Μια γνώμη για site αφιερωμένο στη Βανδή

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 25 Οκτ 2002 18:31

Θα ήθελα τη γνώμη σας ανεξαρτήτως αν σας αρέσει ή όχι αυτή η καλιτέχνης.Σκοπός μου να είναι μια ευχάριστη σελίδα και με έξυπνο τρόπο δομημένη.
Ελπίζω να είναι έτσι.
Αργεί λίγο να φορτώσει αλλά κατέβασα όσο μπορούσα τα kb
Περιμένω γνώμες κυρίως για τη σελίδα fan club. Να σας πω ότι τα εφφέ είναι φτιαγμένα από μένα και δεν έχω πάρει κάποιο έτοιμο flasaki και να το προσαρμόσω.Ευχαριστώ

www.despoina-vandi.tk

madrugada

Δημοσίευση από madrugada » 25 Οκτ 2002 19:45

to site eivai opws to perimena ...oso kalo kai kako eivai auto ...basika me evoclei pou dev exei suvoxh sto section me tis photos kai sto fan club... kata ta alla sumpa8htikh douleia pou eimai siguros otav giveis expert sto swish 8a beltiw8ei kai 8a fusaei :)

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 25 Οκτ 2002 20:06

1) μήπως μπορείς να μου πεις τι εννοείς όταν λες συνοχή στο section με τις photo ?
:( 2) πως κατάλαβες βρε ότι είναι με το swish ? :lol:
3) χμμμ το πιο δυνατό σημείο του site εγώ πιστεύω πως είναι αυτό όλο με το fan club γιατί δούλεψα τα εφφέ χωρίς να πάρω κάποιο έτοιμο flashaki να το τοποθετήσω. :-? Εγώ έφτιαξα και τη δύση του ηλίου και ότι βλέπεις με κλιπ αρτ και άλλα , προσπάθησα δηλαδή να μην ακούσω αυτό που μου είπες ότι είναι όπως το περίμενες !!!!!!! :cry: επίσης το δωμάτιο με τις φωτογραφίες προσπάθησα να μην κάνω μια σελίδα με 10 φώτο αλλά να φτιάξω ένα εικονικό δωμάτιο , αν πρόσεξες αν κλίκάρεις στο ράδιο ακούς μουσική και αν κλικάρεις στο τηλέφωνο στέλνεις mail.
:wink: 4) Δεν μου είπες αυτό που περίμενα .....περίμενα να μου πούνε ότι αργεί πάρα πάρα πολύ να ανοίξει .
:x

Σε ευχαριστώ για την γνώμη σου :)

madrugada έγραψε:to site eivai opws to perimena ...oso kalo kai kako eivai auto ...basika me evoclei pou dev exei suvoxh sto section me tis photos kai sto fan club... kata ta alla sumpa8htikh douleia pou eimai siguros otav giveis expert sto swish 8a beltiw8ei kai 8a fusaei :)

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 25 Οκτ 2002 20:32

Re tous kseftiles! Piga na do to site kai mou leei oti eftase to orio tou bandwidth. Mallon tha perimeneis poli kairo gia na sou pei kapoios allos tin gnomi tou.
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 25 Οκτ 2002 23:50

Ftou ........... tha paro to site mou allou ............... :( i tha moiraso tis selides se diafora sites.............. , pigaine pali aurio apo noris xaxaxaxaxaxa i meta tis 12 apopse :p se deka lepta diladi

patriot έγραψε:Re tous kseftiles! Piga na do to site kai mou leei oti eftase to orio tou bandwidth. Mallon tha perimeneis poli kairo gia na sou pei kapoios allos tin gnomi tou.

madrugada

Δημοσίευση από madrugada » 26 Οκτ 2002 00:21

otav lew synoxh evow pws dev kratas to idio interface se olles sou tis selides..gia paradeigma sta duo avaferomena sections exeis kavei kati diaforetiko apo to upoloipo site...oi idees sou me ta hand made graphics einai e3upnes alla dev eivai kalodulemenes..dwse perissotero baros sthv epe3ergasia grafikwv afou exeis toso kales idees...twra sxetika be swish eivai hliou faeinotero oti exeis xrhsimopoihsei alla epishs mhn 3exvas oti egw sto proteiva :):):)

syvexise mporeis kai kalutera :)

Ps. To forum poios sou to prosferei??
Ps2 Gia taxuthta dev sou eipa tpt giati mphka apo thv douleia me mis8wmenh grammh..ara..

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 26 Οκτ 2002 01:41

Ma an eixe sunoxi monimos tha itan kai monotono.
anyway :) gnomes einai autes
a esu mou eipes gia to swish ? xaxaxaxaxa nasai kala ! polu kalo einai
oso gia to forum einai poly kalo giati den exei oute mia diafimisi alla exei ena kako ........... den pairnei polles lekseis , apo ena simeio kai meta den tis vazei. to link gia to forum einai http://www.iguest.net

madrugada έγραψε:otav lew synoxh evow pws dev kratas to idio interface se olles sou tis selides..gia paradeigma sta duo avaferomena sections exeis kavei kati diaforetiko apo to upoloipo site...oi idees sou me ta hand made graphics einai e3upnes alla dev eivai kalodulemenes..dwse perissotero baros sthv epe3ergasia grafikwv afou exeis toso kales idees...twra sxetika be swish eivai hliou faeinotero oti exeis xrhsimopoihsei alla epishs mhn 3exvas oti egw sto proteiva :):):)

syvexise mporeis kai kalutera :)

Ps. To forum poios sou to prosferei??
Ps2 Gia taxuthta dev sou eipa tpt giati mphka apo thv douleia me mis8wmenh grammh..ara..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες