Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
linos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από linos » 25 Οκτ 2002 16:00

Θα ήθελα τη γνώμη σας για την σελίδα μου. www.aokerkyra.tk

Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 25 Οκτ 2002 16:56

Kalimera! Elpizo na min se apogoitefso! :P

1) Afto pou tha ithela katarxin na prosekseis einai to xroma tis kyliomenis mparas (marquee) giati oxi mono einai pio anoixto mple en sxesi me to ypoloipo tis selidas kai me mperdevei, alla kai epeidi ta aspra grammata pernoun poli grigora en sxesi me to xroma pou se zalizei. Oxi min allakseis tin taxitia ton grammaton giati se xronika plaisia einai kali. Apla zalizesai epeidi apoprosanatolizai apo ta polla (3) xromata. Sto telos ta grammata fainontai ligaki thola afou dil to exeis diavasei olo kai exeis idi zalistei

2)Ta galazia links den ksero an tairiazoun me to kokkino xroma alla afto einai thema goustou. Pantos ego den tha ta evaza etsi.

3) Ta keimena sta teleftaia nea tis omadas den ta vazeis me aspro xroma? Na fainontai kai pio kala....

4) Sto Programma tis B ethnikis", den allazeis mia mikri leptomereia, dil to xroma sto "Ora, agonas, diaititis" (aftin tin fora oxi epeidi den fainontai, malista fainontai afou yparxoun alla xromata... apla gia na einai omoiomofo).

5) Mia mikri symvouli. Stis fotografies anoigei kainourgio parathyro. Se afto to parathyro anoigoun 2 fotografies. To logo tis selidas kai mia alli. To logo (afou ypotheto thes na yparxei) den to kaneis ligo pio mikro gia na fortonei i alli fotografia kalitera? Giati kai oi alles einai megales vre paidi mou... Kai na yparxei to logo kai na min varainei...

Kata ta alla i selida sou einai poli kali. Afou exei perioxomeno pou milaei mono tou den thes tipota allo

linos
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από linos » 25 Οκτ 2002 21:42

Σε ευχαριστώ για το χρόνο που διέθεσες και της πολύ πετυχημένες παρατηρήσεις σου , συμφωνώ στης τέσσερις από της πέντε,θα κάνω διορθώσεις.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης