Αξιζει κατασκευη 2ης σελιδας για αλλο browser ???

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 13 Σεπ 2005 18:07

εχω μια ιστοσελιδα που εχει επισκεψεις απο ολον τον κοσμο (ειδικου ενδιαφεροντος http://www.jwforum.net ) και αυτα ειναι τα στατιστικα ως προς τους browsers
και ρωτω αξιζει για αυτα τα μικρα ποσοστα εκτος explorer να εχω δευτερη για αλλο browser ??

Εικόνα

και εδω τα στατιστικα ως προς τις χωρες

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 13 Σεπ 2005 18:15

aksizei na echeis mia selida pou tha mporoun na tin doun oso to dinaton perisoteroi episkeptes me tin anesi tous
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 13 Σεπ 2005 18:26

koita einai community site...targetted eidika se ena antikeimeno...diskolo na vreis diafimisi...alla se poli kala epipeda kai mou ekane kali entiposi...

den irtha giati prin apo ligo ksipnisa... tichane kai diafora...tha sta po en kairo...
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 13 Σεπ 2005 18:47

οχι ποτε δεν θα βαλω διαφημηση σε αυτο το site δεν με ενδιαφερει και ακτος αυτου θα χασω και ολες τις επισκεψεις εαν βαλω καθως καπου αλλου που το ειχα το forum ( οχι την κεντρικη σελιδα ) ολοι διαμαρτυρωνταν γιατι ερχοντουσαν απο google adsense ασχετα και ενοχλητικα και ετσι ολα απο την τσεπη μου απλα απο χομπυ

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 13 Σεπ 2005 19:58

Να εύχεσαι τότε να μην επιτύχει η σελίδα σου, γιατί δε θα μπορείς να τα βάζεις όλα από την τσέπη σου.. ;)
Αν και η θεματολογία είναι τόσο ειδική που θα συμφωνήσω μαζί σου ότι η διαφήμιση από adsense θα πρέπει να αποφευχθεί λόγω του ότι δεν μπορείς να ελέγχεις τι θα πει, πριν να μπει..
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 13 Σεπ 2005 20:18

δεν ειναι θεμα επιτυχειας η οχι αλλα να καλυψω ενα θεμα οπου ειμαι ο δευτερος σχετικα στο web που ασχολειται με το συγκεκριμενο target group και δεν θελω να διωξω οσους ειναι γραμενοι και παρακολουθουν τα Post στο forum και στο mailing list με adsense που ειναι τις περισσοτερες φορες εναντιον σε αυτο το group

το κοστος μου ειναι οι ωρες που δαπανω σε αυτο και το κοστος της καρτας vodafon mobile που εχω για να το παρακολουθω και απο το βουνο επειδη θελει τουλαχιστον καθημερινα 2 εως τρεις φορες ελεγχο

βεβεα με τον καιρο θα βρω moderator να βοηθα αλλα θελει μεγαλη προσοχη στην επιλογη του ατομου για να μην ξεφυγει απο τον σκοπο για τον οποιο εχει δημιουργηθει

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 13 Σεπ 2005 20:24

fiskili eiparchoun entoles gia na kaneis block siggekrimena adsense mesa apo to control panel alla kai me chrisi tags ston kodika...psaksto kai an den vgaleis akri pes mou

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 13 Σεπ 2005 20:29

μπα ευχαριστω δεν θα βαλω με τιποτα adsense ισως εν καιρω βαλω καποια διαφημιση απο usa εξιδικευμενο μιας και υπαρχει πεδιο σχετικο που κανει και απευθυνεται στο συγκεκριμενο target group

Άβαταρ μέλους
Stitch19
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stitch19 » 14 Σεπ 2005 15:37

epidui ehis toso poles episkepsis ke veva ke axizi kata tn gnomi mou, idika gia tous hristes tou firefox pou sinehos avxanonte

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες