Μια Γνώμη και για εμένα???

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 26 Οκτ 2002 01:25

Παιδία θα ήθελα την γνώμη σας για την απλή σελιδούλα μου...
Αυτή η σελίδα έχει ένα μηκρό ιστορικό...
Ξεκίνισε για την πλάκα μπήκανε μερικοί σηνεργάτες και στο τέλος πάλι εδώ μόνος!!!
Τέλως πάντων.... να είναι όλοι καλά δεν κατηγορώ κανένα...
Λοιπόν η σελίδα μου είναι αυτή οι περισσότεροι θα την ξέρετε σήγουρα... :) :) http://www.warezgr.host.sk :) :) :)
Για ένα καιρό είχα φτάσει τους 12000 διαφορετικούς επησκέπτες την ημέρα αλλα στο τέλος βαρέθικα να το κυνηγάω...
ΤΕΣΠΑ!! θα είθελα πάντως μια ουσιαστική γνώμη για την σελίδα μου ... παρατιρίσεις κτλπ.
Πείτε και τα καλά και τα κακά......
Σας ευχαριστώ όλους...:) :)

Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 26 Οκτ 2002 06:57

Eida tin selida sou! Apli kai kali. Mono 2 pragmata exo na sou po.

a) Otan to mouse peranei pano apo ta links afta allazoun xroma. Otan vgazeis to mouse apo pano tous, ta links menoun skoteina esto kai an den exoun patithei. Afto mperdevei ton xristi meta apo ligi ora. An mporeis kane ta na girizoun sto arxiko xroma. Kai to skoteino xroma enai poli skoteino kai isa-isa fainontai. An kapoios den ta exei episkeftei telika isos na min mporesei na ta dei ola. Ase de pou apo tin alli otan paei se mia selida kai meta epistrefei stin proti ta visited links den einai visited pia!

b) Sta downloads den xreiazetai na anoigei kainourgio parathyro kathe fora pou pas na katevaseis ena arxeio. Parepiptontos sto "Myth 3 The Wolf Age - Full" den katevainoun ola ta kommatia. Sto kommati 20 stamatane, i toulaxiston ego den mporousa na ta katevaso! (Xrisimopoio get right)

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 26 Οκτ 2002 08:15

Λοιπόν... καταρχήν σε ευχαριστώ για την ωραία λεπτομέρεια που μου ανέφερες!!! τελικά άρχεισε να μου την σπάει και εμένα..:) τα κατάφερα και το άλαξα.. τα Link όμως δεν κατάφερα να τα αλάξω δηλ. να αλάζουν χρώμα εάν κάποιος τα έχει επησκευτεί..:( δεν με άφηνε το scriptάκι που έχω βάλει.. τεσπα.. δεν πηστέυω πως παίζει και πολύ μεγάλο ρόλο αυτό.. αυτό που ήταν ανάγκη είταν αυτό που μου είπες το ότι είναι πολύ σκοτινά τα link..
Πάμε παρακάτω...
Έλενξα όλα τα Link από το Game και κατεβένει κανονικά...
Με τα παράθυρα τι πρόβλημα παίζει?? πηστέυω πως είναι ποιό βολικά στον χρήστη για να κάνει τα download του..
Για πές και τίποτα άλλο τι μπορώ να βάλω ακόμα μέσα στην σελίδα μου??
Μάλλον τι θα μπορούσα να βάλω η να βγάλω??

Άβαταρ μέλους
Panamor

Δημοσίευση από Panamor » 26 Οκτ 2002 13:30

Aπλό, λιτό, γρήγορο, χωρίς pop-up, καλή ποικιλία από προγράμματα, μέχρι στιγμής δοίμασα 3 dοwnloads και τα links δουλεύουν. Μπράβο!! Πολύ καλή δουλειά!

Αντε να δούμε και περισσότερα παιχνίδια....

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 26 Οκτ 2002 16:31

Αυτό ακριβώς θέλω να πετύχω και εγώ..
Απλο έυκολο λιτό και να φορτώνει η σελίδα αμέσως...
Παιχνίδια μπορώ να βάλω άπηρα αλλά ποιος Έλληνας θα κάτσει να τα κατεβάσει???
είναι όλα τους πολλά mb.. ούτε και εγώ δεν κάνω τον κόπο που έχω 128isdn..
ενώ τα Έλληνικά mp3 πάνε και έρχονται... όταν είχα απλή γραμμή καθόμουν και κατέβαζα....
Περιμένω και άλλες γνώμες.....

salnk
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από salnk » 27 Οκτ 2002 01:29

Super γρήγορη σελίδα!
Πολύ καλή δουλειά!

Αν μου επιτρέπεις μια υπόδειξη...
Σε μεγάλες οθόνες οι πίνακές σου στοιχίζονται αριστερά και αφήνουν τη μισή οθόνη κενή. Θα μπορούσες ίσως να δώσεις στον πίνακα (αυτόν που περιέχει τους επιμέρους) align=center.
Έτσι σε οποιαδήποτε οθόνη και ανάλυση οι πίνακές σου θα εμφανίζονται στο κέντρο και θα μοιράζεται το κενό αριστερά και δεξιά.

Επιπλέον θα διορθωθεί και το προβληματάκι με τα enter που αναγκάστηκες να δώσεις προκειμένου να σου βγει η φόρμα που έχεις, στο κάτω μέρος του πίνακα και όχι δεξιά ή μέσα στον πίνακα. Μόλις δώσεις align=center θα δεις ότι η φόρμα θα πάει πολύ κάτω, οπότε διέγραψε τα enter μέχρι να έρθει στο επιθυμητό σημείο (αν παρατηρήσεις τον κώδικα, το tag <div> θα γίνει <div align="absolute">, αυτό έπρεπε να δώσεις από την αρχή)

Δοκίμασα μερικά download - όλα καλά!

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 27 Οκτ 2002 15:09

Loipon....
To site apo oti katalaba exei akoma mellon meta apo 2-3 apagohteyseis pou efaga :)
To site to ksanaftiaxnw se ena poly omorfo kai grhgoro apo sxesh fortomatos me poly apla grafika kai olo poia se html... (den ksanabazw php..:) mono to forum tha einai se php ) tha ghnei phstebw ena omorfo ellhniko warez portal... se 1-2 meres pisteyw pws tha einai poia epanw...

Oso afora tous pinakes...xxxxxxxmmmmm.....
ayto to exw skeytei... mpeikes na deis to site se analysh 800x600???
gia kane ton kopo kai rikse ena blefaro...:)
thn selida thn ftiaxnw se analysh 1024x768 alla ypologizw kai aytous pou exoun kai xamilh analysh (den einai kai ligoi) gia skepsou na thn ekana se megalh analysh... apo ta 1000 atoma pou tha mpoune tha ksanaerthoun oi 10!!! posoi einai aytoi pou exoun megalh analysh???
xxxmmmmmmm.....
twra pou to skeytomai kalo tha eitan na palw mia dimopsifia sto site mou gia ayto ton logo...
kalo mou fenete oti tha htan.......

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 27 Οκτ 2002 15:31

Έχεις σκεφτεί να σχεδιάσεις όλο το site μέσα σε κεντραρισμένο πίνακα με width=750 ;

Ίσως είναι μια λύση!

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Δημοσίευση από CrackGR » 28 Οκτ 2002 11:10

Άστο... το μετάνιωσα που την έφτιαξα αυτή την σελίδα έτσι..
σιγά σιγά βγαίνουν όλο και ποιό πολλα λάθη.. ετοιμάζω το κάτι Super σε κανα 2 ημέρες...
Αυτό πιστέυω να είναι το κάτι τέλειο..
:):):)
Θα το φτιάξω σε στίλ portal όλο όμως σε html με αριστερά και δεξιά menu και στο κέντρο main frame... θα αλάζει δηλ. μόνο το κεντρικό.
γενικά όλοι οι πίνακες θα είναι πλήρη οθόνη δηλ. 100% και θα προσέξω να είναι οκ και σε 800χ600 ανάλυση πάντα... άσχετα άμα την φτιάχνω σε 1024χ768...
τέσπα......
σε μερικές μέρες θα είναι open και θα ζητίσω πάλι γνώμες....
Σας ευχαριστώ όλους πάντως για τις καλές γνώμες.... μου αλάξατε μυαλά!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης