Αγορα MP3 player

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από deninho » 12 Νοέμ 2005 22:27

Αυτό έχω κάνει και για αυτό ψάχνω να βρω πως δουλεύει... Όχι πως στο μετρό πιάνει τπτ, αλλά λέμε τώρα... Άλλωστε αυτό το καιρό (όπως και πολύ καιρό πριν) ακούμε το Live των Μητροπάνο-Μπάση-Αδαμαντίδη...

Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από xultimatex » 18 Νοέμ 2005 16:15

Έχεις δοκιμάσει να βάλεις ένα τραγούδι μετακινώντας το mp3; Εγώ ό,τι έχω βάλει το έχω κάνει μέσω του sonicstage που δίνει. Όταν δοκίμασα να μην το περάσω από εκεί μεσα αλλά απ'ευθείας αντιγραφή-επικόληση μέσα στη μνήμη του δεν το έβλεπε. Μήπως πρέπει να το βάλω σε κάποιο συγκεκριμένο φάκελο; Ξέρεις τπτ;
:arrow: Αν προσπαθείς πολύ για να πετύχεις κάτι, ίσως το κάνεις με λάθος τρόπο...

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από deninho » 18 Νοέμ 2005 19:31

Νομίζω ότι όλα τα κάνει μέσω του SonicStage... Πάντως όχι δεν έχω δοκιμάσει κάτι

Άβαταρ μέλους
oracus

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από oracus » 01 Δεκ 2005 15:40

Wraio fenetai afto pou phres...

Alla, creative mp3 players kai ta myala sta kagela! :-)
"To see the world in a grain of sand, And a heaven in a wildflower, Hold infinity in the palm of your hand, And eternity in a hour" William Blake

Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από xultimatex » 01 Δεκ 2005 18:08

Είχα στο μυαλό μου ένα creative αλλά μετά έμαθα ότι βγάζουν πολλά προβλήματα. Συγκεκριμέν, 4 ατομα που το αγόρασαν δεν τους λειτουργεί τώρα!
:arrow: Αν προσπαθείς πολύ για να πετύχεις κάτι, ίσως το κάνεις με λάθος τρόπο...

Άβαταρ μέλους
oracus

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από oracus » 01 Δεκ 2005 19:40

Afou den kseroun re;-)
Apla kapio provlima me to firmware exoun. Tous kaneis epanegatastasi to kainourio firmware tous apo tin selida tis creative kai doulevei.
Mono afto, tipota allo den prokeitai na pathei tpt gia ta epomena 20 xronia :-)
To exw ena muvo ena eksamino kai tou exw allaksei ta fwta, den katalavenei tipota, skyli. Apla dyo fores xreiastike na kanw epanegatastasi to firmware. :-)
"To see the world in a grain of sand, And a heaven in a wildflower, Hold infinity in the palm of your hand, And eternity in a hour" William Blake

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από deninho » 01 Δεκ 2005 19:48

Ακριβώς... Από τη στιγμή που αγοράζω ένα προιόν, εγώ θέλω να είναι ΟΚ, και να λειτουργεί (τουλάχιστον, να μην έχω να κατεβάζω αρχεία από το internet για να το κάνω να λειτουργήσει). Όσο για τον αν είναι αντέχουν τα mp3 της Sony· μου έχει πέσει 2 φορές στο γρανίτη του Μετρό, και δεν έχουν πάθει τπτ (ούτε ράγισμα ούτε τπτ...)

Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από xultimatex » 01 Δεκ 2005 20:11

Έχει πολύ καλή ποιότητα κατασκευής το sony. Τα παρισσότερα που κυκλοφορούν είναι πλαστικούρες χείριστης ποιότητας. Μόνο ένα της iriver έχω δει ότι έχει αρκετά καλά πλαστικά και αυτό το εμφανίζουν ως ΤΟ πλεονέκτημα... Τα sony τα έχουν δει; :kaloe:

Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από xultimatex » 04 Δεκ 2005 12:19

Ένας φίλος μου θέλει να αγοράσει ένα iRiver. Το ίδιο μοντέλο στο RAM το έχει με 13 ώρες αναμονής ενώ στο φυλλάδιο των multirama και Γερμανού το έχει με 53 ώρες. Δεν ξέρει ποιο να πιστέψει! Το έχει κανείς;

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από cordis » 05 Δεκ 2005 11:24

Αγόρασα το NW - E507 και είναι τέλειο! :P :P
Μια σταλιά και κάνει τόσα πολλά! :P
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από deninho » 05 Δεκ 2005 18:06

Την ασημί έκδοση ή κάποια από τις άλλες (που προσωπικά δεν μου αρέσουν καθόλου, αλλά γούστα έναι αυτα); BTW πως διαγράφουμε ραδιοφωνικούς σταθμούς από τη μνήμη;

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από cordis » 07 Δεκ 2005 17:07

το χρυσό :P :P
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από cordis » 09 Δεκ 2005 11:38

Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορείς να ακούς την ώρα που φορτίζει.. :P
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από xultimatex » 09 Δεκ 2005 14:12

Πράγματι, αυτό είναι ένα μείον. Όπως και η οθόνη που δεν φαίνεται όταν είσαι στον ήλιο. :(

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Αγορα MP3 player

Δημοσίευση από cordis » 09 Δεκ 2005 15:20

ναι, αλλά αντισταθμίζετε τέλεια με τα ανοιχτά στόματα όταν την δείχνεις και λες ότι είναι Οργανική! :P :P
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες