Περί αισθητικής και software

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του freestuff.gr.
Παρακαλώ μη βάζετε εδώ γενικές ερωτήσεις που δεν αφορούν την σελίδα μας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Michelle

Δημοσίευση από Michelle » 15 Αύγ 2005 02:32

Όχι φυσικά, δεν περιμένω να οικονομήσω. Το πολύ πολύ κάποια στιγμή να βγάζω απλώς ένα ποσοστό απο τα έξοδα του γιατι για μια φοιτήτρια και ένα μαθητή δεν είναι και λίγα.

Όσο για το ειρωνικό σχόλιο περι myphone, παρατηρώ μια γενική δυσαρέσκεια για αυτό ή είναι ιδέα μου? Εγώ πάντως δεν έχω δει καμιά κερδοσκοπίκη τάση περα απο τα banners που έτσι κι αλλιώς υπάρχουν και εδώ κι ας μην είναι για κερδοσκοπικούς σκοπόυς.

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 15 Αύγ 2005 02:32

mrpc έγραψε:
fafos έγραψε:Nomizo oti kapou eixe tonisei o Cordis oti to freestuff den yfistatai gia na oikonomisei alla gia na vgazei aplos ta eksoda tou..
Τα έξοδα του site, όχι τα έξοδα του cordis ;) Το site υπάρχει από το ενδιαφέρον του Γιάννη, σαν hobby.
Auto enoousa.. edo den bgazei to in.gr ta eksoda tou idiokthth :D

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Δημοσίευση από Figaro » 15 Αύγ 2005 02:32

Xara sto kouragio sou na kaneis upload 10GB..

Vasika apo ti simantikotita pou dineis Michelle sta smillies kai sta "mpixlimpidia" :P fenete to target episkeptwn pou stoxebeis, to antitheto diladi apo to target pou exei to FS.

Άβαταρ μέλους
mrpc
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mrpc » 15 Αύγ 2005 02:35

Figaro: Έτσι κι αλλιώς φαίνεται από τον τίτλο του site: e-steki! Προφανώς το target είναι ακριβώς το αντίθετο.
fafos: Το κατάλαβα τι εννοούσες, απλά επειδή παρεξηγήσεις γίνονται εύκολα το έγραψα λίγο πιο καθαρά ;)

Michelle

Δημοσίευση από Michelle » 15 Αύγ 2005 02:36

Figaro έγραψε:Xara sto kouragio sou na kaneis upload 10GB..

Vasika apo ti simantikotita pou dineis Michelle sta smillies kai sta "mpixlimpidia" :P fenete to target episkeptwn pou stoxebeis, to antitheto diladi apo to target pou exei to FS.
Ελεος, επειδη με ενδιαφέρει να κάνω κάτι όμορφο θα μου πεις για το target επισκεπτών που στοχευω???? Μήπως να την έκανα τη σελίδα με Word για να στόχευα σε καλύτερο κοινο??? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 15 Αύγ 2005 02:36

Michelle, edo eimaste gia na vohthame oxi gia na eironeuomaste... to myphone den to ksero oute thelo na to matho (eksallou den exo kinhto).. giauto loipon gia oti xreiasteis gia to vb edo eimaste, alla mhn ginese monopleurh dioti syzhtas me atoma pou einai xronia ston xoro (gia ton cordis milao) kai kseroun ti einai aparaithto sto site tous

Άβαταρ μέλους
mrpc
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mrpc » 15 Αύγ 2005 02:39

Michelle έγραψε:Ελεος, επειδη με ενδιαφέρει να κάνω κάτι όμορφο θα μου πεις για το target επισκεπτών που στοχευω???? Μήπως να την έκανα τη σελίδα με Word για να στόχευα σε καλύτερο κοινο??? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Γιατί θυμώνεις; νομίζω είναι λογικό να μην περιμένεις το ίδιο κοινό με του freestuff! Δεν είπε κάτι κακό ο Figaro! Άλλος ο σκοπός του δικού σου site και άλλος ο σκοπός του freestuff ;)
Εκτώς αν σχεδιάζεις ένα στέκι που να απευθύνεται κυρίως σε web developers τρελαμένους με php :p

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Δημοσίευση από Figaro » 15 Αύγ 2005 02:39

Ελεος, επειδη με ενδιαφέρει να κάνω κάτι όμορφο θα μου πεις για το target επισκεπτών που στοχευω???? Μήπως να την έκανα τη σελίδα με Word για να στόχευα σε καλύτερο κοινο???
Den eipa pws einai kalitero i xirotero to kino pou exeis, apla lew pws to target to diko sou isws endiaferete gia "mpixlimpidia" ( opws apo tin arxi ta eipame ) kai gia smillies me animations.

Se texnologika forum pio simantiko rolo pezei i pliroforia pou vriskei o episkeptis kai oxi h emfanisi, apla prepei na min einai kourastiko stin anagnwsh.

Michelle

Δημοσίευση από Michelle » 15 Αύγ 2005 02:41

Αυτό να το ακούσουν μερικοι που επειδη δεν τους άρεσαν οι προτάσεις μου άρχισαν να ειρωνευονται το σαιτ μου.
Στην τελική αν δεν σας αρέσει ή δεν είναι του "επιπέδου σας" μην γραφτείτε, δεν σας υποχρέωσε κανεις.¨Άλλωστε δεν θέλουμε είρωνες στο σαιτ.

(αναφέρομαι στους Figaro & mrpc)

smiley

Δημοσίευση από smiley » 15 Αύγ 2005 02:41

se ena dimokratiko forum opos einai to fs o kathenas exei tin apopsi toy kai opos sevomaste emeis ti dikia sas sevastite kai eseis tin dikia mas...

Michelle

Δημοσίευση από Michelle » 15 Αύγ 2005 02:42

Συγγνώμη αλλά το σχόλιο σου ήταν καθαρά ειρωνικό και υποτιμητικο και ακόμα και τώρα έτσι το βλέπω: "καλυμμένη ειρωνεία"

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Δημοσίευση από Figaro » 15 Αύγ 2005 02:42

Malon prepei na ksanadiavaseis merika posts gia na katalabeis ti eipame...
Den eimoun irwnikos apenanti sou.

Michelle

Δημοσίευση από Michelle » 15 Αύγ 2005 02:43

Απο που κι ως που δεν σεβάστηκα την άποψη σας? Το ότι υποστήριξα τη δική μου δεν σημαίνει οτι δεν σέβομαι τη δική σας. Το να ειρωνεύεστε όμως ένα νεό σαιτ επειδη δεν σας άρεσαν οι απόψεις μου είναι τουλάχιστον ξεφτίλα.

Άβαταρ μέλους
mrpc
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mrpc » 15 Αύγ 2005 02:44

Ποιος ειρωνεύτηκε το site σου; το ότι λέμε ότι έχει διαφορετικό target είναι ειρωνεία; ίσα - ίσα που εγώ σκεφτόμουν να γραφτώ στο site σου γιατί μου αρέσουν τα forum αυτού του είδους! Μήπως απλά δεν έχεις καταλάβει τι εννοούμε όταν μιλάμε για target group?

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 15 Αύγ 2005 02:44

Michelle έγραψε:Αυτό να το ακούσουν μερικοι που επειδη δεν τους άρεσαν οι προτάσεις μου άρχισαν να ειρωνευονται το σαιτ μου.
Στην τελική αν δεν σας αρέσει ή δεν είναι του "επιπέδου σας" μην γραφτείτε, δεν σας υποχρέωσε κανεις.¨Άλλωστε δεν θέλουμε είρωνες στο σαιτ.

(αναφέρομαι στους Figaro & mrpc)
Den pistevo na enoeis kai thn krish mou eironeia?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Υποστήριξη και προτάσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες