σημείο που θα τα χρησιμοποιήσω :P :P (Πλάκα κάνω)
Λοιπόν σαν σχεδιασμός μου αρέσει είναι λιτό οπότε έχω να προσθέσω: στην πρώτη σελίδα θα προσθέσεις οπωσδήποτε φωτογραφία, την καλύτερη.
- Θα προτιμούσα να είχε σκιούλες (προσωπικά μου αρέσουν πολύ οι σκιούλες που το κάνουν λίγο 3d )
- Επίσης τι θα έλεγες για ένα banneraki όπου το logo θα είναι ενσωματομένο και θα έχει fade μοντάζ φωτογραφιών του ξενοδοχείου.
Επίσης ξανα αναφέρω ότι θα πρέπει να δώσετε μεγάλη βάση στις φωτογραφίες αυτές θα είναι που θα τραβήξουν τον επισκέπτη περισότερο.
Προσπάθησε να το κάνεις όσο πιο ζεστό γίνεται.

Καλά τα εικονίδια είναι κορυφή ε.....εχω πάθει πλάκα...πολύ μου αρέσουν....

Μπράβο σου Michelle.

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από af » 16 Αύγ 2005 16:14

Θα ξανα μπω μετα παω να παίξω et τώρα :P :P

Michelle

Δημοσίευση από Michelle » 16 Αύγ 2005 23:52

af έγραψε:Το τελευταίο είναι σαφώς πολύ καλύτερο απο τα προηγούμενα....τα εικονίδια μου αρέσουν υπερβολικά σε σημείο που θα τα χρησιμοποιήσω :P :P (Πλάκα κάνω)
Λοιπόν σαν σχεδιασμός μου αρέσει είναι λιτό οπότε έχω να προσθέσω: στην πρώτη σελίδα θα προσθέσεις οπωσδήποτε φωτογραφία, την καλύτερη.
- Θα προτιμούσα να είχε σκιούλες (προσωπικά μου αρέσουν πολύ οι σκιούλες που το κάνουν λίγο 3d )
- Επίσης τι θα έλεγες για ένα banneraki όπου το logo θα είναι ενσωματομένο και θα έχει fade μοντάζ φωτογραφιών του ξενοδοχείου.
Επίσης ξανα αναφέρω ότι θα πρέπει να δώσετε μεγάλη βάση στις φωτογραφίες αυτές θα είναι που θα τραβήξουν τον επισκέπτη περισότερο.
Προσπάθησε να το κάνεις όσο πιο ζεστό γίνεται.

Καλά τα εικονίδια είναι κορυφή ε.....εχω πάθει πλάκα...πολύ μου αρέσουν....

Μπράβο σου Michelle.
Τα εικονίδια κι εμένα μου αρέσουν υπερβολικά. Να'ναι καλά ο άνθρωπος που μου τα έδωσε! Ο,τι καλύτερο του εύχομαι! Σκιούλες θα βάλω, κι εμένα μου αρέσουν και το έχω υπόψιν. Απλά όπως είπα αυτό ειναι πρόχειρο (αν και πολλοί δεν λένε να το καταλάβουν και το αντιμετωπίζουν σαν final version! Δεν εννοώ εσένα,ε?)
Φωτογραφία εννοείται οτι θα προσθέσω, αυτό έλειπε, όταν αξιωθεί να μου στείλει επιτέλους τα cd με το υλικό!! (τώρα λέει ότι θα τα στείλει αύριο, ενώ έπρεπε να τα είχε στείλει σήμερα ώστε να τα λέβω αύριο).
Μπαι δε γουει τώρα της έδωσα το λινκ να το δει αλλά της τόνισα ότι είναι πολύ πρόχειρο ακόμα.

Πάντως ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, μου δίνεις κουράγιο!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες